Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

GIF to PDF Converter Software 2.3.8.2
Grafika GIF do formatu PDF Converter konwersji plików fotograficznych wsadowych do wielostronicowych lub pojedynczych plików PDF, które sprawia, że łatwo do wysyłania lub wydobywając w internecie.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Scientific Advantage Calculator 2.0
Scientific Advantage jest Jednostka Aware kalkulator, który umożliwia pracę z nóg-calowy-ułamek wartości wymiarowe i zawiera zaawansowane funkcje matematyczne, automatyczne rozwiązują, i wiele więcej.
 
27

Demo
Dba2Csv / Palm2Google 3.7
 Dba2Csv/Palm2Google jest oprogramowanie Windows, który umożliwia konwertowanie Palm Desktop 4 kalendarze w formacie CSV i kopii Palm Pulpit 6 kalendarze bezpośrednio do kalendarzy Google.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Unit Converter PDA 1.0
Unit Converter PDA Konwerter PDA (dla Windows Mobile) - jest darmowy i łatwy w użyciu program do konwersji jednostek dla platformy Pocket PC.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
AMR WinControl 6.9.3
AMR WinControl mają pewne umiejętności, takich jak programowanie urządzenia, możliwość podsumowania, wyświetlania i pracy z danymi umożliwiają podłączenie urządzeń pomiarowych do komputera i zarządzać nimi bardziej efektywnie.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Trellian ROI Calculators 1.07.002
CPC (Cost Per Click) CalculatorAfter prośbą o średnim współczynniku konwersji, zysk średniej oraz wysokość tego zysku, który chcesz spędzić, kalkulator kosztów za kliknięcie doradzi Ci, jak wiele można sobie pozwolić, aby zapłacić za kliknięcie w.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
ChiefPDF PDF to Tiff Converter Free 2.01
ChiefPDF PDF do TIFF Converter Free jest potężnym łatwe w użyciu 100% darmowe narzędzie pdf, bez znaku wodnego i ograniczenia daty.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Free Option Calculator 1.42
Darmowy Kalkulator Option Wolne oprogramowanie dla handlowców opcji. Możesz: obliczyć wartość umieścić i opcje kupna (Black-Scholes model wyceny opcji) oblicz oblicz Greków implikowana zmienność opcji (delta, vega, gamma, theta) patrz wykres
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Sports Betting Calculator Lite 3.2
Program szybko obliczyć kwoty postawić na imprezy sportowe podanych cen wyjściowych.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Free PDF Merger Splitter 4.2.1
Darmowy PDF połączeń Splitter , jest wygodne i szybkie łącz do scalania i dzielenia plików PDF na czyniąc je łatwe w zarządzaniu.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Sysinternals Hex2dec 1.0
Zmęczony działa Calc każdym razem chcesz przekonwertować liczbę szesnastkową na dziesiętną Teraz możesz konwertować hex na dziesiętny i odwrotnie z tego prostego narzędzia wiersza poleceń.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
DayCount 2.08
DayCount to mały prosty w obsłudze program, który pozwala szybko obliczyć liczbę dni (godzin) od daty, a datę dni dowolna liczba dni (godzin) od innej daty.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Descent Calculator -
Kalkulator Descent jest proste i darmowe narzędzie, które będą wykorzystane do obliczenia, w którym pilot powinien zacząć opadać w symulatorach lotu.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Developement Calculator 2.0
Kalkulator Blacha do określania promienia zgięcia wymaganej do utworzenia blachy. Oblicz ciśnienie na ścinanie i demontaż wymaganego ciśnienia. Oblicz rozmiar przechodzą wymagane do utworzenia wykuć. Oblicz pusty średnicę wymaganą dla przygotowanego
 
27

Demo
Real Estate Investor Calculator Pro 1.3.0
Nieruchomości Investor Calculator Pro to osobista Prawdziwe Assistant Estate i Kalkulator kredytowy, który zapewnia prosty sposób obliczania ROI (Return On Investment), przepływy pieniężne i parametry kredytów hipotecznych dla wynajmu.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Direnc RenkKod 2.1
Direnc RenkKod (turecki odpowiednik Colorcode Oporu) program został przygotowany, aby znaleźć wartości oporu zgodnie z kodów kolorów rezystorów elektronicznych z 4, 5 i 6 kolorów-Codes, Kody i kolorów w zależności od oporu values.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
MConvert for Linux 8.2
Przeliczanie pomiarów: walut, metryczne, imperial i innych. Łącznie z następujących 26 grup i podgrup wielu konwersji: przyspieszenie, kąt, powierzchnia, podstawa, konsumpcji, waluty, dane, gęstość, energia / masa, siły, GPS, natężenie oświetlenia,
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
PalmaryCalc 1.1
PalmaryCalc jest kalkulator z przyjazny dla użytkownika interfejs. To wszystko w jednym: z prostego kalkulatora naukowego, funkcji konwersji (od gotowania do astronomiczny), kredyt, konwersje liczb bazowych między binarny, ósemkowy, dziesiętny i
 
27

Do darmowego wypróbowania
Right Click Calculator 1.0
Mini Kalkulator z klawiatury numerycznej, która otwiera się w DialogBox. można go łączyć z pola tekstowego.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
EBRclock 1.3
Zegar z kalendarzem - Big Zegar cyfrowy łatwo zobaczyć. - Zobacz, aż 4 miesiące w tym samym czasie w kalendarzu. - Wpisz tekst komunikacyjnym z pracowni lub wpisz przypomnienie.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware