Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Nikos 10notes 1.0
10notes jest mały notatnik z zakładkami. Obsługuje tylko 10 kartami notatki. Więc go używać, jeśli trzeba tylko zachować czasowo niektóre małe notatki. Bardzo prosty w użyciu.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Shalom Txt 1.2
Shalom Txt jest edytorem tekstu, przeznaczona do edycji plików tekstowych płaskich bez formatowania.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
WordPerfect Quick Fix Rename Template 1.0
WordPerfect Quick Fix, Zmień nazwę WordPerfect szablonu. Używane, gdy WordPerfect nie otworzy lub nie rozpocznie się.
 
7

Komercyjny
Websio SharePoint Scanner Plug-in 2010 6.5
Korzystanie z Websio Scanner SharePoint Plug-2010, dokumenty papierowe mogą być skanowane na skanerze dokument i wysyłane do poszczególnych miejsc, w SharePoint do przechowywania i bieżące zarządzanie cyklem życia dokumentu.
 
7

Do darmowego wypróbowania
ActMask Document Convertor X 5.34
ActMask Document Converter oferuje dwa tryby pracy - druku w ActMask Converter i partii ActMask, oferując Elastyczność i różne poziomy kontroli nad przekonwertowanych dokumentów, które produkują.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Albanian Text Editor 1.0
Ten porgram jest przydatna dla osób, którzy nie mogą zobaczyć bardzo dobrze i to w Albanii Language.It jest darmowy i bardzo prosty.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
BookForm -
BookForm to program, który ma plik tekstu i formatuje wersji w taki sposób, że strony drukowane można umieścić razem jako książka po drukowaniu się ze standardowej drukarki A4.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Guaranteed PDF Decrypter 2.3
usunięcie ograniczeń w dowolnym dokumencie PDF (powinieneś mieć prawo robić to, na przykład, jeśli nie pamiętasz hasła).
 
7

Do darmowego wypróbowania
Prestwood Writing Suite 2.0
Sprawdzanie pisowni, tezaurus i słownik dostępny z poziomu dowolnej aplikacji, a najbardziej rozbudowany edytor tekstowy na rynku.
 
7

Do darmowego wypróbowania
TreePad Viewer 7.4.2
TreePad Viewer to program, który umożliwia czytelnikowi Darmowe nikogo przeczytać / obejrzeć TreePad files.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
UML Pad 3.1
Kluczowe funkcje UML Pad są następujące: to diagramy UML CASE narzędzie do projektowania obsługuje drukowanie i eksportowanie obrazu schemat, to jest obsługiwane przez wxWidgets klasy biblioteki i pozwala eksportować dokumenty w formacie HTML,.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Frost Editor 1.20
Frost Editor to prosty edytor tekstu, który zrobiłem w Javie. Zacząłem to jako ćwiczenie i postanowiłem umieścić go w internecie dla innych podobnie myślących ludzi do eksperymentowania.
 
7

Demo
Open Letter Post 1.0
Otwórz post List . Opublikuj swoje listy otwarte tutaj.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
PDFEditTools 1.25
PDFEditTools to potężne narzędzie do obracania stron, dodawanie pustych stron, usuwanie stron, strony upraw, strony ekstraktu, łączenie plików PDF i stron, dodawanie nagłówków i stopek dla stron, wyodrębnić obrazy z plików PDF i dodawanie zdjęć do.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Arquemie Document Server 1.0
Arquemie Dokument ServerThe Serwer dokumentów Arquemie jest Aplet Java do publikowania dokumentów, zapewnia użytkownikowi dostosować stronę internetową w oparciu o hierarchiczną spisie treści.
 
6

Demo
Advanced Website to image jpg bmp 5.0
Advanced Website do obrazu BMP JPG Converter można doskonale poznać ludzi S wymagania, które pozwala na tworzenie lub podgląd miniaturek stron internetowych w wielu różnych formatach, takich jak HTM, TXT, JPG, BMP, GIF, TIF, TGA, RLE, PNG, WMF,.
 
6

Do darmowego wypróbowania
StNotepad 2.0
StNotepad jest półprzezroczysty Notepad, jest lepsza alternatywa dla tradycyjnej Notatniku.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Magic Editor 3.0 3.0
Editor Magia Wersja Editor 3.0 Edytor tekstu, rtf i xls Opis: Składnia Edycja tekstu podkreślając 40 składni programów, w tym C #, C + +, Delphi, Perl, SQL, HTML, XML, Visual Basic, Java, PHP, Python, Cobol, Clipper , Fortran, Oberon, Latex, Modula2,
 
6

Do darmowego wypróbowania
Dark Room 0.8b
Dark Room jest pełny ekran, roztargnienie darmo, pisania środowiska. W przeciwieństwie do standardowych edytorów tekstu, które koncentrują się na cechach, Dark Room jest tylko o Tobie i Twojej text.Basically, Dark Room to klon oryginalnego
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Independent Contractor Agreement 2.1
Poręczny Niezależne Porozumienie Wykonawca, że jest w rzeczywistości formą umowa serwisowa pokazuje pracę, która jest wykonywana przez wykonawcę, jak i terminów realizacji i innych istotnych warunków.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware