Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

Karen's Calculator 1.2
Karen S Calculator Kalkulator jest wysoka wydajność, która ma bardzo dużą dokładność i jest w stanie obsługiwać argumentów zawierających tysiące cyfr i nadal daje bardzo dokładne i wiarygodne wyniki, co odróżnia się od rest.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Investment Property Calculator Trial 2.7
Chcesz kupić nieruchomość inwestycyjną ale nie wiesz, jak sprawdzić, czy nieruchomość będzie pieniądze Przez ponad sześć lat to Calculator Property Investment pomógł usunąć stres i niepewność o zakupie nieruchomości inwestycyjnej dla setek ludzi.
 
9

Do darmowego wypróbowania
College Cost Calculator 0.2
Kalkulator kosztów College może pomóc obliczyć koszt uczelni (zwłaszcza, gdy idziesz do Ivy League szkoły).
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
LD-Converter 1.0
LD-Converter jest plug-in Adobe Acrobat, może konwertuje PDF na zwykły tekst, tekst Unicode (New), html PNG, BMP, JPG i TIFF.
 
9

Do darmowego wypróbowania
SysTools Image to PDF 1.0
Obraz SysTools do oprogramowania PDF Converter jest przeznaczony dla wszystkich, że użytkownicy, którzy chcą zarządzać ich wszystkich zdjęć w formacie PDF dla lepszej orientacji.
 
9

Demo
Aostsoft PDF to Office Document Converter 3.8.2
Aostsoft PDF Office Document Converter jest właściwy i użyteczności programu specjalnie używany do partii konwersji PDF do RTF, HTML, TXT.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Binary to Base-10 Converter 1.0.0
Program, który konwertuje liczby binarne (np. 10011101) do regularnych liczb (np. 157).
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Convert123 1.01
Convert123 został zaprojektowany, aby pomóc inżynierom wykonywanie szybkich i dokładnych obliczeń konwersji pomiędzy różnymi jednostkami miar w różnych kategoriach.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Easy PDF Convertor Standard 3.0
Easy PDF Converter Standard jest zwykła wersja Easy PDF Konwerter Professional. Opis: Konwersja PDF do pliku tekstowego (* txt.); Wyciąg wszystkie zdjęcia z PDF.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Easy HR Date Calculator 1.09
Często trzeba obliczyć liczbę dni roboczych pomiędzy dwiema datami. To przydatne narzędzie ułatwia obliczenia odprawy emerytalne, pracownicy płatności zarys, itp. To pozwala szybko i łatwo obliczyć liczbę dni roboczych pomiędzy dwiema datami. To
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
ISTS JPG to PDF Creator 4.3.2.1
JPG To PDF Creator to narzędzie do konwersji pdf, który konwertuje pliki JPG do dokumentów PDF.
 
9

Demo
Mgosoft PCL To PDF Converter 9.0
Mgosoft PCL to PDF Converter jest szybki, niedrogi sposób na partii konwersji LaserJet PCL plików do wydruku w branży standardowym formacie PDF (Portable Document Format), dokumenty PDF mogą być przeglądane i drukowane za pomocą programu Adobe.
 
9

Do darmowego wypróbowania
TransProCalc 0.8
TransProCalc jest WOLNY / Profesjonalne narzędzie do obliczania danych finansowych i projektu dla projektów tłumaczeniowych i generowanie odpowiednich raportów.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
MxCalc 12c RPN Finance Calculator PalmOS 1.2
MxCalc 12c Platinum RPN oprogramowanie Kalkulator Finansowy dla Palm OS, Centro, Treo, wolframu, T | X, Zire.
 
8

Demo
PDF Merger 5.0.1.5
PDF Połączenie to program przeznaczony do łączenia i łączenia dwóch lub więcej różnych plików PDF w jeden plik składające informacji i danych z wszystkich w dowolnej kolejności układ masz połączyła je.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Website ROI Calculator- SysIQ Ecommerce 1.0
Lejek konwersji SysIQ i bezpłatny serwis internetowy kalkulator ROI udostępnia e-handlu i menedżerów z detalicznych narzędzia online kalkulator ROI cennych informacji ROI temat ewentualnego zwrotu inwestycji przed faktycznie zmienia swój e-commerce:.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Add PDF 4.0.1.5
Scalanie dokumentów PDF i dzielenia plików PDF z łatwością. Dodaj PDF jest PDF narzędzie opracowane w celu szybszego i bardziej efektywnego dostępu do informacji niezbędnych z plików PDF, reorganizację ich w sposób, który sprawia, że są
 
8

Do darmowego wypróbowania
Aquarius Soft PC Unit Converter 2.2b
Aquarius Soft Przelicznik PC pozwala szybko przekonwertować między 2 jednostki, jak konwersja między metr kwadratowy i placu itp.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Convert JPG to PDF documents 2.8.0.4
Konwersja JPG do dokumentów PDF Creator Create PDF z JPG jest przyjazny dla użytkownika do konwersji zdjęć w formacie PDF narzędzia, takie jak JPG JPEG.
 
8

Do darmowego wypróbowania
ArachnoCalc 1.5
Potężny wirtualny kalkulator napisany w Javie. Ma kilka grup funkcji i kontekstu kontrolowanej klawiaturze. Oblicza wszystkie najważniejsze funkcje finansowe, w tym stopy procentowej. Sceintific i programowania funkcji są włączone.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware