Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

EngCalc(Pulp and Paper)- Palm Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na palec Pulp tips.Momentous i Calculator.A Papier musi być dla Pulp and Paper Inżynierów. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka stuknięć, a
 
53

Demo
EngCalc(Pneumatic)- PalmOS Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na Twoje rozkazy wzorach tips.Engineering catering Inżynierii pneumatycznych. Musi być dla Inżynierów pneumatyczne. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki.
 
53

Demo
Web2PDF Converter 1.0
Web do PDF narzędzie do konwersji, które pozwala łatwo konwertować strony do dokumentu PDF, bez żadnych kosztów.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Astra S-Nesting 2.0.0
Astra S-Nesting Program ten jest przeznaczony do optymalizacji prawdziwego kształtu gniazdowania.
 
53

Do darmowego wypróbowania
PDF Joiner 5.0.1.5
PDF Joiner to aplikacja dla skuteczności i wybitnego specjalisty w przystępnej cenie z przejrzystym interfejsem.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Adobe Pdf Merger 4.0.1.5
Adobe PDF połączeń Oprogramowanie automatyzuje proces łączyć, dodać i dzielenia plików PDF, można dodać do nowego pliku pdf, istniejący plik pdf lub dołączyć listę plików razem, plik wynikowy jest zoptymalizowany do przestrzeni.
 
53

Do darmowego wypróbowania
DVD Resell Rights 1.0
BudgetMate jest łatwe w użyciu narzędzie do budżetowania kampanii PPC. Prawo do dystrybucji tego wielkiego programu znajdują przy zakupie naszych Google AdWords DVD odsprzedaży praw .
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Tabs for Excel 7.5
Skoroszytu Tabs for Excel (oryginalna nazwa to Excel Tab) posiada zaawansowane funkcje, takie jak dostosowanie, skrótów klawiaturowych i łatwych excel funkcje myszy.
 
53

Do darmowego wypróbowania
EngCalcLite(Machine Design) - Palm Calculator 1.1
Kalkulator Inżynieria - Przelicznik jednostek - SE Momentous maszyn Projektowanie Calculator.
 
53

Demo
Six Sigma Metric Calculator v1.0.0.1
Oblicz procesu poziom sigma można obliczyć procesu poziom sigma z tej prostej calculator.It Desktop jest łatwy w użyciu i może zmierzyć się z procesem, jak daleko to jest od sześciu poziomu sigma.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
ZIPCodeWorld Desktop 1.11
Kod pocztowy, odległość kalkulator i lokator ZIPCodeWorld Pulpit to samodzielna aplikacja Windows, który wykonuje kilka kod pocztowy i pocztowe funkcje wyszukiwania, takie jak kod kwerendy danych, obliczanie odległości i lokalizator w jednym.
 
53

Do darmowego wypróbowania
SEVENPAR (Deutsch) 2.21
SEVENPAR jest narzędziem do obliczania bardzo dokładne parametry transformacji przestrzennych Helmerta i transformacja Molodensky, która pozwala na precyzyjne transformacji współrzędnych z jednego systemu odniesienia do innego.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Aimediasoft FLV Video Converter 4.6.15
Aimediasoft FLV Video Converter jest łatwy w użyciu FLV Converter, który może konwertować pliki wideo do głównego nurtu YouTube FLV, format SWF.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Cash For Gold Calc v1.0
2. Kliknij na przetwornicy gotówki złota. Oblicz cenę niechcianych złota w 2 prostych kliknięć, zarobić na niechcianych złota dziś!
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
SCalc 2.0
Program ten realizuje szereg specjalistycznych kalkulatorów rozwiązywania problemów napotykają często.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Burrotech Scan2PDF 2.0.1.0
Scan2PDF 2,0 konwertuje dokumenty papierowe na pliki PDF. Skanować jeden lub więcej stron dokumentu (za pomocą dowolnego skanera TWAIN), a następnie uderzył w Marka przycisk PDF i konwertować je do wielostronicowych, indeksowany plik PDF. Działa to
 
53

Do darmowego wypróbowania
CompPad 0.2.0.1
CompPad jest rozszerzeniem OpenOffice.org, który zapewnia żywe matematycznych i obliczeń inżynierskich w dokumencie Writer. Jego celem jest zapewnienie swobodnego / open-source alternatywę dla Mathcad.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Overhead Cable Sag Calculator 3.0
Program ten oblicza ugięcie napowietrznych energii elektrycznej lub innych kabli przy użyciu różnych metod.
 
53

Do darmowego wypróbowania
PDF to TIFF Converter Lite 1.0
PDF do TIFF Converter Lite jest prosty w obsłudze program win32, które można przekształcić PDF w formacie TIFF bezpośrednio, to nie wymaga Adobe Acrobat i inne biblioteki innej firmy, (nie wymaga sterownika).
 
53

Do darmowego wypróbowania
Opoosoft PDF To TIFF Converter 6.5
PDF do TIFF Converter jest doskonałym narzędziem konwersji dokumentów PDF, które mogą umożliwia konwersję dokumentów PDF w formacie TIFF (Tagged Image File Format).
 
53

Do darmowego wypróbowania