Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

microOLAP Database Designer for PostgreSQL 1.11.3
Projektant bazy danych dla PostgreSQL jest łatwe w obsłudze narzędzie CASE intuicyjny interfejs graficzny pozwalający na zbudowanie jasnej i skutecznej struktury bazy danych wizualnie.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Database Viewer-Editor 11.0
Praca z istniejącymi bazami danych rozwoju uproszczenia nowej jednego przy użyciu xBaseView, Eksploratora Windows, jak narzędzie przeznaczone dla początkujących administratorów baz danych i zaawansowanych użytkowników.
 
53

Do darmowego wypróbowania
SnippetCenter Professional 2.1.0.60
SnippetCenter jest Portal do Wiedzy. Archiwa menedżer informacji i tekst rządzi i dokumentów PDF, plików, fragmenty kodu, adresy internetowe, komentarzy i notatek. Przechowywanie danych w niestandardowej strukturze drzewa. Komentarz pojedyncze
 
53

Do darmowego wypróbowania
MS Access To MySQL Converter 2.0.1.5
MS Access do MySQL Converter konwertuje wybrane lub cała baza danych dostępu do serwera baz danych MySQL.
 
53

Do darmowego wypróbowania
SlyDB 7.5
Tworzenie i zarządzanie bazami danych w locie bez dodatkowych narzędzi. SlyDB może być używany przez każdego, z lub bez doświadczenia w administracji bazy danych do tworzenia bazy danych, szybko i efektywnie. Zatrudnianie dogodnym wizualnego
 
53

Do darmowego wypróbowania
Smereka Personal DB 1.0.0
* Nieograniczona, Freeform, zamówić hierarchiczną organizację swoich przedmiotów informatycznych (w drzewie), * błyskawiczne, pojedynczym kliknięciem Wyświetlanie elementów i edycji; * 6 wbudowanych typów informacji, * etykiety element może mieć.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
4Easysoft Free PDF File Viewer 3.0.12
4Easysoft Bezpłatne PDF File Viewer jest łatwy w obsłudze przeglądarka PDF, które mogą pomóc użytkownikom otwierać żadnych plików PDF bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
DBF Commander Professional 3.7.63
DBF dowódcy Professional jest potężnym i łatwym w użyciu MDI (Multi Document Interface) aplikacji dla systemu Windows do pracy z plikami DBF - dBase, FoxPro i inne formaty z wspieranie wszystkich stron kodowych.
 
53

Do darmowego wypróbowania
DreamCoder for Oracle Enterprise Freeware 6.0
DreamCoder dla Oracle oprogramowania typu freeware to doskonałe narzędzie do zarządzania serwerem bazy danych Oracle.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Scan and Sort it Freeware 8.4
Możesz użyć tego niedrogiego skanowanie i sortowanie oprogramowanie do tworzenia i utrzymywania plików cyfrowych. Używa wyrażenia lub jedno słowo dla szybkiego wyszukiwania w tysiącach dokumentów.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
CDBFlite 1.25
CDBFlite Program pozwala użytkownikom pracować. DBF formacie plików z linii poleceń. Można przeprowadzać różne czynności, które nie wymagają, aby być w trybie wsadowym. Ogólnie rzecz biorąc, program jest wysokiej klasy linii poleceń DBF Viewer i
 
53

Do darmowego wypróbowania
Cube it Zero Professional 6.1
BI-Lite CUBE-it Zero Professional jest budowniczy Kostka OLAP, które przynosi budynku kostki w zasięgu ręki każdego, kto zna pytania MS Access.
 
53

Do darmowego wypróbowania
dbQwikEdit PRO 3.4
Łatwy w użyciu zaawansowanego narzędzia do wizualnego SQL. Pozwala otworzyć dowolną bazę danych, Edytuj dane, tabele projektowania, tworzenia zapytań, importu i eksportu danych i generować złożone SQL z łatwością. Nadaje się zarówno dla użytkowników
 
53

Do darmowego wypróbowania
Export Table to SQL for Access 1.06.42
Eksport tabeli do skryptu SQL dla programu Microsoft Access pozwala użytkownikowi lub DBA zaoszczędzić danych tabeli jako zestaw INSERT SQL i opcjonalnych instrukcji CREATE TABLE.
 
53

Demo
Migrate MS Access To MySQL 2.0.1.5
Microsoft Access do MySQL migracji aplikacji bazy danych jest opłacalne i oszczędność czasu narzędzie do konwersji dużej rekord głośności w MS Access do serwera MySQL.
 
53

Do darmowego wypróbowania
OLAP Reporting Tool 3.1
Dane do analizy danych biznesowych (BI) jest mało użyteczna, dopóki nie zostanie zamienione na informacje, że decydenci potrzebują.
 
53

Do darmowego wypróbowania
SMARTY GYMBOX 1.0
SMARTY GYMBOX jest Gym / health club członkostwo system zarządzania, który jest łatwy w obsłudze.
 
53

Demo
Sybase SQL Anywhere IBM DB2 Import, Export & Convert Software 7.0
Przeniesienie tabel i od Sybase SQL Anywhere i IBM baz danych DB2. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL. Ten program nie jest przeznaczony do stosowania z Sybase ASE (Adaptive Server Enterprise).
 
53

Do darmowego wypróbowania
Thesaurus Synonym Database 1.0
Thesaurus, Database Synonim angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, włoski, holenderski, szwedzki, SQL, Excel, Access.
 
53

Komercyjny
MemDB POS Management System 1.0
Oprogramowanie dla sklepu detalicznego. MemDB Management System POS to point-of-sale program, który może pomóc w zarządzaniu sklepu łatwo. Możesz zarządzać akcji każdego produktu, wykonania Zamówienia, zlecenia sprzedaży, Regulacja fotografii i
 
53

Do darmowego wypróbowania