Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Hebrew 2.03
Teraz możesz uczynić swoje życie łatwe i może także zaoszczędzić czas poprzez łatwe uczenie się po hebrajsku, która jest możliwe ze względu na poręczne narzędzie hebrajskim.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
TextMaker 2002 for Sharp Zaurus 2002
W idealnym świecie, można utworzyć dokument programu Microsoft Word na komputerze stacjonarnym, umieścić go na Sharp Zaurus, edytować i formatować go na drodze, a następnie wysłać go do biura jako pliku.
 
46

Demo
AXARScan 4.1
Edytorze szesnastkowym, który może wymienić struny zawartych w pliku.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png 5.8
Excel / XLS do obrazu JPG / JPEG TIFF BMP PNG Converter może pomóc eksport formatów wysiłku.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Neo Replace 1.1
Neo isa wymienić narzędzie, które pozwala developerzy zastąpić teksty w pliku. Użytkownicy mogą również zastąpić teksty w wielu plikach lub określonego folderu z zaledwie kilku kliknięć. Aby korzystać z programu, użytkownik po prostu wpisz w
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
TeXworks for Linux 0.4.3 r858
Środowisko do tworzenia TeX (LaTeX, kontekst, etc) dokumenty, z opartej Unicode-aware edytora TeX, zintegrowana przeglądarka plików PDF oraz czystym, prostym interfejsem, dostępnym dla użytkowników okazjonalnych i nietechnicznych.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
ZmeY FastNote 1.26
Mały edytora zwykłego tekstu z potężnych funkcji Autotekst.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Live!Doc 1.4.1
Live! Doc to innowacyjne narzędzie, które zapewnia automatyczne śledzenie życia i ewolucji najważniejszych dokumentów, zarówno w sieci lokalnej oraz w osobistym komputerze. Zarejestruj się wszystkie zmiany lokalizacji (folder i nazwa pliku) i stale
 
46

Do darmowego wypróbowania
GhostTyperXML 3.0
GhostTyperXML może sprawić, że codzienna praca przy komputerze, bardziej wydajne i szybciej, niezależnie od oprogramowania, które można wykorzystać.
 
46

Do darmowego wypróbowania
GutenMark 1.0
GutenMark jest narzędziem wiersza polecenia do automatycznego tworzenia wysokiej jakości kodu HTML i LaTeX znaczniki z projektu Etexts Gutenberg.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
BlueDoc 1.2
Niebieski Software Project - BlueDoc jest zarządzanie dokumentami system.Using BlueDoc , masz potężne narzędzie, niezbędne do projektowania, przechowywania i kontroli dokumentów w elektronicznym format.You może: * Przypisywanie dodatkowych
 
45

Demo
ActiveWire Software Database 1.0
Prosta strona i spis placówek serwisowych na poziomie aplikacji, która obejmuje zarządzanie dokumentami drag / drop dla loa lub DLRs.
 
45

Demo
WordPerfect Converter Single Document 5
Świetne do konwersji dokumentów pojedynczo. Słowo konwerter WordPerfect Microsoft do konwersji WordPerfect do programu Word z prawdziwą kompatybilność i konwersja WPD dokumentów MS Word. Zaawansowane format i konwersja układ jak nigdy nie widział.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Dv Project 1.31
Firmy lub służby, które muszą zarządzać dokumentami projektu wśród grupy dziesięciu lub mniej jednoczesnych użytkowników (40-50 liczba użytkowników).
 
45

Demo
Paper Killer 2014.27.2
Tworzenie instrukcji, hipertekst, HTMLHelp CHM, WinHelp HLP, pomoc online, osobiste CD / DVD z tym wszystko w jednym, prostym edytorze wizualnym.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Okdo Ppt to Swf Converter 3.4
Okdo PPT do SWF Converter jest najprostszym i profesjonalny ppt migać konwerter wideo. Własne, można grać i oglądać ppt na ekranie. Może to pomóc w konwersji plików PPT w partii. Jakość wyjściowa jest super doskonały i prędkość jest super szybki.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Spartas 2003/2007/2010 2.0
Wymagania systemowe: Word 2003 lub Word 2007 lub Word 2010 (Windows 7, Vista, XP). W przeciwieństwie do funkcji automatycznej korekcji Word, Spartas jest dynamiczny akcelerator pisanie, że uczy się słowa automatycznie i że zapomina słów, gdy nie są
 
45

Do darmowego wypróbowania
PDFpen 5.4.1
Edycja plików PDF łatwo PDFpen ! Dodaj tekst, obrazy i podpisy. Wprowadzaj poprawki. Wypełnić formularze PDF. Scalanie, usuwać i zmieniać kolejność stron. Opis z PDFpen można edytować pliki PDF, w tym: dodawanie tekstu, obrazów i podpisów do PDF
 
45

Do darmowego wypróbowania
FireNotes 0.5.1
to prosta aplikacja, używane do sporządzania notatek i zapisywanie ich w plikach tekstowych.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
FT82 1.0
Czcionka ta pochodzi z psychodelicznego i retro coollection czcionek i jest w *. Ttf formatu
 
45

Oprogramowanie typu Freeware