Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Adhaero Doc Reader 1.45
Adhaero Doc jest bezpłatna Reader, który pozwala czytać adhaero Doc pełne chronionych plików, które są szyfrowane i posiadają cyfrowy Ochrona prawa stosowane.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Textfile Line Changer 1.0
Co oznacza mój wolne oprogramowanie zrobić Zmienia pliki tekstowe! Jest w stanie przetworzyć każdej linii tekstu. W jaki sposób Określić go samodzielnie z funkcji 'Procesu każdego wiersza (patrz zrzut ekranu) Nie wchodząc zbytnio w szczegóły,
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
SimpErhu 4.73
SimpErhu pakiet jest darmowy, które umożliwia użytkownikowi programu Microsoft Word do tworzenia profesjonalnej jakości Jianpu dokument lub numerowanych Musical Notation z łatwością, z określonego zastosowania Erhu jest w umyśle.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
ENTrap 0.1
Usidlić - proste narzędzie do EverNote na szybkie jedna uwaga linia podejmowania i danych uploading.Jusy uwaga typu, nacisnąć i wpisać nową notatkę, a nowa notatka zostanie utworzony w Evernote.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
My Flexible Dictaphone 1.6
Mój Flexible Dyktafon jest w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem na bazie zmiennej nagrywania głosu i system odtwarzania.
 
19

Demo
ABBYY FineReader Professional Edition 11.0.102.583
Idealny optycznego rozpoznawania znaków (OCR) dla użytkowników, którzy oczekują najwyższego poziomu dokładności rozpoznawania i zachowania formatu.
 
19

Do darmowego wypróbowania
FileHawk 1.1
FileHawk różni się od innych programów do wyszukiwania na pulpicie, zarządza pliki w komputerze, urządzenia wymienne (np.
 
19

Do darmowego wypróbowania
123 Pdf to Word Converter for Doc 5.0
123 PDF to Word Converter dla Doc to łatwy w obsłudze konwerter PDF tool.With konwerter, można edytować i wykorzystywać treści w formacie PDF Ku naszemu zdziwieniu, to może zachować oryginalny tekst, tabele, grafikę i układ. Może konwertować PDF w
 
19

Do darmowego wypróbowania
AutoTextMe 1.3
AutoTextMe ma długie słowa, zdania i frazy, często używane w dokumentach lub programów komputerowych i umożliwia tworzenie krótkich kodów i skrótów do nich.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Okdo Tif to Doc Converter 3.4
Okdo TIF do Doc Converter pozwala w łatwy i szybki konwerter dla Ciebie, który przeznaczony jest na konwertowanie plików w formacie tif obraz do swojej edytowalny plik doc z zachowaniem oryginalnego układu itp.
 
19

Do darmowego wypróbowania
TrayBarNotebook 02.03
TrayBarNotebook może być używany jako: - e-monitor z fal i powiadomienia wizualne - Operative notebook - Synchronizacja zegara komputera z Internet zegara atomowego - kryptograficzne funkcje saver.
 
19

Do darmowego wypróbowania
SC UniPad 1.20
SC UniPad jest unicode zwykły edytor tekstu dla systemu Windows OS.Main funkcji: - Wyświetla około 52000 znaków Unicode natychmiast, bez instalacji dodatkowych czcionek-ekranowej klawiatury ekranowej-Ponad 60 wbudowaną klawiaturą layouts-postaci
 
19

Demo
Rocket Typing 2.0.8
Rocket Typing jest łatwe w obsłudze oprogramowanie ekspander tekst, który można zaoszczędzić niezliczone klawiszy z niestandardowych skrótów dla swoich często używanych zwrotów.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Rapid-Pi - Student License 1.2
Rapid-Pi jest dodatek do programu Microsoft Word (i innych edytorów tekstu), że zmieni się sposób wprowadzania formuł matematycznych, równań i wyrażeń w dokumentach.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MAXA-Security-Tools V 2.X
MAXA Bezpieczeństwo Tools to zestaw narzędzi zabezpieczających, które skupiają wszystkie aspekty bezpieczeństwa w jednym, łatwym w użyciu, interfejs: MAXA Crypt SE: Pozwala 256 bit-silne szyfrowanie i drecryption tekstów lub plików wielu do jednego.
 
19

Do darmowego wypróbowania
HTML-to-RTF Pro DLL .Net - 1 Developer and 1 Server License
HTML do RTF DLL Pro element może konwertować pliki HTML i ASP w RTF przystojny z tabel lub przekształcenie tabel do tekstu.
 
19

Do darmowego wypróbowania
FormelBaska ProfessionalEdition 3.12
Mit JSG-FormelBaska erstellt man einfach und schnell wohl jede Formel der Welt w wenigen Minuten.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Witzend Text Editor for DOS 5.0
Redaktor Witzend (TM) jest idealny, gdy nie potrzebujemy wszystkich funkcji ogromnym edytorze tekstu.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Jskad -
Ponieważ Jskad obsługuje Rich Text Format (RTF), Jskad może czytać i wymianę dokumentów z większością głównych edytorów tekstu.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Soft Central SCR 1.0
SCR jest poszukiwanie i zamień programu. Użyj SCR szybko zamienić tekst we wszystkich swoich dokumentów w ciągu kilku sekund. SCR umożliwia podgląd, wielkości liter i różne opcje wyszukiwania. Ten program jest szybki i łatwy w obsłudze, co czyni go
 
19

Oprogramowanie typu Freeware