Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

smart report maker (report generator for mysql) 1.4.1
Inteligentne Maker Report jest łatwy w użyciu generator raportu PHP / MySQL, pozwala tworzyć i zarządzać nieograniczoną liczbę raportów MySQL na podstawie tabel lub kwerend, it `s obsłudze interfejs w stylu kreatora pozwala wybrać tylko te pola,.
 
13

Do darmowego wypróbowania
CD Bank Cataloguer Network 2.7.9
CD Catalog bankowy Network jest potężnym wielu użytkowników oprogramowanie przeznaczone do tworzenia bazy danych CD / DVD i innych materiałów, dostępnych za pośrednictwem sieci lokalnej.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Freeware MySQL to MSSQL Converter 2.0.1.5
MySQL do bazy danych migracji oprogramowania MSSQL jest bezpieczne i szybkie narzędzie, tłumacz przekształcić jeden lub wiele rekordów do MSSQL, które zostały utworzone w bazie danych MySQL.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Apex SQL Data Diff 2016.01
ApexSQL danych Diff jest baza danych SQL Server narzędzie porównania stosuje się do porównywania i synchronizacji danych bazy danych i zarządzania kontroli wersji bazy danych.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Automobile Dictionary English German 1.0
Dwujęzyczny Automobile Słownik Angielski Niemiecki przemysł w SQL, Excel, Access. Słownictwo z zakresu budowy, produkcji, przywrócenie, części produkcji, procesu produkcji, itp. dla firm z własnymi aplikacjami: Słowniki, Thesauruses i koniugacji
 
13

Komercyjny
Database Dictionaries Portuguese 1.0
Słowniki dwujęzyczne portugalski, hiszpański, francuski, niemiecki, angielski, włoski, holenderski, szwedzki, SQL, MS-Excel, MS Access.
 
13

Komercyjny
Export Query to SQL for SQL server 1.06.42
Eksport Query do SQL dla Microsoft SQL Server pozwala zapisać wyniki wykonania kwerendy jako zestaw INSERT SQL.
 
13

Demo
GXDataRefinery 1.0.0.16
Z najnowszych Otwórz Gurux aplikacji źródłowej, DataRefinery, zebrać dane efektywnie, bezpośrednio z urządzeń fizycznych w systemie, przetwarzać zebrane dane dla różnych celów wykorzystania i przedstawienia wyników wyraźnie, w sposób własnego wyboru.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
MSSQL to MySQL Conversion Software Ex 4.8.3.1
Oprogramowania przetwarzającego bazy danych konwertuje wszystkie rekordy i atrybutów Microsoft SQL do MySQL.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Publish Query to HTML for SQL Server 1.06.42
Publikowanie Query dla Microsoft SQL Server pozwala zaoszczędzić wyników zapytania do dokumentu HTML.
 
13

Demo
SQL-RD Subscription 5.6.101129
SQL-RD oszczędza czas i pieniądze, co pozwala na planowanie i zarządzanie MS SQL Reporting Services raporty na wielu serwerach z jednej aplikacji.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Digsee Curating Pro 1.1
oprogramowanie do zarządzania bazami danych dla medycyny Digsee Kuratorowanie Pro jest stacjonarny, laptop i palm aplikacja do zarządzania bazą danych do celów medycznych i sieci dystrybucji materiałów marketingowych, które ma na celu bardziej.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
MemberTies Professional 4.03
Śledzenie klubu członkostwa / należności / działania. Kompletne rozwiązanie dla wielu użytkowników bazy danych członków dla organizacji różnej wielkości do 149 dolarów! Najważniejsze cechy programu to: Informacje kontaktowe - Tor Pełne informacje
 
13

Do darmowego wypróbowania
Cub Editor for Access 2000 2002 and 2003 2.7
Cub Editor to Microsoft Dostęp Zgłoś kreatora formatowania, który umożliwia programistom dostęp lub użytkowników końcowych, aby łatwo utworzyć lub zmodyfikować atrakcyjne układy raport na podstawie istniejących tabel i kwerend.
 
13

Do darmowego wypróbowania
ezW2 5.0.7
Ten program pozwala na utworzenie nieograniczonej liczby pracowników i odbiorców. Wszystkie dane potrzebne do wypełnienia W-2, 1099-Misc, W3 i 1096 formularze można zapisać do późniejszego wykorzystania i program modification.The pozwala także
 
13

Do darmowego wypróbowania
RAT-STATS 2007 2.0
RAT-STATYSTYKI to darmowy pakiet oprogramowania statystycznego dostawcy mogą pobrać do pomocy w przeglądzie roszczeń.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
WestCheck 5.2.0055
WestCheck automatycznie znaleźć i sprawdzić cytatów dokumentów przed WestlawNext lub Westlaw Classic.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Data Analyst Toolkit 1.1.0.3
Program ten ma łatwy wstępną konfigurację, to pamiętaj, szczegóły połączeń dla użytkowników.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Matheo Analyzer 3.2
Szybki i łatwy w użyciu, Analyzer Matheo oferuje Ci świat przetwarzania informacji i bibliometrii informacji mapowania itd.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Contour Plot 1.01
Real Contour Plot s utworzone w programie Excel. Możesz wchodzić w interakcje z Contour Plot , tak jak inne działki Excel. Działka Contour współpracuje z wszelkich danych konturu. Brana jest prostokątny danych, prawie prostokątne danych i
 
13

Do darmowego wypróbowania