Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

PC-SIM 2.0
Ciągłych i dyskretnych symulatora systemów, które są używane w dziedzinie czasu dla symulacji systemów opisanych schematów blokowych.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
3DPageFlip PDF to Flash 1.0
Darmowe Konwersja PDF do filmu Flash (. Swf) Wsparcie partii konwersji ci plików PDF do filmu Flash (. Swf) Obsługa trybu linii poleceń do coanvert PDF to Flash. Wsparcie Konwersja PDF do Flash Korzystanie patrzył folderów Daje to kompleksowe
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Tom Amortization Calculator 1.5a
Aplikacja Kalkulator amortyzacji został zaprojektowany, aby pomóc obliczyć i drukowanie tabel amortyzacyjnych. Wpisz kwotę, można dokonać rocznej stopy oprocentowania i liczby płatności miesięcznych lub tygodniowych.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
ESBProgCalc Pro - Programmers Calculator 2.1.1
ESBProgCalc Pro jest Calculator Programiści która w pełni obsługuje pierwszeństwo, duży zakres operacji (i, lub, xor, nie, nand, ani, XNOR, SHL, SHR, rol, ror, neg, mod, etc), Paper Trail, Wsparcie Schowek , Historia wyników Integrated Pomoc, Edycja.
 
40

Do darmowego wypróbowania
WinConverter 3.1
Program konwersji jednostek. WinConverter jest raczej proste wzory wniosku w celu udzielenia jak prosty interfejs, jak to możliwe do wykonania konwersji jednostek. WinConverter 2.1 jest skonfigurowany do konwersji 1400 jednostek w 76 kategoriach.
 
40

Do darmowego wypróbowania
PCVITA Express Migrator for Google Apps 2.0
Czy jesteś wyczerpany płacić ciężkie koszty instalacji i utrzymania aplikacji Lotus Notes e-mail Nie trzeba się denerwować więcej.
 
40

Do darmowego wypróbowania
aXmag PDF to SWF Converter 1007
Przeznaczone do 3D Interaktywny publikacji cyfrowego magazynu aXmag PDF do SWF Converter to innowacyjne narzędzie do konwersji do tworzenia strony Rzut czytania doświadczeniami funkcje online.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Adept PDF to Image Converter 3.20
Adept PDF to Image Converter jest łatwy w użyciu aplikacji w oparciu o platformę Windows, który może konwertować pliki PDF bezpośrednio do formatów BMP i JPEG obraz, ale również obsługuje całą stronę dokumentu PDF do konwersji plików graficznych,.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Blade Calculator 2006 1.0
Turbina wiatrowa kalkulator ostrze pozwala zaprojektować turbiny wiatrowej zestaw ostrza za pomocą czterech podstawowych variables.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Energy eVALUator 4.0.0143
oceniającego jest łatwy w obsłudze program dla systemu Windows, który oblicza cyklu życia korzyści z inwestycji, które poprawiają projektu budowlanego.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Ever2One Converter 1.0.1
Converter Ever2One jest narzędziem, które pozwala na importowanie notatek z Evernote do programu OneNote.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
MSO - Weight Calculator 1.0
Dzięki temu narzędziu masz możliwość, aby natychmiast obliczyć masę kawałka metalu w oparciu o jego rodzaju stopu i formy.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Quotation Software Demo 1.0
Modular Notowanie Interiors Software. Generic Utility Generation Notowanie, które mogą być wykorzystane do obliczenia dokładnej kalkulacji kosztów dla każdego produktu / usługi / zrealizowane, który składa się z zestawienia kilku składników,
 
40

Demo
Aostsoft PPS PPSX to PDF Converter 3.8.2
Aostsoft PPS ppsx To PDF Converter jest szybki i łatwy konwerter, który jest przeznaczony do konwersji plików PowerPoint PPS ppsx do formatu PDF w partii.
 
40

Do darmowego wypróbowania
ChiefPDF Image to PDF Converter 2.0
Obraz ChiefPDF To PDF Converter jest potężnym łatwe w użyciu narzędzie PDF, może partii konwersji plików w formacie kilkadziesiąt obrazów do dokumentów PDF, takie jak TIF / TIFF, JPG / JPEG, GIF, PNG, BMP, EMF, WMF , PCX, PIC, PSD, JPEG2000, PPM,.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Clarest FlyingPages Acrobat Plugin 1.4.0.1
Clarest FlyingPages Plugin Acrobat jest potężnym narzędziem do PDF przetwarzania.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Paint Shop Pro to PDF Converter 3.0
FoxPDF Paint Shop Pro to PDF Converter pozwala na konwersję (PSP, PCX, GIF, BMP, HTML, HTM i RTF) do polerowanych plików PDF bez konieczności Paint Shop Pro.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Add em Up 1.01
Więcej niż tylko kalkulator! Dodaj 'em Up można wykonywać obliczeń matematycznych na danych, które znajduje się na schowka Windows. Chociaż Dodaj 'em Up może Morph do standardowego kalkulator biurkowy z jednym naciśnięciem klawisza F9, to
 
40

Do darmowego wypróbowania
Deal PDF to Text 2.0.0509
Deal PDF na tekst jest bezpłatne i proste narzędzie, które pomoże Ci konwertować PDF w formacie tekstowym.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Pdf to Xls Converter 3000 7.4
PDF do XLS Converter 3000 Jest to potężny konwerter. To może pomóc bezpłatna Partii konwersji plików PDF do pliku xls z łatwością dokonać przeglądu danych formularza. Więc można edytować i wykorzystywać treści w formacie PDF w programie Excel. Może
 
40

Do darmowego wypróbowania