Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Crossword Creator Pro 1.0.0
Ten program pozwala na szybkie i łatwe tworzenie dokumentów Krzyżówka w MS Word do edycji i drukowania.
 
13

Do darmowego wypróbowania
InterWare WordPad 1.0.0
Interware WordPad to prosty edytor tekstu, który pozwala pisać i edytować tekst. Możesz pisać, zapisywać, edytować i otwierać pliki tekstowe w bogatych Interware WordPad . Interware WordPad oferuje możliwość zmiany koloru i czcionkę tekstu.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
X Editor Pro 1.1
Editor X to edytor tekstu dla systemu Windows. Posiada wszystkie funkcje używane w zwykłym edytorze tekstu, ale nie ma zbyt wiele. Ma 2 wersje. Standardowy Editor X, który jest po prostu edytor tekstu, a następnie jest Edytor X Pro , która pozwala
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
J Formula Editor 0.9 Beta 1
Potężny edytor LaTeX napisany w Javie, funkcje to podświetlanie składni, autouzupełnianie, podgląd (przez lateks + dvipng lub Ghostscript), wielu buforów tekstowych, palety symboli, i więcej ...
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Mobysaurus 2.3
Mobysaurus jest bezpłatna, bogate w Angielski tezaurus i słownik, który integruje oprogramowanie Moby Thesaurus II, Thesaurus Roget jest, GCIDE Słownik i WordNet - wszystko nieodpłatnie, potężny i najbardziej nadaje się do codziennego.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
SPFLite 6.1.2325
Edytor tekstu Okna z wyglądu i dotyku edytora SPF IBM. Pełne dostosowanie klawiatury, w tym makra klawiaturowe, pełen zestaw komend (zarówno pierwotne, jak i linii poleceń), w tym wiele ulepszeń wydajności i rozszerzeń do normalnego zakładu SPF.
 
13

Do darmowego wypróbowania
DocX inward outward 1.0.0.0
Docx pomoże Ci w zarządzaniu dokumentami, Make skanowanie kopii dokumentów, Prowadzenie i zarządzanie plikami.
 
13

Demo
Alay Generator 1.00
Wystarczy wpisać dowolny tekst, ta mała aplikacja będzie przełożyć je do Indonezyjski Alay Language. Wymagania systemowe: - Net Framework 4.0, Nie wymaga specjalnego sprzętu :).
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Pocket Diary 1.3
I zapisz swoje myśli za pomocą komputera Szyfrowanie Journal używając hasła wystroić się dziennik wpisy z clipartów zawierać zdjęcia, załączniki, pliki dźwiękowe, itp. Obejmuje PDA wersja dla PalmOS.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Boat Bill of Sale Template 3.0
Forma prawna dla sprzedaży i zakupu łodzi jest Boat Bill szablonu sprzedaż forma, która chroni zarówno kupujący i sprzedający, jak również.
 
13

Do darmowego wypróbowania
MS Word Add Append Change Headers and or Footers 9
Add MS Word Dołącz zmianę i nagłówki lub stopki do wielu Słowa DocumentsIf chcesz wiedzieć, jak dodać lub zmienić istniejący nagłówek, zmienić lub dodać dodatkowe stopki do dokumentów MS Word, to ten program jest dla Ciebie.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Plume Creator for Linux 0.42 Beta
Z Stwórcy Plume, organizowania projektów pisania! Sceny, notatki, znaki, ... Rich Edycja tekstu, pełna edycja ekranu i wiele projektów obsługiwane. Języki: angielski i francuski.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
PureText 2.0
Czy kiedykolwiek skopiowany fragment tekstu ze strony internetowej lub dokumentu, a następnie chciał wkleić go jako prosty tekst do innej aplikacji bez uzyskiwania wszystkie formatowania z oryginalnego źródła PureText sprawia, że to proste,.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Speech Cannery 0.5 Beta
Mowa Cannery jest w zasadzie vehical mi napisać tłumacza BBCode. Ogólnym celem programu jest umożliwienie skład wiadomości przeznaczone do poddania internetowej tablicy ogłoszeń toczyć się w trybie offline, a na przeglądarce. Wiadomości mogą być w
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Layout 3.00
Dostosuj opcje uruchamiania dla plików PDF. Możesz zdecydować, czy ukryć pasek narzędzi i pasek menu, tytuł dokumentu, okna zmiany rozmiaru ekranu przy starcie, pokaz w trybie pełnego ekranu, okna, okna center centrum, pokaż miniatury, pokazać
 
12

Do darmowego wypróbowania
2Morrow Web Server Monitor 1.0
Ten łatwy w obsłudze program, monitoruje krytycznych systemów na serwerach IIS i diagnozuje problemy w czasie rzeczywistym.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Gold Calculator 3.21
Gold Calculator Oblicza złota, srebra, Sterling i Platinum w kilogramach, Oz, DWT, gramach, ziarna i czystej uncji.
 
12

Do darmowego wypróbowania
PowerPointPipe Search and Replace 5.2
Wyszukaj i zamień kilka prezentacji programu Microsoft PowerPoint. Zmień hiperłącza i ścieżek UNC, gdy serwery się zmieniła nazwę, dane kontaktowe aktualizacji, takie jak nazwiska, adresy i numery telefonów; tłumaczyć prezentacje z find / zastąpić
 
12

Do darmowego wypróbowania
FileFriendly 1.2
FileFriendly współpracuje z programem Microsoft Outlook, aby złożyć swoje e-maile, gdzie dokładnie trzeba im być, szybko i łatwo - oszczędzając czas i wysiłek.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Okdo Jpeg Bmp Png Emf to PowerPoint Converter 3.4
Okdo Jpeg Bmp Emf PNG do programu PowerPoint Converter jest najpotężniejszym i najprostszy kalkulator PowerPoint.
 
12

Do darmowego wypróbowania