Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Medix Doctor 1.0
Lekarz jest tylko chory program zarządzania bay, które nie musi być zainstalowany na komputerze.
 
15

Do darmowego wypróbowania
MS Access Print Multiple Objects Software 7.0
Wydrukuj wiele tabel MS Access, kwerendy, formularze, strony, moduły, makra i raportów bez otwierania każdego z nich. MS Access 2000 lub nowszej.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Database Documentor 1.2
Automatycznie dokumentów baz danych MS SQL szybko i łatwo stworzyć kompleksową dokumentację dla programu Microsoft SQL Server 2000 i SQL Server 2005 databases.
 
15

Do darmowego wypróbowania
FormCliQ/Basic 2007
Advanced Archive dokumentów dla każdego biura FormCliQ archiwach wszystkie dokumenty przetwarzane automatycznie i można sprawdzić każdy dokument i szybkiego dostępu z dowolnego miejsca na pulpicie.
 
15

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server IBM DB2 Import, Export & Convert Software 7.0
Przeniesienie tabel MS SQL Server IBM DB2. Przeniesienie tabel iz MS SQL Server i IBM baz danych DB2. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
15

Do darmowego wypróbowania
OlapX Application 4.1
OlapX jest wielowymiarowa OlapX przeglądarka bazy danych jest zaawansowanym narzędziem wielowymiarowe przeglądanie bazy danych.
 
15

Do darmowego wypróbowania
TrendProphecy Ultimate FX 5.0.1.5
TrendProphecy Ostateczny FX to samodzielne programy przy użyciu danych technologii push serwera i nie wymaga brokera lub cytat dane usługi feed.
 
15

Do darmowego wypróbowania
ActiveMap 3.5
ActiveMap to narzędzie dla twórców integracji map: Information Management. Sprzedaż informacyjne. Rozwiązania Business Intelligence. Statystyki i systemach sprawozdawczych. jego oznacza, że nie trzeba inwestować aż do tego stopnia, że wydajnie
 
15

Demo
Membis 7.5
Membis Member Rejestracja jest wszechstronnym narzędziem dla klubów sportowych i innych stowarzyszeń, które muszą zarządzać jej członkostwem.
 
15

Do darmowego wypróbowania
SiiTech AIS Server Lite 5.42.272
Server AIS jest narzędziem dla szerokiej gamy AIS (Automatic Identification System) użytkowników.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Datastream Pro 0.9.0.9
Datastream Pro to przeglądarka bazy danych i tool.It manipulacja jest intuicyjny i łatwy w use.Features: - Przeglądanie i edycja danych w bazie danych. - Uruchom i edycji skryptów SQL w środowisku przyjaznym dla użytkownika. - Użyj edytora kwerendy
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
BI-Lite CUBE-it Zero 6.1.10.3387
BI-Lite CUBE-to Zero jest budowniczy Cube OLAP dostępne w wielu wersjach, które przynosi budowania modułów w zasięgu ręki każdego, znanego z MS Access lub SQL Server.
 
15

Do darmowego wypróbowania
MedITEX IVF 1.1.0.94
MedITEX IVF to all-in-one rozwiązania IT dla medycyny reprodukcyjnej. Pozwala to lekarze i eksperci w płodności centrów zapewnienia doskonałej jakości i dokumentowania terapii. MedITEX IVF to platforma, która pozwala zebrać wszystkie dane
 
15

Demo
Repertoire 2.1.1.2
Repertuar jest bardzo przydatny program, z wieloma opcjami. Ten program pomoże Ci stworzyć książkę adresową, z wielu kontaktów. Czy łatwo manipulować. Istnieje możliwość zorganizowania listę z nazwiskami, osobistych adresów e-mail, praca adresów
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
DIAB 4.12.50.38
SQL Serwer bazy danych systemu Windows oprogramowanie do monitorowania dla wersji SQL Server 2000, 2005 i 2008.
 
15

Komercyjny
Manifold Database Commander 1.0
Znajdź dowolny plik danych, wyślij wyborów do nowych baz danych, konwersja typów i formatów, wyszukiwania za pomocą More Like This , przechwytują dane z witryn internetowych, obliczeń statystycznych, wyszukiwanie z elastycznych kryteriów i.
 
15

Do darmowego wypróbowania
My Stuff 4.0
My Stuff Deluxe jest najlepszym na świecie osobisty pakiet oprogramowania inwentaryzacji dostępne już dziś.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Aggregate Profiler 4.9
Profilowanie: Dane Meta Information relacji podmiot-Diagram Structural Analysis Number Analysis String obsługuje różne formaty do tekstu Exchange, XLS, jakości pliku XML: Korekta Interface Szukaj Deduplikacja i zamień (Normalizacja) Tabela.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Breakeven Analysis -
Ceny i Analiza Breakeven dla optymalnej ceny.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Service Call Management 2007 -
Zadzwoń Database Service Management to musi mieć usług call-out system oprogramowania sterującego przeznaczonego do wykorzystania przez małych i średnich organizacji, wielkość, lub pojedynczego handlowcem w celu uproszczenia zarządzania i śledzenia.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware