Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Browsepad 1.1
Browsepad jest realizowany w jednym z kluczowych funkcji w umyśle, powinien zachować prostotę Microsoft notatnika i mieć Explorer wbudowany w niego.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Firefly Document Analysis Tool 3.0.1
FireFly wykona szczegółową słowo i analiza frazy w dowolnej korporacji zgłoszenia, prasowej, prospekt emisyjny lub dowolny tekst, który chcesz wyszukać określonych słów i fraz, które mogą mieć wpływ na podejmowanie decyzji.
 
43

Do darmowego wypróbowania
NotepadTabs 2.9.8
Zobacz wielu plików tekstowych w jednym notatnika. Łatwe przełączanie z jednego pliku do drugiego poprzez zakładki na górze Frame.Features * różni się od klasycznego notatnika Notepad Tabs daje wolność, aby wyświetlić wiele plików tekstowych w
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Castillo TextEditor 4.0
Castillo TextEditor jest szybki, wydajny edytor tekstu dla Windows, który posiada wielojęzyczny interfejs dokumentów (MDI), to podświetlanie składni dla wielu języków, zakładki, multi-FILE znaleźć, wymienić, i schowka wewnętrznego.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Notes Alarm 2.3
Jest to 32 bitów Lotus Alarm Notatki . Działa withLotus wersja notatek 4,0 32
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
text encoding util 1.0
Tekst Kodowanie Util jest narzędziem wiersza poleceń do konwersji plików tekstowych z jednego kodowania do innego, i aby sprawdzić, czy dany plik tekstowy jest kompatybilny z zestawami znaków określonych w szczególności kodowania.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Advertising Agency Agreement 6.0
Umowa pomiędzy agencją reklamową a reklamodawcą, w którym Agencja świadczy usługi reklamowe za opłatą. Opisuje rolę reklamową agencji. Opisuje opłaty i strukturę płatności. Opisuje obowiązki i zobowiązania obu stron.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
PlainText 1.3
Kopiowanie tekstu ze stron internetowych lub dokumentów wysoce sformatowane zwykły kopię (Ctrl C) i wklej (Ctrl V) rutyny, przynosi wszystkich niechcianych formatowania tekstu.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Vision Backup 2004 - Enterprise 1.0
Vision Archiwizacja 2004-Enterprise rozszerza swoje zaawansowane funkcje tworzenia kopii zapasowych serwerów korporacyjnych komputerów, umożliwiając organizacjom chronić tylko krytycznych danych w całym ich sieci.
 
42

Do darmowego wypróbowania
office Convert Word to Pdf 5.0
Biuro Konwersja Word na PDF to potężny dokument w formacie PDF Converter, konwerter umożliwia konwertowanie setki okien druku dokumentów, takich jak Word (doc, docx, docm), txt, rtf do wyszukiwania pdf (jako domyślny format, jak format obrazu, w.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Zilla Word To Text Converter 1.1
Słowo Zilla to Text Converter to bezpłatna aplikacja tapety pulpitu okna na konwertowanie plików MS Word na formacie tekstowym.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Code Visual Editor 2.0
Możesz użyć kod języka Visual Editor na surfowanie, zmiany, dokument, wizualizacji i zrealizować kod źródłowy.
 
42

Do darmowego wypróbowania
ECMerge Standard (Windows) 2.2
ECMerge Standard (Windows) 2.2 jest wyjątkowy i niezwykle potężnym narzędziem, które pozwala porównać i scalić miejscowe, FTP lub SCC zbiorów danych, jak tekst, zdjęcia i foldery. Porównuje side-by-side. Jest przeznaczony do pracy z wieloma
 
42

Demo
Journler 2.5.5
Elegancki, piękny, silny. Journler jest miejsce dla twoich myśli i wszystko, co dotyka. Wyposażony integracja iLife, audio i wideo wpisów, obszerny dokument importowania i natychmiastowe wyszukiwanie i filtrowania, nie wspominając o integracji Book
 
42

Do darmowego wypróbowania
HqMaskEdit ActiveX Control 1.0.0.2
Produkt przeznaczony jest do wejścia i mapowania tekstu i stanowi prostokątne okna, które zostało zbudowane w stosowaniu użytkownika (pole edycji).
 
42

Do darmowego wypróbowania
character codes 7
Ten program wyświetla Kody charakter , zarówno w systemie dziesiętnym i szesnastkowym. Można również wydrukować lub zapisać kody.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Abex PowerPoint to All Converter 3.2
Abex PowerPoint Aby ALL Converter to narzędzie do konwersji do konwersji MS Office PowerPoint (PPT, PPTX, pptm, PPS, ppsx, ppsm) dokumentów do innych formatów, takich jak PDF, Word, Excel, HTML, Tekst, SWF i formatu obrazu, takich jak JPEG, JPG,.
 
42

Do darmowego wypróbowania
FreeWrite 1.0.0
FreeWrite to mały Zegar Pulpit można użyć do FreeWriting. Jeśli jesteś nowy w FreeWriting jest skuteczną metodą na łamanie bloku Writers ale może być użyty do uzyskania twórczego przepływ pomysłów wykraczających nie ważne co próbujesz
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Prisma 1.0
Czcionka ta pochodzi z psychodelicznego i retro kolekcji czcionek i jest w *. Ttf formatu
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
UUMerge 1.02
UUMerge to narzędzie wiersza poleceń, które mogą być stosowane zarówno do łączenia wielu plików w jednym pliku tekstowym z linii separatora pomiędzy treścią każdego pliku, lub ewentualnie przetworzyć scalony plik (wcześniej stworzony przez.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware