Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

WebSuxess 4 SR3
WebSuxess jest jednym z wiodących rozwiązań dla profesjonalnego Analiza statycznych i dynamicznych stron internetowych.
 
15

Demo
ActiveDataTools 2011.10
ActiveDataTools to ogromny zbiór narzędzi do pracy z danymi. ActiveDataTools pomaga zarządzać, konwertować i oczyścić swoje dane bardziej efektywnie. Korzystanie z ActiveDataTools , można czytać i pisać dziesiątki popularnych formatów danych,
 
15

Do darmowego wypróbowania
Export Table Data to SQL for Paradox 1.05
Eksport danych do narzędzia SQL pozwala na eksport zawartości wybranej tabeli do zestawu instrukcji SQL (wkładki).
 
15

Do darmowego wypróbowania
PacsPrinter 2.0
PacsPrinter TM zapewnia dowolnej aplikacji Windows z łączności PACS. Wystarczy nacisnąć przycisk Drukuj na dowolnej aplikacji Windows, dokument zostanie wysłany do PACS. PacsPrinter TM jest łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy DICOM.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Tour Budget Pro 1.1
Tour Budżet Pro jest oprogramowanie księgowe baza zaprojektowane i ukierunkowane w szczególności w kierunku przemysłu rozrywkowego.
 
15

Do darmowego wypróbowania
DataNumen Database Recovery 2.0
DataNumen Odzyskiwanie danych to potężne narzędzie do odzyskiwania danych. Obejmuje narzędzia odzyskiwania DataNumen Naprawa Access, do baz danych MS Access uszkodzony MDB i ACCDB i DataNumen DBF Naprawa, dla uszkodzonych baz danych DBF. Główne
 
15

Demo
EMS MS SQL Manager Lite 3.6
EMS SQL Manager dla oprogramowania typu freeware SQL Server to wysoce wydajne narzędzie do rozwoju serwera bazy danych Microsoft SQL i administracji.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Populator 1.0
Czy trzeba wymienić niektóre ciągi w bazie danych przy użyciu całej mocy swojego ulubionego edytora tekstu Może chcesz zrobić kopię istniejącej tabeli z inną nazwą Trzeba zmienić id dla niektórych zapisów A może po prostu potrzebujesz skrypt SQL.
 
14

Demo
MS SQL To MySQL Conversion Program 2.0.1.5
MS SQL do bazy danych transformacji narzędzie MySQL konwersji całego rekordu bazy danych dokładnie i równomiernie, oprogramowanie pomaga konwersji bazy danych bez utraty struktury bazy danych.
 
14

Do darmowego wypróbowania
BatchDeduplicator 4.02
BatchDeduplicator to program dla stałych poszukiwań dublet wykonywane w tabelach adres na ustalonym harmonogramem, w celu zapewnienia długoterminowej jakości tych danych.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Advantage viewer 2.08
To narzędzie pozwala na odczyt / otworzyć tabele przewagę na każdym komputerze. Wniosek nie używać żadnych zewnętrznych bibliotek (bez BDE, ODBC nie, nie ADO itp.) i mogą uruchomić to narzędzie na komputerze, bez żadnych dodatkowych instalacji /
 
14

Do darmowego wypróbowania
DBISAM to MS Access converter 1.5
To narzędzie pozwala na zapisanie rekordów z tabeli DBISAM (. Dat) do bazy danych MS Access. Ta aplikacja nie używać żadnych zewnętrznych bibliotek (bez BDE, ODBC nie, nie ADO itp.) i mogą uruchomić to narzędzie na komputerze, bez żadnych dodatkowych
 
14

Do darmowego wypróbowania
ESF Database Migration Toolkit Pro 7.1.18
 Teraz można łatwo przesyłać dane między różnymi formatami danych za pomocą tego oprogramowania bazy danych włącznie.
 
14

Do darmowego wypróbowania
IBM DB2 Import Multiple Text Files Software 7.0
 Możesz użyć tego narzędzia oprogramowania do ładowania jednego lub wielu plików tekstowych do bazy danych IBM DB2, a także do tworzenia nowej tabeli lub dodanie wartości w istniejącej tabeli.
 
14

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for MySQL Express 6.10
 Zwiększona dostawcy danych dla MySQL jest dotConnect dla MySQL Express, który opiera się na technologii ADO.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
DBSync for MS FoxPro & MySQL 2.1.0
DBSync dla MS FoxPro i MySQL jest synchronizator bazy danych, która wykonuje MS FoxPro do MySQL i MySQL do konwersji FoxPro bazy danych i synchronizacji po prostu przez skonfigurowanie kilku opcji w aplikacji kreatora podobny.
 
14

Do darmowego wypróbowania
EMS DB Extract for SQL Server 3.0
EMS DB Extract dla SQL Server jest imponujący i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kopii zapasowych bazy danych SQL Server w formie skryptów SQL.
 
14

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Editor Software 7.0
To oprogramowanie oferuje prosty i intuicyjny rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują do edycji baz danych MS SQL.
 
14

Do darmowego wypróbowania
SQL Encryption Assistant 1.0
Asystent szyfrowania SQL zbudowany jest uruchamiane w SQL Server 2005 Management Studio oraz Microsoft Visual Studio.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Reporter 2.1
Multi-bazy danych narzędzie do raportowania, edytor SQL, Visual SQL projektant, narzędzia OLAP, Tabela podglądu / edycji narzędzia, narzędzie Report Designer.
 
14

Do darmowego wypróbowania