Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

PDF To Image Converter SDK-COM 2.0
PDF to Image Converter SDK-COM -Library to składnik oparty na platformie Windows, który może konwertować pliki PDF bezpośrednio do kilkudziesięciu formatach, takich jak TIF, TIFF, JPG, GIF, PNG, BMP, EMF, PCX, TGA i tak dalej, to nie obsługuje cały.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Soft-Calculator 1.0
Soft-Calculator jest aplikacją kalkulator.
 
26

Do darmowego wypróbowania
A-PDF Flash Word 2.1
A-PDF Słowo Flash jest mocny i szybki jak błyskawica słowo do oprogramowania Flash Converter użytkownikom konwertowanie dokumentów Microsoft Word (doc / docx) do popularnych SWF interaktywny film plik Flash (web-ready video).
 
26

Do darmowego wypróbowania
Mgosoft PDF To IMAGE Pro 9.3
Mgosoft PDF do obrazu jest szybki, niedrogi sposób na konwertowanie plików PDF do formatów graficznych.
 
26

Do darmowego wypróbowania
ChiefPDF PDF to Tiff Converter Command Line 2.0
ChiefPDF PDF do Tiff Converter jest aa potężnym łatwe w użyciu narzędzie pdf. Jest to samodzielny program, nie trzeba żadnych innych części spftware wsparcia, a także nie zależy od żadnych sterownik drukarki, pozwala na szybki, niedrogi sposób na
 
26

Do darmowego wypróbowania
Ohms Law Calculator 1.3
Jest to specjalny kalkulator Celem która wykonuje proste obliczenia z wykorzystaniem prawa Ohma. Biorąc pod uwagę dwa z czterech ilościach - napięcia, prądu, rezystancji lub mocy - Widget oblicza wartości pozostałych dwóch.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Automation Server for Linux 2.22
PDF Server Automation (PAS) jest unikalnym produktem, który może zautomatyzować odbieranie, przetwarzanie i układania dokumentów PDF w organizacji.
 
26

Komercyjny
Reverse Calculator 0.0.5.1
Kodowanie znaków, IP zaciemniania i Unix typu calculator.Conversion TimeStamp: (szesnastkowy, dziesiętny, Base64) (ASCII Text) importu Base64 => Eksport danych binarnych
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Conversion Calc 2.0
Użyj tego programu do konwersji niemal wszystkie jednostki miary z jednego do drugiego.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
e-PDF To Text Converter Site 2.1
e-PDF to Text Converter to narzędzie ekstrakcji tekstu, która pozwala na przetwarzanie wsadowe z dokumentów Adobe PDF do plików tekstowych, to jest wsparcie Win98, ME, NT, 2000, XP, 2003 systemów.
 
26

Do darmowego wypróbowania
SpinDoctor 1.0
Spindoctor to darmowy kalkulator graficzny, który może wykonywać wiele różnych operacji na wektorach 3D, skalarów i oś-kąt rotacji.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Winnovative HTML to PDF Converter 6.0
Winnovative HTML to PDF Converter Biblioteka dla. NET 2.0 można podłączyć do dowolnego. NET, zarówno aplikacji ASP.NET stron internetowych lub aplikacji Windows Forms, aby dodać HTML do PDF możliwości konwersji do aplikacji. Konwerter pozwala
 
26

Demo
Aostsoft PDF to PCX Converter 3.8.2
Aostsoft PDF Aby PCX Converter to program profesjonalny, który pozwala użytkownikom łatwo przekształcić PDF do formatu PCX plików graficznych.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Aostsoft PDF to TXT Converter 3.8.2
Aostsoft PDF do TXT Converter jest jednym z najbardziej wydajnych konwerterów PDF, jak ten konwerter popiera partii konwersji dokumentów PDF do plików tekstowych.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Codice Fiscale 5.1.1
Questa narzędzie e stata Creata za consentire il calcolo del Codice Fiscale e za ricavare i Dati essenziali partendo da un Codice Fiscale , e possibile Inoltre fotografare il Codice Fiscale , stamparlo, copiarlo negli Appunti ed Altre Utili.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Credit Card Number Validator 1.1
Credit Card Number Validator to bezpłatne narzędzie, które pomogą Ci sprawdzić ważność karty kredytowej lub debetowej, numer karty.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
QMSys Tolerances and Fits 5.4
W oprogramowanie i tolerancje QMSys Pasuje to program technika dla projektantów, inżynierów, metrologów, Frezarki do kontroli jakości, maszynista i jego celem jest, aby zaoszczędzić czas i uniknąć błędów ludzkich w celu ustalenia limitu wartości.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Scaffcalc Office Pro 1.0
Software Rusztowanie rusztowania Szacowanie oprogramowania Scaffcalc Office Pro zaprojektowane z przyjazny dla użytkownika interfejs zyskuje swój główny cel, jakim jest zapewnienie szybkich szacunków na rusztowaniach trade.
 
25

Komercyjny
EngCalc(Pneumatic)- PocketPC Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na Twoje rozkazy wzorach tips.Engineering catering Inżynierii pneumatycznych. Musi być dla Inżynierów pneumatyczne. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki.
 
25

Demo
Debt Settlement Calculator 1.0
Kalkulator Konsolidacja zadłużenia jest w porządku ekonomiczne narzędzie do określania ilości czasu potrzebnego do spłacenia dowolną długu.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware