Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Abacus Calculated Fields Add-on for ACT 9
ABACUS pola obliczeniowe (oprogramowanie Act! dodatek) Abacus pola obliczeniowe add-on pozwala ACT! użytkowników do obliczania pola, pola kopiowania, dane manipulować i produkować uzależnionym od wyników na danych w innych dziedzinach, a wszystko
 
14

Do darmowego wypróbowania
Asset Inventory 98 98.0.381
Śledź swoje aktywa w prosty sposób! Inwentaryzacja aktywów 98 używa znanego interfejsu Windows Explorer łatwo manipulować ekwipunku. Obsługa Drag & Drop, TWAIN kompatybilnych urządzeń graficznych (do przechowywania zdjęć), ikony niestandardowe
 
14

Demo
Event Organiser 1.0.00
Organizator Event może być używany na dwa sposoby, jako zapis poszczególnych uczestników do zdarzenia, lub w pełnym organizator imprezy Organizowane są dla klienta / firmy / korporacji .
 
14

Do darmowego wypróbowania
FileLib 4.5
Plugin REALbasic do korzystania z niektórych funkcji związanych z plików takich jak na Komentarze Destop przykład i MacOS X / Unix uprawnienia do plików i optaining umieszczeniem specjalnych folderach.
 
14

Do darmowego wypróbowania
AddressBookAid 1.1
To oprogramowanie jest do przeglądania i edycji bazy danych książki adresowej, która jest tworzona przez Apple Address Book.
 
14

Do darmowego wypróbowania
B-Coder Pro 4.0
Łatwe dodawanie profesjonalnych kody kreskowe jakości do dokumentów lub znaków utworzonych z dowolnej aplikacji Windows.
 
14

Demo
dbLockdown Standard 1.1
Opis Szyfrowanie procedur przechowywanych, wyzwalaczy, funkcji zdefiniowanych przez użytkownika i poglądów przywrócenie zaszyfrowanych procedur przechowywanych, wyzwalaczy, funkcji zdefiniowanych przez użytkownika i widoki automatycznie archiwizuje.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Cross-Database Comparator Pro 7.0.27985
Cross-Database komparatora Pro 6.0 jest jedno kompleksowe i zintegrowane przedsiębiorstwo, środowisko pracy, które chcesz porównać dane z bazy danych i struktury we wszystkich typów baz danych. DBBalance Produkty podjąć ból krzyża z bazy danych i
 
14

Do darmowego wypróbowania
Excel Change Case Addin 2.0
Przypadku zmiany Excel dodatek jest przydatny dodatek dla sprawie zmian w programie Excel.
 
14

Do darmowego wypróbowania
qSong 0.9.2
QSong to program bazy danych piosenki z funkcji multimedialnych dla muzyków Kultu i innych osób pracujących z music.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
DBF to CSV Convertor 1.0
To narzędzie służy do konwersji wszystkich plików DBF w katalogu do plików CSV. Narzędzie tworzy jeden plik CSV dla każdego pliku DBF. To narzędzie jest bardzo prosty w użyciu. Możemy dostosować to narzędzie na dopłaty.
 
14

Demo
Template -
Szablon Arkusz kalkulacyjny do oceny projektu i budżetowania kapitałowego.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
XLSX To Fixed Width Text File Batch Converter Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą zapisać wiele Excel XLS / XLSX pliki do stałego tekstu szerokości formatu pliku.
 
14

Demo
TableText for Mac OS X 1.0.7
TableText to program dla komputerów Macintosh, które pozwala na tabelaryczne informacje mają być reprezentowane, manipulować i skanowane jako zwykły tekst.
 
14

Do darmowego wypróbowania
ExcelMergeTool 1.0
Zapewnienie 11 obsługiwać tryb pozwala użytkownikowi scal skoroszyty programu Excel, arkusze kalkulacyjne, wiersze i komórki szybko.
 
14

Do darmowego wypróbowania
MDBCompact 2.1.1
Wykonywanie kopii zapasowych i naprawy / compact operacji na plikach Microsoft Access MDB programu Microsoft Access w wersji 2000 i 2002 (XP) lub nowszym.
 
14

Do darmowego wypróbowania
CraigsList Adman 1
Compact Excel program oparty szybko realizuje ogólnopolską poszukiwania Craigslist pomocą jednego kliknięcia.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Datizen Inc. Sales and Inventory Database 2.19.06
Proste i łatwe w obsłudze sprzedaży MS Access i system inwentaryzacji. Użytkownicy mogą tworzyć zleceń sprzedaży, zamówień, faktur, drukowania i zamówień, drukowanie żywych zapasów, dostawcy i zarządzania kontaktami klienta. Dodatkowo, użytkownicy
 
14

Do darmowego wypróbowania
VisitorTrack (Lead Generation Technology) 5.4
Potężny technologia B2B internet prowadzi dysków, tak jak Caller ID stronie. VisitorTrack zamienia przejrzystych poszukiwania w internecie na Google i Yahoo w zaskarżeniu sprzedaży prowadzi. Uzyskać wgląd, kto szuka, czego chcą, i jak komunikować się
 
13

Komercyjny
NEROCODE MySQL Client 4.0
Nerocode SQLWave to potężne narzędzie MySQL GUI zaprojektowane aby zautomatyzować i uprościć proces tworzenia bazy danych.
 
13

Do darmowego wypróbowania