Kalkulatory & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

Ultimate Trading Calculator 2.0
Narzędzie symuluje krzywą kapitału własnego konta w długim okresie po systematycznie stosując metodę Trading znane parametry prawdopodobieństwa zwycięstw i Win / Loss stosunek.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
VrpCalc 1.2.0.1
Jeśli potrzebujesz do planowania i optymalizacji Wysyłka do klientów w stosunku do masy ładunku dla każdego klienta, pojemność pojazdu i wymagań czasowych, program ten może pomóc.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Checksum Calculator 1.0
Suma kontrolna Calculator to darmowa narzędzie obliczenie sumy kontrolnej pliku, można go obsługiwać najczęściej używanych algorytm sumy kontrolnej pliku, np.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Free Page Flipping Book Maker 1.1
Podziel przerzucanie e-książki można się za pośrednictwem poczty e-mail i gorące medium, Twitter, Yahoo, Google, etc; Łatwe i szybkie budowanie Rzut publikacji z plików tekstowych; Dostosuj ustawienia funkcjonalne Rzut książki ; Publikowanie.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
pdf to emf jpg jpeg bmp pptx converter 3.0
Pdf EMF JPG JPEG BMP pptx Converter jest niezawodny i bezpieczny konwerter służy do konwersji plików PDF do EMF, JPG, JPEG, BMP i PPTX.
 
46

Do darmowego wypróbowania
ActiCalc 2.4
Łatwy w użyciu ogólnego przeznaczenia kalkulator biurkowy. Jego główną cechą jest wizualnym obliczenia tape , że zachowuje się jak arkusz kalkulacyjny, nagrywanie wszystkich obliczeń i umożliwienia wcześniejszego wejścia do aktualizacji. Taśma ta ma
 
46

Do darmowego wypróbowania
Division Calculator 1.0
Kalkulator specjalność, że zajmuje szczególną długość w stopach, calach i cale ułamkowe, dzieli go na równych segmentów, i zwraca listę znaków.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Opoosoft XPS To PDF gui+command line 5.0
Konwersja XPS to PDF (Portable Document Format). Full kolor XPS wsparcie. XPS Converter tworzy dokumenty PDF, które są w pełni wyszukiwania tekstu w programie Adobe Reader. Najmniejszy rozmiar pliku PDF w ramach konwersji. Scalanie wielu plików XPS
 
46

Do darmowego wypróbowania
MTBF Calculator 1.0
Definicje i metody predykcji Obecnie stosowane w przemyśle. Określa on różne metody i szuka korelacji między tymi metodami, w celu ułatwienia porównać oświadczenia niezawodności od różnych producentów, które mogą wykorzystywać różne metody
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Qalculate! 0.9.7
Qalculate! to nowoczesny wielofunkcyjny kalkulator biurkowy dla GNU / Linux. To jest mała i prosta w obsłudze, jednak wiele energii dołu. Funkcje obejmują niestandardowe funkcje, jednostki, dowolną dokładnością, kreślenia i przyjazny dla
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
XLSX to PDF Converter 3.0
FoxPDF XLSX do PDF Converter jest proste, ale trzeba odpowiedniego Excel (XLS, XLSX) do PDF oprogramowanie do konwersji.
 
46

Do darmowego wypróbowania
TimePuter 3.1
Wszystko w naszym życiu jest ograniczona z czasem. Czasami trzeba obliczyć czas do znaczącej daty, czas, do tworzenia planów na przyszłość, albo po prostu do śledzenia wzrostu pieniędzy na kontach. W większości przypadków lepiej jest mieć wygodne
 
45

Do darmowego wypróbowania
EngCalc- Engineering Calculator WM SP 2.0
EngCalc (fulll)-Engineering Calculator Program Windows Smartphone Mobile (Standard) 500 + wzory catering do Mechaniczne inż.
 
45

Demo
EngCalc Heat Exchanger Calculator WM PPC 2.0
Obliczenia i konwersje na Twoje rozkazy. Momentous Kalkulator Wymiennik ciepła musi być dla Inżynierów. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka stuknięć, a wszystkie
 
45

Demo
GIF Image to PDF 2.3.8.2
Pliku GIF do PDF konwertuje partii wielu lub jednej obrazów GIF do jednego lub indywidualnego pliku Adobe PDF.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Orifice Design Calculator 1.0
Rozmiar gaz / ciecz kryza przy ISO5167 (2003) normy międzynarodowej i przepływu Crane płynów przez równania Valves 3,22, armatura i przewody, obliczyć przepływ masowy wymaga do pewnego rozmiaru dyszy i sporządzić wykres profile różnych przepływów.
 
45

Do darmowego wypróbowania
PowercomCalc 1.34
To oprogramowanie jest wyspecjalizowanym narzędziem do budowania pożądanego Powercom kompletne rozwiązanie lub eksperymentować z różnymi configurations.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
TypeIn Calculator 1.04
TypeIn Calculator to program, który pozwala na przyspieszenie różnych działań matematycznych.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
FormulaWeight2010 1.1.1
FormulaWeight to darmowe oprogramowanie do obliczenia naukowe formuły / mas cząsteczkowych substancji chemicznych.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
WeldShop 1.0.0.7
WeldShop jest przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do spawania i Inspekcji Inżynierów mieć szybki odniesienia dotyczące wymagań dla spawania różnych materiałów.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware