Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

PointsCalculator 1.0.0.1
PointsCalculator to program dla ludzi na WeightWatchers diety. To pozwala na obliczenie wartości punktowej żywności z etykietami odżywczej żywności. Pozwala także dodać więcej niż jedną pozycję i jedzenie wyszło z wielu punktów z
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Construction Advantage Calculator for Pocket PCs 2.0
Budowniczy ostateczny w Calculator budowlane na pulpicie, notebooki, i PocketPC. Oto tylko niektóre z cech, które czynią jobber najlepiej. Klawiatury i logiczne Wejście Opatentowany 0-15 klawiatury tylko na wyłączność JOBBER wyboru użytkownika
 
59

Do darmowego wypróbowania
Convert Center 1.5
Konwersja Center to narzędzie do konwersji pomiaru, który umożliwia konwertowanie z ponad 1000 różnych jednostek miary powierzchni, Basal okolicy (leśnictwo), okólnik, w obszarze Circular, dbh (leśnictwo), Energy / Work, Flow, Siła, Długość, moc ,.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Free Pdf Stamp 1.32
Darmowy PDF Stamp to zaawansowane narzędzie, które pozwala na tłoczenie plików PDF lub stemplowania dokumentów PDF na podstawie tekstu, prefix, suffix itp.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Uncertainty Calculator 3.2
Kalkulator Niepewność został opracowany w celu zaspokojenia potrzeby do dokumentu analizy dokładności pomiaru (niepewność) w prosty, sposób prosty i jest zgodny z Przewodnika ISO do niepewności pomiarowych ( GUM ).
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Autronic SM4 5.27.0.11
Autronic SM4 jest ładny i łatwy do manipulowania programem. Oferuje wiele opcji. To może pomóc obliczyć wiele rzeczy, specjalnie dla tych, którzy pracują z fizyki: obliczenia temperatury, napięcia, itp. Klawiatury może pomóc pracować znacznie łatwe
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Construction Master Pro 3.0.0105
Budowa Master Pro wyznacza standardy w branży zaawansowanych kalkulatorów budowlano-matematycznych.
 
59

Demo
G7RAU's MUF Calculator 1.0
To ma być narzędziem pomocy dla obliczania prawdopodobieństwa es dzieje się na 2m, trzeba uzyskać plamy z klastra na 28MHz w górę i umieścić ich lokalizatory do DX LOC 1 i DX LOC 2, obok umieścić częstotliwość zauważyli na w FREQ i oczywiście.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Corel Presentations to PDF Converter 3.0
FoxPDF Prezentacje Corel PDF Converter pozwala na konwersję Corel Presentations (SHW) do formatu PDF bezpośrednio, NO Prezentacje Corel potrzeby konwersji Batch obsługiwane.
 
59

Do darmowego wypróbowania
EngCalc - Engineering Calulator Palm OS 2.0
EngCalc (fulll) - Inżynierowie Inżynieria Formula Software Kalkulator dla Palm OS, Treo, Centro, wolframu, T | X, Zire.
 
58

Demo
Euro Converter 1.0
Euro Converter jest darmowym narzędziem, które konwertuje euro do kraju waluty i odwrotnie.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
PADrepTESTapp 2.2.0.20
Free Przelicznik walut AB-Euro jest Free Przelicznik walut na pulpicie. Możesz konwersji pomiędzy wszystkie Euro i 35 oparte walutach obcych. Szybkie kalkulatora jest zintegrowany. Wystarczy mimimize AB-Euro do małej ikony w pasku zadań. Więc to jest
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
AXPDF PowerPoint to PDF Converter 2.1
Potężny PPT do oprogramowania PDF, który przekształca Microsoft PowerPoint 2003/2007/2010 (.
 
58

Do darmowego wypróbowania
CutList Plus 2009.3.0
Oszczędzaj czas i pieniądze Instalacja "CutList Plus" w komputerze działa jak architektura i księgowego to działa szybciej niż człowiek bardziej oszczędza nasz czas, szybko produkuje różne schematy cięcia dla naszej tarcicy i sklejki pracy.
 
58

Do darmowego wypróbowania
EngCalc(Full)- Smartphone Calculator 2.0
500 + wzory catering do Mechaniczne inż., Hydrauliczne Eng., Structural inż., Budowa Maszyn, Elektrotechnika Eng., Mechanika płynów, wymiany ciepła i masy, termodynamika, celulozy i papieru, HVAC, Wymiennik ciepła, przepływu rur i Automotive.A musi
 
58

Demo
Free PDF to Page Flipping Flash 1.1
Strony Rzut błysk może dać prawdziwe uczucie czytania książki; Łatwo zbudować magazyny skakaniu z pdffiles; Tryb linii poleceń swojego błysku Rzut może być wykonana; Nieograniczony aplikacja, zapewnia zaskoczyć.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
DriveArchive Scalextric Track Length Cal 1.0.0.4
DriveArchive Scalextric Długość utworu Cal software culator pomoże zbudować swój utwór.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Abacre Mortgage Loan Calculator 1.0
Mortgage Abacre Kalkulator kredytowy pomaga skutecznie rozwiązać najczęstsze przypadki hipotecznego kredytu mieszkaniowego analizy, optymalizacji i refinansowania: co to raty kredytów hipotecznych, co jest w maksymalnej mogę poradzić Ile miesięcy.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
zebNet Byte Calculator 2012 Build 3.0.0
ZebNet Byte Calculator 2012 Budowanie 3.0.0brings wygodę korzystania z wydajnego oprogramowania, które pozwala szybko konwertować pomiędzy różnymi pomiarami bitów i bytes.The Obsługiwane są następujące jednostki: bajt (B) kilobajty (KB), megabajt
 
57

Oprogramowanie typu Adware
EML to MBOX Conveter 2.1
EML pliki to najbardziej popularny format email obsługiwany przez prawie wszystkie klient e-mail (Outlook Expres, Windows Mail, Windows Live Mail) do przechowywania każdej wiadomości e-mail lub wiadomości.
 
57

Do darmowego wypróbowania