Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

Miprice W2008.4.1
Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty Miprice oprogramowania będzie wymagane napisz do nas nazwę firmy, która jest wpisana do Miprice Software (Jak na zdjęciu poniżej - przykład Firma Demo ), w celu uzyskania poprawny kod rejestracyjny Miprice.
 
7

Demo
The Span Between Two Dates 1.5
Rozpiętość między dwiema datami pomoże zidentyfikować rozpiętości między dwiema datami , to mają wbudowane Kalendarza tak łatwo jest wybrać datę, a to daje wynik w różnych jednostkach. To, co czyni program bardzo przydatne.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
TIFF To PDF Converter Software 1.3.0.1
TIFF To PDF Converter jest intuicyjne, elastyczne, wygodne, szybkie i wydajne narzędzie do konwersji obrazów TIFF w formacie PDF.
 
7

Do darmowego wypróbowania
FrameCalculator 1.01
Z FrameCalculator można przekonwertować wartość czasu wynikiem kalkulacji do użycia miejsca na dysku i czasu transferu na wybrany format obrazu (np.
 
7

Do darmowego wypróbowania
LectriCalc for Windows 2.1.2
Dostępne także dla Palm i PocketPC comptuers ręczny. Informuje spadek napięcia elektrycznego na odległość, zarówno dla AWG i kable metrycznych. Znajdź kosztować uruchomienie świateł i sprzętu na dni, tygodnie, miesiące i lata. Oblicz natężenie prądu
 
6

Do darmowego wypróbowania
EngCalc(Pipe Flow)- PalmOS Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na palec Calculator.A tips.Momentous na zasilaniu musi być dla Inżynierów na zasilaniu. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka stuknięć, a
 
6

Demo
Windows Calc Pro 1.7.10.001
Windows Calc Pro to przydatny program do standardowych obliczeń i operacji z liczbami.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Blue MATH Calculator 1.0.001
Kalkulator biurkowy i wyrażeń Kalkulator biurkowy i wyrażeń. Oceń jednocześnie wielu wyrażeń. Wsparcie dla nawiasach, zmienne użytkownika, notacji naukowej, dziesiętnej, szesnastkowej i zasad binarnych. Funkcje trygonometryczne i mnożenie operatorów.
 
6

Do darmowego wypróbowania
SOS - Load Calculator 1.02
Obliczenia dla usług mieszkaniowych. Wykonuje obliczenia elektryczne mieszkalnych usług. Zawiera Lighting & obciążenia małe urządzenia, Kuchenki i piekarniki, A / ogrzewanie C, podgrzewacz wody - Suszarka - naczyń - itp. Opcjonalne obliczenia
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
BPM Counter 2004 6.5.0.2968
BPM lub beat na minutę to numer, który powiedzieć, jak szybko melodia is.It jest najczęściej używany na disco / trance / pop songs.BPMCounter 2004 to w ten sposób:-Nowy interfejs użytkownika. -Tylko jeden. EXE plik i żadne dodatkowe pliki potrzebne.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
SciCalc 2.6
Z SciCalc możesz wykonywać obliczenia łatwo i przyjemnie. Duże wskaźniki czcionki, tekst statusu i trybu ekranu, dają ci komfort - zawsze wiesz, co się dzieje on.Did Czy kiedykolwiek chciałeś szybko obliczyć 1.7 +1 / 3%, lub log2 (3/7), lub 2 -6 dB
 
6

Do darmowego wypróbowania
The Soap Calculator 3.0
Użyj kalkulator Soap , aby utworzyć swój własny przetworzony zimno lub ługu formuły mydlane.
 
6

Do darmowego wypróbowania
CaTS Power Calculator 0.2.0013
Koty to prosty, wieloplatformowy interfejs do przeprowadzania obliczeń mocy dla dużych badań genetycznych o stowarzyszeniu, w tym dwustopniowych badania asocjacyjne całego genomu.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Ebay Profit Calculator UK 1.0
Jest to mały program, który oblicza eBay Sprzeda zysków i strat.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Mortgage Matrix Calculator 3.2
Mortgage Calculator Matrix to potężny 32 bitowy Kalkulator dwuwymiarową siatkę, które mogą przeprowadzać obliczenia i wyświetlać wiele hipotecznych w różnych warunkach w tym samym czasie, co pozwala na szybkie przeglądanie w skrócie efekty wielu.
 
6

Do darmowego wypróbowania
TW-Physik 2.10
Po sięgnięcie kategorię i szukaną wartość, wejście z podanych wartości jest wystarczający do rozpoczęcia obliczeń natychmiast.
 
6

Do darmowego wypróbowania
AZ Document to PDF Converter 1.8
Dokument AZ To PDF Converter jest łatwy w użyciu dokument do PDF Converter, który konwertuje zdjęć, skanów, faksów i rysunki do dokumentów PDF.
 
6

Do darmowego wypróbowania
PCL to PDF 8.795
PageTech jest wiodącym dostawcą PCL SDK na rynku. Nasze podstawowe technologie są włączone do PCLTool SDK, które można analizować, indeks, split, streamedit, przeglądać i konwersji HP PCL w różnych formatach rastrowych i wektorowych lub wydrukować na
 
6

Demo
Scientific Data Processor-SDP 3.0
Powinien być stosowany przez każdego, kto korzysta z równania / jednostek lub ogólnego matematyki chemii fizyki lub inżynierii.
 
6

Do darmowego wypróbowania
HexDecBin For Mac OS X 1.0
W pracy, znalazłem się konwersji wiele z base-16 do bazy 10 (jak w kilka razy w godzinę, w niektórych przypadkach) i za pomocą systemu Windows kalkulator app był po prostu zbyt uciążliwe po chwili.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware