Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

ComplexCalculatorPrecision36 1.0.0.6
Complex Precision Calculator 36 to kompleks kalkulator liczby i współpracuje z liczb zespolonych, ale również może być używany jako prawdziwy kalkulator liczba, która jest produktem calculator.
 
43

Do darmowego wypróbowania
CS-Convert 1.10
 Można użyć poręcznej oprogramowania CS-Convert konwersji znaków specjalnych. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala korzystać z kliknięcia muzy do wyboru postaci. Wyświetla wyniki jako CHR-liczby i kodu HTML. Można skopiować
 
43

Do darmowego wypróbowania
DealPDF Creator 2.0.0509
Deal PDF Creator jest rzeczywiście bezpłatny PDF Creator do tworzenia PDF z każdego rodzaju dokumentu, który stanowi preferencję wydruku.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
MxCalc- Smartphone Calculator 3.1.2
on decydujący kalkulator wykonywania wszystkich złożonych naukowy, finansowy i statystyka obliczenia i wyposażony najbardziej wszechstronny konwerter dostępny dla Windows Mobile Standard (Smartphone).
 
43

Do darmowego wypróbowania
PdfMagic 1.76
PdfMagic jest plug-in Adobe Acrobat, może to konwertuje plik PDF do innego formatu i zachować oryginalne layout.Now może przekonwertować dokument PDF do formatu HTML, tekst, PNG, BMP, JPG
 
43

Demo
EdenMath 1.1.1
Kiedy komputery były wynalezione, były one przeznaczone na co wskazuje ich nazwa. Computing. Liczba skrzypienie. Obliczanie. Na rdzeniu, komputer Macintosh jest kolejny klaster obwodów i przewodów, które są zdolne do przetwarzania miliardów
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Glenn Alcott PDF Converter 3.0
PDF Converter to narzędzie zrobić konwersji partii czterech typów: * Konwersja Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect, tekst sformatowany (RTF) i pliki tekstowe do plików Adobe PDF.
 
43

Do darmowego wypróbowania
DeskUNPDF Standard 3.0.090826
DeskUNPDF Standard przynosi każdemu możliwość edycji i odzyskać zawartość dokumentów PDF.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Foreign Exchange Currency Converter 1.0
Wprowadź kwotę do przeliczenia i intial walutę. Następnie wybierz walutę, którą chcesz się intial kwoty przeliczone na. Wynik pojawi się poniżej po kliknięciu przycisk Convert . Banki i inne instytucje pobieramy konsumentom opłaty z tytułu
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
What Date? 1.0
Co Data jest prosty, darmowy Date Calculator for Windows. Wprowadź datę i przedział i nacisnąć oblicz znaleźć dowolną datę w przyszłości lub przeszłości. Co Data uzna żadnych format daty, który system Windows może zrozumieć (formaty daty zgodnie z
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
e-PDF To Text Converter Server 2.1
e-PDF to Text Converter to narzędzie ekstrakcji tekstu, która pozwala na przetwarzanie wsadowe z dokumentów Adobe PDF do plików tekstowych, to jest wsparcie Win98, ME, NT, 2000, XP, 2003 systemów.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Jpeg to Pdf Converter 3000 7.4
Jak przekonwertować plik JPEG do PDF JPEG to PDF Converter 3000 może pomóc darmo Batch convert JPEG, JPG To PDF z dokładnie z zachowaniem układu oryginalnego files.
 
43

Do darmowego wypróbowania
mini PDF to Excel Converter 2.0
Mini PDF To Excel Converter czy Batch Convert Adobe Acrobat PDF do dokumentów MS Excel, można użyć PDF to Excel Converter, aby szybko i łatwo tworzyć bardzo można edytować plików XLS, co cinch do ponownego wykorzystania tabel i arkuszy.
 
43

Do darmowego wypróbowania
MxCalc 12c- Palm Calculator 1.2
Kalkulacja płatności kredytu, odsetek oraz różnic, odchylenie standardowe, procent, TVM, NPV, IRR, przepływy pieniężne, obligacji i innych.
 
43

Demo
PDF Image Export 1.00
OverPDF Eksport PDF Obraz Procesy z dużą prędkością i można eksportować PDF zdjęć w serii.
 
43

Demo
Pdf to All Converter 3000 7.4
 Każdy dokument programu Word PowerPoint Excel RTF Tekst Jpeg Tiff Gif html Flash obrazu wideo mogą być konwertowane do formatu PDF za pomocą All Converter PDF do 3000 i obsługuje wiele formatów takich jak doc xls txt htm rtf bmp gif jpg jpeg png tga.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Paq PDFTools 2.0
Paq PDFTools 2.0 umożliwia konwersję dokumentów PDF do formatu HTML, TXT, BMP lub JPG zachowując format i zakładek. Konwersja dokumentów PDF do formatu HTML zachowując i zakładek. Konwersja dokumentów PDF w formacie TXT konserwującego. Konwersja
 
43

Do darmowego wypróbowania
MBA Calculator 1.2
Co oferujemy Podręcznik przetrwania MBA Dokładne kalkulatora finansowego dla biznesu i edukacji.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Scan-2-PDF 1
Scan-2-PDF to prosty program, który pozwala na skanowanie dokumentu i od razu utworzyć plik PDF, który można zapisać do wykorzystania w przyszłości, wydrukowane lub przesłane pocztą elektroniczną jako załącznik.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Apex PNG to PDF Conversion 2.3.8.2
PNG do PDF oprogramowanie do konwersji con dołączyć, łączenie, wstawianie, scalić i włączyć wiele obrazów do Adobe PDF.
 
43

Do darmowego wypróbowania