Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

Mono Calculator 1.0.5.0
Wyświetla standardowy kalkulator, który pozwala użytkownikowi na przetwarzanie prostych działań arytmetycznych.
 
30

Do darmowego wypróbowania
CompulsiveCode JPEG to PDF 3.5
Możesz konwertować pliki obrazów w formacie PDF z łatwością za pomocą wygodnego aplikację CompulsiveCode JPEG do PDF.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
DateFinder 2.0
Prosty Data Calculator.Input rozpoczęciem dnia, powiedzieć to, aby dodać lub odjąć dowolną liczbę dni i kliknij calculate.It jest takie proste.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
CorelDraw to PDF Converter 3.0
FoxPDF CorelDraw To PDF Converter pozwala na konwersję CorelDraw (CDR) do formatu PDF bezpośrednio, NO CorelDraw potrzeby konwersji Batch obsługiwane.
 
30

Do darmowego wypróbowania
PDFSprite PDF Batch Document Converter 1.0
PDFSprite Batch Converter PDF Dokument to oprogramowanie, które dynamicznie przekształca Microsoft Office 2000/XP/2003, Office 97, WordPerfect, HTML, Excel, PowerPoint, RTF, a niemal wszystkie rodzaje formatów graficznych (np.
 
30

Do darmowego wypróbowania
PLOUTAB 2.3.2.1
PLOUTAB to program dla optymalnej kalkulacji odpadów w procesie cięcia drewna, sklejki, szkła, płyta żelaza lub inne materiały.
 
30

Demo
VATCalculator 2.0
Ten pobrania Kalkulator VAT wykorzystywana do procesu obliczania podatku VAT od kwoty pieniężnej lub dodawanie VAT do kwoty. Narzędzie jest samodzielny darmowe narzędzie, które oznacza, że nie trzeba instalować najpierw uruchomić.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
FlarabySWF 1.0
FlarabySWF jest narzędziem, które konwertuje dwukierunkowego arabski i angielski tekst na tekst, który można odczytać w programie Adobe Flash lub Adobe Flex w czasie projektowania.
 
30

Demo
32bit Convert It 15.09.01
32bit Convert It jest konwerter jednostek. Możesz wpisać wartości dla jednostki miary, a inne jednostki dynamicznie zmieniać, aby stać się równe measurement.In główne okno, można zobaczyć występy, [długość], [Obszar], [Volume], [masa], [ Gęstość] i
 
29

Do darmowego wypróbowania
Auditor Calculator 1.0
Kalkulator walut z taśmy - emulacja kalkulatora biurkowego druku. Proste, mogą być całkowicie przez klawiaturę. Obsługuje kopiuj / wklej, cofnąć do ostatniej operacji.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
AddUp 2
AddUp 2 może być ostatni kalkulator / konwerter kiedykolwiek chcesz. Z elastycznego miejsca pracy i paneli wybranych przez użytkownika przycisku, to wielofunkcyjne narzędzie pakuje wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać w kalkulatorze. *
 
29

Do darmowego wypróbowania
Calf Image To Text Convertion 5.0.0.22
Obraz łydki do oprogramowania przetwarzającego tekst korzystać ORC do konwersji obrazów do skanowania tekstu, obrazu do wsparcia text.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Accountant online euro calculator (Ucka) 1.1.4
OnLine - podłączony do cen liczy internetowych z lub bez podatku, w oparciu o bieżące kursy walut.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Currencies 2
Łatwy Waluty to dwa przydatnych narzędzi w jednym: okno informacji wyświetlania najnowsze kursy wymiany walut, a także łatwe w użyciu przelicznik walut.
 
29

Do darmowego wypróbowania
office Convert Excel to Pdf Free 6.1
Urząd Convert Excel do PDF 6,1 przynosi użytkownikom wygodę potężne oprogramowanie, które może importować rtf, txt, Excel (xls, xlsx, xlsm) do popularnego formatu PDF (jako domyślny format, jak format obrazu, jako tekst format) bez utraty.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
EngCalcLite(Heat & Mass Transfer) - PocketPC Calculator 1.1
Kalkulator Inżynieria - Przelicznik jednostek - SE Momentous ciepła i masy Calculator.
 
29

Demo
Emech Valve Sizing 1.05
Zawór wielkości jest mały, łatwy w obsłudze narzędzie, opracowane przez Emech sterowania Ltd.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
UnitCalc 1.2.0.1
Łatwy Kalkulator jednostkę ciśnienia. Wyświetla wszystkie przeliczniki i zamienione jednostek w tym samym czasie. UnitCalc oblicza również korekcji głowicy, korekta grawitacji i gęstości powietrza. Jest łatwy w użyciu. Można uzyskać ważne
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
DreamCalc DCP4.6.2 Professional Calculator 4.7
DreamCalc jest wiodącym Naukowy Kalkulator graficzny dla Windows, który jest tak realistyczny, że zwalnia z konieczności fizycznego ręczne całkowicie.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Plansoft Calculator - Standard Edition 1.0
Kalkulator Plansoft zapewnia australijski kompleksowe osobiste podatków i kalkulatory finansowe przeznaczone do wsparcia podatników i doradców finansowych w zakresie planowania podatkowego i finansowego poprzez oszacowanie bieżących, przeszłości i.
 
29

Do darmowego wypróbowania