Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

4WomenOnly 7
Nowa wersja popularnego programu 4WomenOnly jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów dla zdrowia kobiet monitorującego.
 
14

Do darmowego wypróbowania
PocketChange 1
Przeliczanie walut między 260 + krajach, EURO i śledzić metali szlachetnych. Drukuj kieszonkowe waluty arkusza konwersji zabrać ze sobą. PocketChange nigdy nie będą nieaktualne. Pobierz aktualnych kursów walut za pomocą jednego kliknięcia na
 
14

Demo
Loan Amortization Calculator 1.0
To narzędzie umożliwia szybkie rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują stworzyć oświadczenie amortyzacji kredytu.
 
14

Demo
Magnetic Money Desktop Int 1.0
Magnetic Int Pulpit Money jest monitorowanie wymienników elektronicznych walut. Proste narzędzie do szybkiego poszukiwania najbardziej korzystnych kursów walut i wymienników walutach elektronicznych, takich jak: Liberty Reserve, PayPal, Perfect
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Software to Convert TIFF to PDF 2.8.0.4
Oprogramowanie Konwersja TIFF do PDF konwersji pojedynczych lub wielu plików TIFF stron do pojedynczych dokumentów PDF.
 
14

Do darmowego wypróbowania
CPU 1.001
Cost Per kalkulator jednostki napisane w Zgromadzeniu CPU jest Cost Per kalkulator jednostki, aby pomóc w podejmowaniu decyzji, jaki produkt i rozmiar pakietu jest najlepszy stosunek jakości do ceny.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
EngCalcLite(Hydraulic) - PocketPC Calculator 1.1
Inżynieria Kalkulator - Przelicznik jednostek - SE 50 catering formuły do Inżynierii Wodnej.
 
14

Demo
VeryDOC PDF to ePub Converter 2.0.0.1
VeryDOC PDF Converter ePub można konwertować plików Adobe PDF do ePub format wyświetlania na książki elektroniczne (eBooks) Czytniki (iPad, iPhone, iPod Touch, Sony Reader, itp.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Zen UP VAT 1.0.0.16
Zen UPVAT jest pełna automatyka z Uttar Pradesh w podatku VAT, specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów / sprzedawców w celu obliczenia należnego podatku VAT, przygotowanie okresową stopę zwrotu, rocznego zeznania, sprawozdania z audytu,.
 
14

Do darmowego wypróbowania
MoboMath 1.2.1
MoboMath umożliwia pracę z matematyki na komputerze dokładnie tak, jak nauczył go pisząc go.
 
14

Do darmowego wypróbowania
PTimer 1.5.1.109
PTimer to świetny program z przyjaznym interfejsem, który pozwala zmierzyć i ocenić ilość czasu spędzanego na poszczególnych projektów i czasu spędzanego na poszczególnych zadań.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Baud Rate Tool 1.32
Program Java oblicza SPBRG wartość dla danej szybkości transmisji (Szybkość transmisji) i częstotliwości zegara.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
nEuro! 1.0
Proste narzędzie do lirów / euro i euro / lirów pieniądze
 
14

Do darmowego wypróbowania
free office files Word to Pdf converter 4.9
plików Office Word to PDF Converter to potężny dokument w formacie PDF Converter, konwerter umożliwia konwersję setki okien druku dokumentów, takich jak Word (doc, docx, docm), txt, rtf do wyszukiwania pdf (jako domyślny format, jak obraz format, jak.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Sinner Computing CPU 1.001
CPU jest Cost Per kalkulator jednostki, aby pomóc w podejmowaniu decyzji, jaki produkt i rozmiar pakietu jest najlepszy stosunek jakości do ceny. Okno na wierzchu, i są dwa niezależne obliczenia podane do porównania cen łatwiejsze.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Ajascosoft GPA Calculator 1.0.0.1
Ajascosoft GPA Calculator jest klasa Calculator Średni punkt dla szkół wyższych i uniwersytetów.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
LoanCalculator! Plus 2.1c
Łatwy w użyciu analizatora pożyczki. Zawiera 7 kalkulatorów: pożyczki, należności, refinansowanie, pozostałe saldo i przyśpieszonych płatności, proste / złożone odsetki, raty balonowej. Co, jeśli i na porównaniach ekranem. Drukuj lub wklej wyniki.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
.Net Calculator Control 2.0.3468
Softgroup . Net Control Calculator jest szybki, mały, lekki i łatwy w użyciu. NET, który daje swoje. NET Windows Forms wzmocnione i pełne Konfigurowalny kontroli Kalkulator dla swoich aplikacji. Aby korzystać Softgroup . Net Control Calculator
 
14

Do darmowego wypróbowania
Visual Integrity pdf2image 7.0.8.3
pdf2image konwertować pliki PDF w wysokiej jakości formacie JPEG, GIF, PNG i BMP do publikacji na stronach internetowych lub do wykorzystania w aplikacji Microsoft Windows, takich jak Microsoft Office, Microsoft Publisher i Microsoft Visio.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Weeny Free Image to PDF Converter 1.0
Weeny Darmowe Obraz w formacie PDF Converter jest darmowy i łatwy w użyciu oprogramowania PDF Converter do partii konwersji plików graficznych do dokumentu PDF.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware