Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

Valvedim 4.63
Ten program, który został zaprojektowany dla instalacji techników i inżynierów projektu, są przeznaczone na pokrycie najczęstszą HVAC i aplikacji DDC.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
W-4 Calculator 2010 10.013.017
Cechy:-Projekty dochód podlegający opodatkowaniu i oblicza wymagane wstrzymanie świadczenia-Enter YTD dane dla zwiększonej dokładności w połowie lat obliczeń-pozwala swoim klientom na zaplanowanie zwroty drukuje formularz W-4, W-4P, 4V, W-DE-4, i.
 
38

Do darmowego wypróbowania
xCalc Expression Calculator 2007.0
Expression kalkulator xCalc ocenia wyrażenia. Wejdziesz wyrażeń, tak jak oni. xCalc posiada kilka standardowych funkcji. Wielkie obliczenia można zrobić koło na sferze o promieniu Ziemi. Digit rozmiar można regulować (duże lub małe). Zmienne mogą być
 
38

Do darmowego wypróbowania
Astronomy Calculators 2.0
Program oblicza planetarne / księżycowy efemerydy, właściwości orbit oraz pobierania na żywo obraz z Słońce, ścieżek i satelitarne zorzy owali z Internet.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Logictran R2Net Converter - Developer's Edition 6.2.10
WIth R2Net Converter - Edition programistów można użyć ulubionego edytora tekstu do tworzenia dokumentów, a następnie publikować je w formacie HTML, XHTML, DocBook lub OEB zaraz po wyjęciu z pudełka.
 
38

Do darmowego wypróbowania
HihiSoft PDF To JPG 2.0
PDF do JPG jest aplikacją Windows, które szybko konwertuje dokumenty PDF do formatów graficznych takich jak: JPG, TIF, BMP, PNG i GIF.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Outlook to PDF Converter 3.0
FoxPDF Outlook To PDF Converter można łatwo przekonwertować Outlook (Eml, MSG, PST) plików do dokumentów PDF bez żadnych kłopotów związanych.
 
38

Do darmowego wypróbowania
PDFExec For MS Word 3.3.7
PDFExec dla programu Microsoft Word, z podpisem cyfrowym, jest konwersja plików PDF dodatek dla produktu Microsoft Word.
 
38

Komercyjny
aXsware PDF to DWG Converter 3.11
AXsware PDF to DWG Converter , samodzielna aplikacja pozwala na konwersję PDF do formatu DWG i DXF w kilku prostych krokach.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Gross Profit Calculator 2007.6.R1
Gross Kalkulator Profit obliczy prawidłową zysku brutto oraz Mark-up wymóg dla Twojej firmy.
 
38

Do darmowego wypróbowania
MEDIAR 1.2
Przeznaczony dla notebooków, jest użyteczne i zabawne do prowadzenia samochodu, camper, itp.
 
38

Do darmowego wypróbowania
NoLimits Coaster Calculator 1.5
Kalkulator Coaster NoLimits pozwala obliczyć przydatne numery, że pomoc w projektowaniu dobrze zbudowany przejazdy pierwsze formuła Długość Station.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
VAT Converter 1.0008
VAT Converter jest łatwe w użyciu oprogramowanie, które umożliwia konwertowanie i NET przeliczyć, VAT i brutto w dowolnej aplikacji Windows, szybko i bez wysiłku.
 
38

Komercyjny
Free Easy PDF Converter 2.1.1
Pobierz konwersji PDF i organizację tworzenia szeroki. Bezpłatne Łatwy PDF Converter jest pełna konwersji PDF dokument do potrzeb Twojej firmy. To może konwertować dokumenty PDF na format tekstowy lub dokument MS Word do edycji, analizy lub
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
MxCalc 12c -Smartphone Calculator 1.2.3
Emulacja HP-12C na Pocket PC. Wygląda jak HP-12C. Wykonuje tak dobry jak HP-12C. MxCalc 12c Platinum jest HP 12c * RPN oprogramowanie Kalkulator Finansowy dla Windows Mobile Pocket PC. Oblicza płatności kredytu, odsetek oraz różnic kursowych,
 
38

Demo
PDF Impress 2013.25.30.065
Tworzenie plików Adobe PDF z dowolnej aplikacji PDF Impress zapewnia intuicyjny, interaktywny i imponujący konwersji do Adobe W formacie PDF z dowolnej aplikacji, która może drukować.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Trajectory Plot 2.5
Na podstawie Gavre (G1) funkcji opisanych w Hatcher Notebook (Rozdział XXIII), program oblicza trajektorię pocisków wzdłuż toru lotu.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
ProjectileX 2.0
ProjectileX jest najbardziej wydajne i łatwe w użyciu symulatora ruchu pocisku do dyspozycji uczniów i nauczycieli dzisiaj.
 
38

Demo
Soft Solutions Universal Converter 0.9.8
Uniwersalny Converter to kompletne darmowe rozwiązanie do konwersji dokumentów w formacie PDF, DOC, HTML, JPEG, TIFF, BMP, PNG, PS, SVG, TXT i innych formatów plików.
 
38

Do darmowego wypróbowania
LectriCalc PalmOS 3.0
Numer jeden kalkulator kieszonkowy komputer dla przemysłu elektrycznego. Informuje spadek napięcia elektrycznego na odległość, zarówno dla AWG i kable metrycznych. Conduit rozmiaru Obwód wybór Breaker uziemiające Rozruszniki NEMA / koni mechanicznych
 
37

Do darmowego wypróbowania