Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

DBConvert for FoxPro & MySQL 2.1.0
 DBConvert dla MS FoxPro i MySQL to narzędzie do migracji bazy danych do konwersji danych z MS FoxPro bazy danych do serwera MySQL i odwrotnie przez proste skonfigurowanie kilku opcji w interfejsie Kreatora lub w trybie wiersza poleceń.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Paradox IBM DB2 Import, Export & Convert Software 7.0
Program, który został zaprojektowany specjalnie dla Paradox 5 baz danych jest używany do przemieszczania tabel iz baz danych Paradox i IBM DB2. Można przenieść tabele nawet bez znajomości języka SQL.
 
12

Do darmowego wypróbowania
NZ Postcodes 1.0
Kody pocztowe NZ pakiet zapewni Ci rozszerzonej Kody pocztowe NZ bazy danych, jak i danych geograficznych NZ jak kod pocztowy, Przedmieście, ulica, szerokości i długości geograficznej.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Excel Pardox Import, Export & Convert Software 7.0
Użyj MS Excel jako front-end interfejs do bazy danych Paradox. Użyj programu Excel do importu i eksportu tabel iz bazy danych Paradox. Pisać i czytać tabele z programu Excel i bez wiedzy SQL. Program ten przeznaczony jest dla Paradox 5 baz danych.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Viobo MySQL to Access Data Migrator Bus. 1.0
Viobo MySQL Access Migrator danych jest najbardziej skuteczna migrator danych między MySQL i dostęp aktualnie.
 
12

Do darmowego wypróbowania
cmVodbx32 7.xx
Jest to menedżer bazy danych. DBF plików. Program ten jest bazą danych (DBF) kierownik. Obsługuje wszystkie funkcje do tworzenia i modyfikowania dBFS w formacie OEM (DOS) i ANSI (windows). Tworzy również indeksy w formacie NTX (Clipper), CDX
 
12

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Access2Oracle 1.2
Konwersja MS Access do bazy danych Oracle Hxtt Eksport danych - Access2Oracle to program do importu MS Access (95, 97, 2000, XP, 2002, 2003) do Oracle (8, 8i, 9, 9i, 10g) bazy danych.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Data Export - DBF2DB2 1.0
Xbase (dBase, FoxPro, VFP) do bazy danych DB2 Hxtt Eksport danych - DBF2DB2 to program do importu DBF (dBASE (II, III, IV, V, 2000), FoxBase, FoxPro, Visual FoxPro (3.
 
12

Do darmowego wypróbowania
FBBackup 0.9
Proste narzędzie do baz danych Firebird kopii zapasowych i przywracania Bardzo proste narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania baz danych Firebird.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
FmPro Layout Diff 1.0
FmPro Layout Diff - Porównuje układów FileMaker FmPro układu trudno wyciągi i porównuje informacje pole z FileMaker 7/8/8.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Geo Data International Houses 3.02
Dokładne współrzędne dom wielu krajach dla wielu krajów współrzędnych wewnętrznych są obecne w stopniu pokrycia 100 procent.
 
12

Demo
Melange 2.1
Oblicza ceny mieszanek i związków Melange (francuski dla mieszaniny) jest technicznym komercyjne zastosowanie Komputer śledzi rzeczywistych cen (kilogram za) mieszanin obliczonej z tabeli (materiały), zawierającego ceny składników i innej tabeli.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
MS SQL Server Compare Two Tables Software 7.0
Znajdź różnice w dwóch MSSQL tabelach. Znajdź różnice zawartości pomiędzy dwoma tabelami w bazie danych MS SQL Server. Access 2000 lub nowszej.
 
12

Do darmowego wypróbowania
BenchMe 173.0
BenchMe wolne oprogramowanie odniesienia jest przeznaczony do pomiaru różnych właściwości działania urządzenia do przechowywania danych.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
combit Relationship Manager 6.001
To rozwiązanie CRM jest przeznaczony dla każdej branży, liczby użytkowników, wielkości korporacji i ilości danych.
 
12

Do darmowego wypróbowania
EMS Data Export 2011 for PostgreSQL 3.4.0.6
MS Eksport danych dla PostgreSQL jest potężnym narzędziem do eksportu danych bazy danych PostgreSQL szybko do każdej z 19 dostępnych formatów, w tym MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF, ODF i inne .
 
12

Do darmowego wypróbowania
Ferrite Magnetic Design Tool 5.1.0
Narzędzie pozwala na stosowanie parametrów związanych należy obliczyć dla wszystkich dostępnych ferrytów EPCOS i zapewnia dostęp do ich cyfrowych danych materiałowych oraz ich graficznej reprezentacji.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
TopLine Dash 8.0
Mocny i bardzo elastyczne, Dash TopLine jest łatwy w użyciu w czasie rzeczywistym narzędzie do raportowania dla ACT.
 
12

Do darmowego wypróbowania
PowerProp Sectional Title System 2.1208
Całkowicie multi-user i wielowątkowy. Może być używany w każdej sieci z Fileserver.Manage system Windows, Novell, Linux wszystkie szczegóły prawną (budynku) wraz z Przewodniczącym i fundacji. Zarządzaj wszystkie szczegóły Właścicieli kompletne z
 
12

Demo
QSR NVivo 10.0.200
Z NVivo można głęboko analizować dane przy użyciu potężnego wyszukiwania, kwerendy i wizualizacji.
 
12

Do darmowego wypróbowania