Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

ErgChatter 1.5
ErgChatter to darmowe narzędzie, które daje głos na PM3 i PM4. Idealny dla wioślarzy z dysfunkcją wzroku, ErgChatter ogłasza swoje dane dotyczące wydajności w regularnych odstępach czasu, co ty rzędu. Kiedy Ponownie w zaledwie rzędu, czyli
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Monthly Expense Calculator 1.1
Ten program może obliczyć miesiąc, rok i pół roku z budżetu miesięcznego. Bardzo mały program. Łatwy w instalacji i łatwy do załadowania. Proste, szybkie i łatwe.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
PDF to Flash Flipping Book Pro 3.7.1
PDF do Flash Rzut Book Pro jest inteligentne oprogramowanie opracowane forma naszego już mieć produkt, PDF migać przerzucanie książki, ale z większą ilością funkcji i władzy.
 
18

Do darmowego wypróbowania
pdf to excel flash emf tiff wmf converter 3.0
PDF do programu Excel Flash EMF TIFF WMF Converter jest przeznaczony do konwersji plików PDF do programu Excel błyskowych emf tiff dokumentów WMF.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Sharief Investment Calculator 1.0
Jest to darmowa aplikacja do wykonywania przyszłej wartości, wartość bieżąca i obliczenia stopy procentowej. Mogą Państwo kopiować i rozpowszechniać w dopóki twoje serce jest treść.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Easy FTN Calculator 2.0.0.0
Po pierwsze i najważniejsze, to oprogramowanie jest bezpłatne. Śmiało i używać, rozpowszechniać, kopiować i cieszyć. Liczby Negocjator podłogowe i ich wykorzystanie w handlu jest bardzo dobrze znany. Są one stosowane głównie do przewidywania
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Jubarte for Linux 0.9 Beta
Jubarte jest oprogramowanie, które ma na celu stworzyć kompletny zestaw aplikacji do obliczania i analizy rentowności połączeń telekomunikacyjnych.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Abex PDF to All Converter 3.2
Abex PDF To ALL Converter to narzędzie do konwersji do konwersji PDF do dokumentów pakietu Office, takich jak Word, Excel, PowerPoint, HTML, tekst, wideo SWF i innych popularnych formatów graficznych, takich jak JPEG, JPG, BMP, PNG, TIFF, GIF, PSD.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Aostsoft PDF to Image Converter 3.8.2
Aostsoft PDF to Image Converter jest najlepszym rozwiązaniem do konwersji plików PDF do formatu obrazu z precyzyjnie zachowaniem oryginalnego tekstu, tabele, grafikę i układ.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Batch2PDF 1.23
Batch2PDF jest dodatek produkt Win2PDF lub Win2PDF Pro, który konwertuje całe katalogi.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Jonesoft Date Calculator 3.0.4
Kalkulator Data oferuje szereg przydatnych funkcji, które pozwalają, aby zobaczyć różnicę między dwoma datami, albo wyznaczy nową datę, od daty rozpoczęcia.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Visual ExpressionCalculator 1.2.51b
ExpressionCalculator Obraz jest cross-platform ułamkowa wyrażenie, frakcja i mieszane kalkulator liczba.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
A-PDF to Flash 1.4.0
A-PDF to Flash jest prosty, szybki jak błyskawica i potężny desktop program narzędziowy, który pozwala na konwersję plików Adobe PDF do animacji Flash (pliki SWF), zachowując oryginalny układ, grafikę graficznych i formatowania.
 
18

Demo
AnyBizSoft PDF to PowerPoint 2.5.0
Możesz użyć funkcjonalny aplikacji oprogramowania AnyBizSoft PDF do programu PowerPoint do konwersji plików PDF do edytowalnych i dynamicznych prezentacji PPT.
 
18

Do darmowego wypróbowania
SN Calculator 2.1
SNCalc Program przeznaczony jest do skomplikowanych obliczeń. Ma plently funkcji matematycznych i canbe używane z różnych numerations. Wypełnione analizator może być wykorzystywana do obliczania skomplikowanych wyrażeń. W przypadku korzystania z
 
18

Do darmowego wypróbowania
KCs Calculator 1.01
To jest bardzo moc 16-cyfrowy kalkulator z 10 preloadable wspomnień i 4 przyciski programowalne.
 
18

Do darmowego wypróbowania
ARM Mortgage Calculator 1.1
Dokładne i wiarygodne oszacowanie swoich wydatków mieszkaniowych jest kluczem do rozsądnej decyzji w sprawie nowego obiektu.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
EngCalc(Heat and Mass)- Palm Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na Twoje rozkazy. Momentous ciepła i masy Calculator.A musi być dla Inżynierów. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka stuknięć, a wszystkie
 
17

Demo
EngCalc Machine Design Calculator WM PPC 2.0
Obliczenia i konwersje na palec Calculator.A tips.Momentous Konstrukcji Maszyn musi być dla Inżynierów. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka stuknięć, a wszystkie
 
17

Demo
Batch TIFF to PDF 2.3.8.2
Batch TIFF do PDF Converter zmian wielu kadrowanie zdjęć do formatu PDF. Wielostronicowy TIF do PDF programu połączyć połączyć dołączyć seryjnej pasty dodać zdjęcia do pliku Adobe Acrobat Reader. Pobierz PDF TIFF 2 Desktop Produkt narzędzie
 
17

Do darmowego wypróbowania