Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

ES-Calc 3.0
ES-Calc jest kalkulator i program do konwersji urządzenie przeznaczone do wykorzystania przez naukowców i inżynierów.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Automation Server for Aix 3.00
PDF Server Automation (PAS) jest unikalnym produktem, który może zautomatyzować odbieranie, przetwarzanie i układania dokumentów PDF w organizacji.
 
23

Komercyjny
Scan&Fill II 1c
Scan & Fill II jest pierwszym krokiem w Twojej drukowania formularzy środowiska; skanowanie formularzy ze skanerem, utworzyć pola wprowadzania danych i plików z danych stałych, a następnie przypisać drukarkę (lub tacki drukarki), zawierający.
 
23

Do darmowego wypróbowania
ACM currency converter 1.1
Wolne Przelicznik z UpToDate stóp postaci échanges Wiodącą firmą w działalności Forex
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
CRC32 Calculator 1.0.0.1
Pozwala w łatwy sposób uzyskać CRC32 plików z praktycznie każdej wielkości. Okna wielowątkowych aplikacji GUI. Tylko
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Data Calculator 1.1
Na podstawie Toolkit Swipe, Data Calculator pozwala wiedzieć, co informacje są warte na wolnym rynku. Twoje informacje są cenne - nie rozdawać je!
 
23

Demo
Status bar Calculator 2.1
Open-source rozszerzenie do Firefoksa. Jest to mały kalkulator, który siedzi na pasku stanu. Czy prosta matematyka i ósemkowy / / po przecinku binarnych konwersji. To malutka ikona kalkulatora w pasku statusu. Kliknij go, aby go rozwinąć i używać go.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Car Expense Tracker (Symbian Series 60) 1.0
CarTracker pomaga śledzić swoje wydatki samochodu, zmiany materiałów eksploatacyjnych, zużycia paliwa i innych przydatnych information.
 
23

Demo
ChiefPDF Tiff to PDF Converter Free 2.0
ChiefPDF Tiff to PDF Converter Free jest potężnym łatwe w użyciu 100% darmowe narzędzie pdf, bez znaku wodnego i ograniczenia daty.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Opoosoft PDF To IMAGE Converter 6.5
PDF to Image Converter to doskonałe narzędzie do konwersji dokumentów w formacie PDF, które mogą umożliwia konwersję dokumentów PDF do formatów graficznych, takich jak TIF, TIFF, JPG, GIF, PNG, BMP, EMF, PCX, WMF i tak dalej.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Free Easy JPG to PDF Converter 2.1.1
PDF zmienił się jeden z najbardziej niezbędnych dokumentów w codziennych zastosowań biurowych dziś.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Pdf to Doc Txt Rtf Jpg Tif Converter 7.4
Jeśli chcesz, aby Twoje pliki PDF do dokumentów i obrazów można edytować. PDF do DOC TXT RTF Jpg Tif Converter 3000 jest najlepszym wyborem. To może pomóc darmo Batch Convert PDF to Word, tekst, RTF, JPEG, JPG, TIFF, dzięki czemu można edytować i
 
23

Do darmowego wypróbowania
Mortgage Foreclosure Calculator 1.0
Ten kalkulator hipoteczny można dowiedzieć się, miesięczne płatności kredytu hipotecznego domu, w oparciu o domu w cenie sprzedaży, termin pożądanego kredytu kupującego dół procent płatności, a oprocentowanie kredytu.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
DocXpertz Pro 5.0
DocXpertz Pro jest ekspertem PDF Converter, który zapewnia PDF do programu Word, PDF do formatu RTF, PDF do tekstu, Word na PDF rozwiązań.
 
23

Do darmowego wypróbowania
LectriCalc PocketPC 3.0
Numer jeden kalkulator kieszonkowy komputer dla przemysłu elektrycznego. Informuje spadek napięcia elektrycznego na odległość, zarówno dla AWG i kable metrycznych. Conduit rozmiaru Obwód wybór Breaker uziemiające Rozruszniki NEMA / koni mechanicznych
 
22

Do darmowego wypróbowania
Numculator 1.1.4.1
Numculator jest przyjazny dla użytkownika, łatwy w użyciu, ale potężne kalkulator wypowiedzi.
 
22

Do darmowego wypróbowania
EngCalc(Hydraulic) - PocketPC Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na Twoje rozkazy wzorach tips.Momentous Inżynierskich catering hydrualic Engineering. Musi być dla hydrualic Inżynierów. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki.
 
22

Demo
ESBUnitConv Pro - Unit Conversion 8.1.3
ESBUnitConv Pro jest Zwiększona przyjazny dla użytkownika narzędzie Windows łatwo konwertować między 785 jednostek w 36 różnych kategoriach pomiarowych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Wall Street Financial Assistant 3.1
      WSFA jest łatwiejsze w obsłudze w porównaniu do T83/TI-86 a także jest lżejszy niż Excel i wyposażone szerszy zestaw obliczeń finansowych i biznesowych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
U-Tune Process Controller Tuning Package 2.1
 Z pomocą programu U-Tune, inżynier kontroli procesu można łatwo porównać wyniki badań, które osiągają dając wejście bezpośrednio w fazie identyfikacji procesu.
 
22

Do darmowego wypróbowania