Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Multiple Y Axes 1.01
Multy_Y tworzy 2 lub więcej osi Y w programie Excel. Wiele Y Siekiery działek są tworzone z istniejących Wykresy Excel. Każdy wykres programu Excel pojawia się jako nowa oś Y na Multy_Y działki. Działka jest obraz, który pojawia się na oddzielnym
 
56

Do darmowego wypróbowania
Unix to Windows Text Converter 0.3 beta
System Windows Shell Extension do konwersji plików tekstowych z Windows (CRLF) w Unix (LF) formacie zakończenia linii (i na odwrót)
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
TextWrapper 1.2
TextWrapper jest drag-and-drop aktywna linie narzędzie pamięć formatowania potrafił manipulować i zmniejszanie szerokości tekstu do niestandardowej formie, która pasuje do Twoich wymagań do specjalnych celów przetwarzania tekstu.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
ISYS:desktop 7
ISYS: desktop przeznaczony jest do szybkiego i łatwego łączenia pracowników z informacji, która znajduje się na ich komputerów i sieci.
 
55

Do darmowego wypróbowania
WordPerfect Converter Professional Professional
Jednym folderze wpd konwertera. Batch WordPerfect konwersji do programu Word i PDF. Integracja MS Word lub Corel WordPerfect Office dla prawdziwych MS Word i PDF zgodności Solidne i wytrzymałe silnik konwersji. Zaawansowane format i konwersja układ.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Scrivener 2.1
Scrivener jest potężnym narzędziem generowania treści przez autorów, który pozwala skoncentrować się na komponowaniu i strukturę długich i trudnych dokumentów, zapewniając dostęp do pełnej mocy OS X systemu tekstowym umożliwiając sterowanie tekst z.
 
55

Do darmowego wypróbowania
HqMaskCombo ActiveX Control 1.0.0.1
Produkt przeznaczony jest do odwzorowania tekstu wprowadzonego przez użytkownika, a także pozwala wybrać tekst z listy (pole kombi).
 
55

Do darmowego wypróbowania
English to Chinese Cantonese Document Translator
Wysoka klasa oprogramowania tłumaczenia. Niezależnie od tego czy pracuje na krótki list osobisty, pracy klasowej lub dużej lokalizacyjnej stronie projektu tłumaczeń, w tym przewodników, podręczników, Marketing Broszury, MS Word, Excel, PowerPoint,
 
55

Do darmowego wypróbowania
FastEdit 2.0
FastEdit to proste narzędzie, które pozwala otworzyć dowolny plik (zarejestrowanych i niezarejestrowanych) z triku MS Notepad.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
StarOffice 8
 Funkcjonalny oprogramowania dla programistów, jak i użytkowników domowych i edukacyjnych jest StarOffice, które można wykorzystywać do czytania, a także edycji i zapisywania plików z pakietu Microsoft Office.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Notepad GNU 2.2.8.20
Notepad GNU edytor tekstu zaprojektowany jako alternatywa dla standardowego notebooka. Wniosek ten można znaleźć przydatne zarówno przez programistów, do edycji kodu, oraz wszystkich tych, dla których dobry edytor tekstu jest konieczne.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Sachiths Notepad 2.0
Ten towar jest bezpłatny najlepiej Replacemet Na Starym Notatniku systemu Windows Domyślny.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Xls/Xlsx to Image Converter 3000 7.4
XLS / XLSX Image Converter 3000 jest łatwy w użyciu XLS / XLSX Image Converter, który jest stworzony do bezpłatnych XLS konwersji plików XLSX formacie do dowolnego typu obrazów takich jak: JPG, JPEG, TIF, GIF, BMP, TGA , png, RLE, WMF, EMF, itp.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Tabular Data Viewer 1.0.3545.35732
Dane tabelaryczne Viewer jest przeznaczony tylko do wyświetlania oddzielone przecinkami lub danych tabelarycznych tekstowych w użytecznej sposób.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Aurelia Reporter 3.4.2
Co to jest Reporter Aurelia Reporter Aurelia to nowy, rewolucyjny program oparty na sterowniku Aureleon drukarki, które szybko i łatwo konwertuje każdy dokument lub raport HTML.
 
55

Do darmowego wypróbowania
SCP PDF Pack 1.0
3 programy, które pomogą Ci zbudować pliki PDF szybko. SCP PDF Editor został zaprojektowany z myślą o dwóch bramek, łatwość obsługi i możliwość tworzenia dokumentu wysiwyg PDF. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że SCP PDF Editor to kolejny
 
54

Do darmowego wypróbowania
WinPDF 1.00
WinPDF jest profesjonalnym tworzenie oprogramowania PDF. Instaluje wirtualną drukarkę o nazwie Easy PDF Creator , który pozwala użytkownikom na tworzenie plików PDF oraz konwertować istniejące dokumenty w formacie PDF, choć polecenie drukowania
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Filler Pilot 1.35
Wypełnić formularze PDF i innych formularzy elektronicznych (DOC, XLS, TXT ...) z PDF Filler Pilot . Program konwertuje wszystkie postaci elektronicznej w rastered obrazu, dzięki czemu można wypełnić formularz lub wpisać dowolny tekst lub grafikę w
 
54

Demo
CNCEditMan 1.1
Program Edytor tekstu dla CNC Fanuc kompatybilnych kontroli maszyn. Zaawansowane funkcje obejmują obróbki szybkościowej, Auto Sub tworzenie programów, gniazdowanie, numerowanie wierszy, Spaces, Advanced Find and Replace funkcji. Lustro, SHIFT i
 
54

Demo
Records 3.2
Records jest wolny, multi-user, problemem zorientowany, bazy danych i przetwarzanie pisarz słowo raport, zoptymalizowany do wprowadzania danych za pomocą rozpoznawania głosu, i przeznaczone do opieki medycznej.
 
54

Do darmowego wypróbowania