Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Report Writer - Comment Bank 3.00
W przypadku korzystania z programu Microsoft Word (lub Excel) do pisania raportów uczeń, z lub bez szablonu to ta aplikacja może zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku.
 
22

Do darmowego wypróbowania
NoteStripper 3.03
NoteStripper paski Słowo jest wbudowany, automatycznie numerowanie notek jak numerowany tekst do końca dokumentu, zastępując automatyczne numery referencyjne z liczbami w indeksach górnych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Easy PDF Creator 2.02
Easy PDF Creator oferuje łatwy i tańszy sposób tworzenia wysokiej jakości dokumentów PDF z prawie każdego programu systemu Windows.
 
21

Do darmowego wypróbowania
PDF Page Number 2.21
PDF Numer strony jest przystępne przemysłowej siły, samodzielne narzędzie do dodawania numerów stron do plików PDF.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Training Management System by Delta L 1.0
Web system zarządzania szkolenia: zarządzanie kursy, rozkład zajęć, zarządzania studentom informacji, wspólnie pracować z materiałami szkoleniowymi - przekazywanie, zmienić, zorganizować w spoiw i zestawy, aby do produkcji, zarządzania dystrybucją.
 
21

Do darmowego wypróbowania
WordForce 2.0
WordForce to łatwy sposób umieścić swoje dokumenty MS Word online. Tworzenie animacji flash, wideo, MP3 i Real, QuickTime, Windows Media lub plików MS Word i dodać je do treści internetowych; import wszelkiego rodzaju plików do LMS za pomocą SCORM.
 
21

Demo
Okdo All to Word Converter Professional 3.4
Okdo All to Word Converter Professional jest potężnym i profesjonalny konwerter programu Word, który zapewnia szybki i prosty sposób do partii konwersji dowolnego pliku do Twojej Word / RTF łatwo.
 
21

Do darmowego wypróbowania
DumpHex 1.0.1
DumpHex jest konfigurowalny poleceń Win32 linia Viewer Hex dla każdego rodzaju plików.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
NotePads+ Pro 3.03
Notatniki + Pro jest zamiennikiem Notatnika Windows. Ustaw jako domyślny Notatniku Windows, kliknij Opcje | Ustaw jako domyślny i edytować pliki tekstowe w stylu. Wersja CD jest jeden wielofunkcyjny licencję, która pozwala na wiele instalacji (do
 
21

Do darmowego wypróbowania
My CopyWriter 1.5
Moje copywriter jest prosty, ale potężny sales-letter Program wytwarzania sprawia, że reklamy internetowej, marketingu i promocji tak łatwe, jak kliknięcie przycisku.
 
21

Do darmowego wypróbowania
iOrganize 6.2.3
IOrganize jest doskonałym aplikacji do przechowywania wszystkich notatek, pomysły, fragmenty tekstu, linków internetowych .
 
21

Do darmowego wypróbowania
text seeker 7
Program ten ma na tekst w nie tekstu lub plików tekstowych. Idealny jeśli szukasz haseł i nazw lub Opcje startowe lub inne ukrytego tekstu w plikach z rozszerzeniami takimi jak. Doc lub. Exe lub. Com lub. Jpg lub. Mpg i tak dalej.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Typing Assistant (German)
Wpisanie Assistant automatycznie uzupełnia najczęściej używane słowa i zwroty w dowolnym miejscu.
 
21

Do darmowego wypróbowania
FormTool Deluxe 6.1
Funkcje i możliwości: FormTool Deluxe Nasz zwyczaj Twórca Form FormTool Deluxe jest idealna dla małych firm.
 
21

Do darmowego wypróbowania
IntelliPDF PRINT Bookmarks 2.0
Wydawców Książek tradycyjnie śledzić czas sprawdzonych metod i zasad, aby zapewnić czytelnikom książki z spójnego doświadczenia użytkownika.
 
21

Demo
iWrite Professional 2.3.3286.41561
Osadzony w większości aplikacji jest możliwość edycji tekstu. Z IWrite Professional , masz aa pełni funkcjonalny interfejs WYSIWYG do tworzenia faktur, listów, ofert lub innych podstawowych dokumentów biurowych. Konwersja dokumentu (Od i do formatu
 
21

Do darmowego wypróbowania
Candy 1.0
Czcionka ta pochodzi z psychodelicznego i retro coollection czcionek i jest w * ttf formatu 22 listopada 2006, 18:01 Licencja:. Pobierz
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Less MSIerables 1.0.7
 Funkcja mniejszej MSIrables jest wyodrębnić zawartość pliku. Msi i to zupełnie za darmo. Korzystanie z wiersza poleceń i łatwy formularz można rozpakować i uruchomić. Msi. Kiedy używasz go po raz pierwszy będzie dodać element
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
NATIONAL ARCHIVE 1.0
ARCHIWUM NATIONAL został zainspirowany znanym wyglądzie Deklaracji Niepodległości.
 
21

Demo
NeechPad 0.7 Beta
NeechPad jest kartach aplikacji Notatnik style. To jest dobre dla podejmowania Szybkie notatki i zapisanie go na dysku twardym. Każda karta może być osobnym tematem, klient, projekt, czy co użytkownik chciałby. Edycji tekstu odbywa się w formacie
 
21

Oprogramowanie typu Freeware