Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Publish Query to Word for SQL Server 1.06.42
Publikowanie Query dla Microsoft SQL Server pozwala zaoszczędzić wyników zapytania do dokumentu programu MS Word.
 
16

Demo
Altova DatabaseSpy 2010
Zapytanie do bazy danych, projektowanie, porównanie, konwersja funkcji Altova DatabaseSpy 2010 jest wyjątkowy wielu baz danych do zarządzania danymi, query, design, porównaj i konwertowania narzędzie od twórców XMLSpy.
 
16

Demo
Data Export - Oracle2Text 1.2
Baza danych Oracle do TXT (CSV, TSV, PSV) Hxtt Eksport danych - Oracle2Text to program do importu Oracle (8, 8i, 9, 9i, 10g) bazy danych do TXT (CSV, TSV, PSV).
 
16

Do darmowego wypróbowania
PC Arenda 2.11.0003
Program złożony (PC) Arenda Program złożony (PC) Arenda jest przeznaczony dla gmin, dużych posiadaczy nieruchomości - lokale (pokoje), obszary ziemi i innego mienia.
 
16

Do darmowego wypróbowania
.rpt Inspector Enterprise Suite for Business Objects XIr2 / Crystal Reports XIr2 3.13
19 narzędzia Business Objects XIr2 zarządzania 19 narzędzi Business Objects w najbardziej potężne, zintegrowane, i najprostszy zestaw narzędzi do monitorowania, zarządzania, edycji, Analizuj, dokument, Modyfikuj, migracji i konwersji + więcej ::.
 
16

Komercyjny
VISA-2000 4.51
Wirtualny Sprzedawca Co Wirtualny sprzedawca - 2000 i po co jest to konieczne Teraz, gdy masz zamiar kupić nowy komputer, można wyrzucić beli papieru cenniki z cichym sumienia.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Chef Master 1.1
Z Master Chef nie musisz się martwić o aktualizacje baz danych receptury. Nasz program przepis jest na tyle sprytny, aby nowe przepisy, na własną rękę. Jako takie, otrzymasz stałej aktualizacji przepis na darmo. Kiedy pytasz Master Chef jakie
 
16

Do darmowego wypróbowania
EZ Home and Office 6.1
Home EZ i Office jest łatwy w użyciu, proste i oprogramowanie książki adresowej, dla domu i biznesu.
 
16

Do darmowego wypróbowania
ODBC DAC for CBuilder6 2.0
DAC ODBC (ODBC Data Access Components) jest składnikiem ustawić dla Delphi / C Builder, aby uzyskać dostęp do bazy danych poprzez interfejs ODBC bezpośrednio, omijając BDE lub ADO.
 
16

Do darmowego wypróbowania
AllsystemsMax 7.0.14
AllsystemsMax to profesjonalny sklep motoryzacyjny serwis oprogramowania, które jest łatwe w użyciu i wystarczająco elastyczne, aby obsłużyć zlecenie, fakturowania, kontroli zapasów i klienta śledzenia zadania wspólne zarządzanie branży.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Database Fishing Tool 1.42
Daft jest GUI do dowolnej bazy danych, które mogą być połączone poprzez unixodbc (linux) lub ODBC (Windows).
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Excel Extract E-mails from Spreadsheets 1.0
Excel wyodrębnić adresy e-mail z arkuszy kalkulacyjnych Excel pomocą tego oprogramowania, aby wyodrębnić adresy e-mail łatwo z regularnych arkuszy kalkulacyjnych Excel.
 
16

Do darmowego wypróbowania
JD Employee Scheduler 2.35
JD Employee Scheduler to kompletny PC rozwiązanie oparte Employee Scheduling Software.
 
16

Do darmowego wypróbowania
eSoftEasy Business Analytics 2.0
Czytaj automatycznie dane z każdej branży lub osobistych, np. źródła danych Pharma, Finanse, Bankowość, Stocks, etc Jesteśmy Twój konsultant ds. technologii, zamieścić swoje pytania w naszym regionie Collaboration, jest to usługa bezpłatna.
 
16

Do darmowego wypróbowania
HealthCorrelator for Excel 1.0
HCE 1.0 jest dostępny jako mały samoinstalującego pliku programu Microsoft Excel. Jest to około 200 KB. Ta wersja trial, ważny przez 30 zastosowań (lub użyj sesji), jest pełne wdrożenie oprogramowania (Minus licencji), a nie w wersji demo. Jest on
 
16

Do darmowego wypróbowania
ModelJockey Notes 1.0
Przechwytywanie i dokumentowania wszystkich wejść, wyjść, myśli, obliczeń i założeń, które go do swoich skomplikowanych modeli finansowych Excela.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Data Tracker for Crafts 1.15
Tracker danych Dla Rzemiosła jest w pełni funkcjonalny program, który śledzi sztuki i rzemiosła dostaw.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Image Database 5.0.650
Zbierać i przechowywać wszystkie swoje zdjęcia w jednej bazie danych mdb. Możesz przeglądać zdjęcia znajdujące się w bazie danych jako miniatury szczegółowej listy lub jednej listy i pokaz slajdów. Można także eksportować zdjęcia z powrotem do bazy
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
SQL BAK Reader 1.3.0.16
SQL BAK Reader jest aplikacją Windows, który można wyświetlić szczegółowe informacje o pliku kopii zapasowej serwera SQL, bez konieczności wystąpienie SQL Server jest dostępny.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Data Tracker for Rocks and Minerals 1.06
Tracker danych Dla skał i minerałów jest w pełni funkcjonalny program, który śledzi skały, minerały, muszle, kamienie ozdobne i kopalnych kolekcji.
 
16

Do darmowego wypróbowania