Tekst pliki do pobrania oprogramowania

MS Word Remove Headers or Remove Footers 9.0
Czy masz kilka dokumentów Microsoft Word, albo samodzielnie, albo może z internetu, które zostały pobrane, ale trzeba usunąć nagłówki i / lub stopki na raz Czy nie byłoby bólu, aby ręcznie otworzyć każdy dokument Word, ręcznie usunąć nagłówek lub.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Opoosoft XPS To PDF Converter 5.1
XPS to PDF Converter to doskonałe narzędzie convert przeznaczony do konwersji plików XPS do plików Adobe Acrobat PDF, które pomaga w konwersji XPS w programie Acrobat dokumentów PDF.
 
14

Do darmowego wypróbowania
NiceTextEditor 1.2
NiceTextEditor jest edytor tekstu z unstandard, flash interfejs standardowy Windows.
 
14

Demo
Office Add-in for Moodle -
Przesyłanie plików do Moodle nigdy nie było łatwiejsze. Biuro dodatek dla Moodle (OAM) to dodatek do Microsoft Office (wersje 2003 i 2007), która pozwala nauczycielom do otwierania i zapisywania programów Word, Excel i PowerPoint do strony Moodle.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
TextAppender 0.2
Appender Tekst jest łatwe w obsłudze narzędzie do dopisywania tekstu do dokumentów tekstu partii, wspierany przez txt , xml , html i wszelkie inne czytelne dokumenty na platformie Windows.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Outlook Social Connector 14.0
Bądź up-to-the-minute z ludźmi w sieci, korzystając z firmy wszystko od nici e-mail do aktualizacji stanu w jednym, scentralizowanym widoku.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
PDF2Office Standard 4.0
PDF2Office Standard jest do konwersji plików PDF i ekstrakcja danych plug-in dla programu Microsoft PowerPoint i Microsoft Word.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Roosls All-in-One Text Utility 3.1
Cóż, nie trzeba wiedzieć, UNIX z Eunice eunucha. Jeśli mają dużo pracy z tekstem w systemie Windows Wiem znajdziesz to mocny dodatek do przybornika. Jeśli jesteś UNIX nerd, z pewnością docenisz ten jeden tak jak ja! * Pliki wyszukiwania dla słów lub
 
14

Do darmowego wypróbowania
Contact Communications Logging 3.0.1145
CCL to dodatek do programu Microsoft Outlook, który pomaga zarządzać informacji dotyczących kontaktu i udostępnić go w całym przedsiębiorstwie.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Bolt PDF Printer Free 1.20
Przykręcić Free PDF Printer Oprogramowania. Tworzenie plików PDF na błyskawiczne prędkościach. Użyj Bolt drukować dokumenty PDF, a nie drukarki. Ze sterownikiem drukarki PDF można drukować plików PDF z dowolnej aplikacji, które można oglądać z
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Magician Professional 2.0
Pliki PDF są świetnym sposobem na udostępnianie dokumentów bez odbiorców mających mieć oprogramowanie, w którym zostały utworzone.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Movie Outline 1.2
Zarys Movie to innowacyjny software development scenariusz zarówno dla nowicjuszy, jak i scenarzysta zawodowego, który wykorzystuje proste techniki krok przedstawiając budować swoją historię, postacie i sceny scenariusz sceny, pozwalając skupić się.
 
13

Demo
Doc Organizer 3.3
Program organizuje dokumenty, pliki i foldery (z dysków wymiennych, a także - na przykład dysk flash USB) według kategorii, niezależnie od ich rodzaju.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Datapolis, Workbox 1.525
Workbox jest zaawansowaną platformą służącą do tworzenia i zarządzania procesami biznesowymi.
 
13

Demo
Serna Enterprise for Windows 4.1
Serna Enterprise jest potężnym i łatwym w użyciu edytor WYSIWYG XML dla wspólnego tworzenia zorganizowanego treści.
 
13

Demo
Smart PDF Editor 8.6
PDF edytor pomoże Ci szybko i łatwo edytować dokumenty PDF. Modyfikacja tych plików jest bardzo prosty - można otworzyć dokument PDF bezpośrednio w aplikacji, i dokonać wszystkich niezbędnych zmian nie. Interfejs PDF Editor jest bardzo łatwy w
 
13

Do darmowego wypróbowania
Localization Guru Lite 1.1.4
Teraz aplikacje Visual Basic wspiera wiele języków, ponieważ z poręcznym Localization Guru Software.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Setup Generator Software 2.0.1.5
Oprogramowanie Generator Setup 2.0.1.5 oferuje skuteczne narzędzie, które pomaga programistom w każdej organizacji do generowania pojedynczego pliku instalacyjnego z grupy istniejącego pliku exe, ikona programu i innych konkretnych szczegółów z
 
13

Do darmowego wypróbowania
All to Image Converter 3000
All Image Converter 3000 jest szybka, najprostszy sposób, aby uwolnić konwersji dowolnego dokumentu PDF, Word, Excel, PowerPoint, TEXT, RTF, strona internetowa internet, HTML, Obraz, JPEG, TIFF, GIF i tak na każdego rodzaju zdjęć, w tym JPEG, JPG,.
 
13

Do darmowego wypróbowania
WinFax PRO Macro for Word XP/2000/2003-5 USER PACK
PROSZĘ PRZECZYTAĆ Wymagania Przed zakupie oprogramowania - nie jest to STAND ALONE WinFax Pro firmy Symantec - to dodatek SOFTWARE FOR WinFax Pro i wymaga już mają Winfax PRO OR TalkWorks PRO zainstalowany.
 
13

Do darmowego wypróbowania