Tekst pliki do pobrania oprogramowania

ID-Sign for Office (Digital Signature) 2.8.6
    Microsoft Office to kompleksowe oprogramowanie do użytku biurowego. Z ID znakiem dla MS Office pakiet wtyczek normalny plików MS Office są na bieżąco z podpisem cyfrowym wielopartyjnego za. ID Znak dla MS Office jest zbudowany specjalnie dla
 
47

Komercyjny
Vinod Studio Student 1.0
Student Studio Vinod jest inteligentny edytor tekstu, który zapewnia wiele funkcji. Z tym małym narzędziu można tworzyć dokumentów tekstowych, które zostaną opublikowane w stron internetowych lub pliki kodu. Możesz napisać podstawowe kody i ich
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Word Converter Exe 1.76
Word Converter exe pozwala konwertować pliki programu Excel i Word. Jest on specjalnie zaprojektowany dla użytkowników MS Office. Można go uruchomić za pomocą wiersza polecenia. Jest to przydatne, gdy natywny format binarny dokumentów Word / Excel
 
47

Do darmowego wypróbowania
WordGrinder 0.3.3 Beta
WordGrinder jest Unicode-aware znakowy edytor tekstu, który jest uruchamiany w terminalu (lub konsoli Windows).
 
47

Demo
Excel Import Word Documents into Excel 9.0
Czy masz wiele różnych dokumentów Microsoft Word, które chcesz, aby łatwo zaimportować do arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel, ale po prostu nie czuję się jak poświęcenie czasu, aby ręcznie otworzyć na każdego z dokumentów Być może po prostu.
 
47

Do darmowego wypróbowania
PDFArea Document Converter 2.0
Converter jest dokumentem partii konwersji oprogramowanie, które pozwala na konwersję RTF, TXT, DOC, DOCX (Microsoft Office 97, 2000, XP, 2003, 2007) do formatu PDF, DOC, DOCX, RTF, HTML, tekst i tekst Unicode ANSI .
 
47

Do darmowego wypróbowania
StorYBook 2.1.17
Bajki to darmowy (open source) pisaniu powieści narzędzie dla kreatywnych pisarzy, pisarzy i autorów, które pomogą Ci zachować przegląd wielu fabuły linii podczas pisania książek, powieści i innych pism.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
YACTE 1.5.4007.42238
Głównie do nauki o języku C #. Plik Rozwiązanie jest w Visual Studio 2010. Powinieneś być w stanie użyć kodu w starszych wersjach VS dodając pliki ręcznie, pliki źródłowe i właściwości et.c są w / trunk / YACTE / YACTE /.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Document Hyperlink Checker 1.3.8.12
Checker hiperłącza dokumentu dla programu Microsoft Word jest darmowym narzędziem do zarządzania i kontroli wewnętrznych hiperłączy w dokumentach programu Microsoft Word.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
iDoc 2.1
Masz już dość starych maidish edytorze tekstu systemu Windows Dlaczego nie wypróbować nową modę zapisu Użyj iDoc tętnić się zmienił.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Kruti to Mangal Converter 1.5
Kruti Aby Mangal Converter v1.5 jest pierwszym UNICODE CONVERTER na rynku, które mogą Konwersja tekstu Kruti w Mangal czcionki bezpośrednio w plikach MS Word w hindi, marathi Nepalu i innych skryptów DEVNAGRI. To można łatwo przekonwertować wiele
 
47

Do darmowego wypróbowania
Plume Creator 0.42 Beta
Z Stwórcy Plume , organizowania projektów pisania! Sceny, notatki, znaki, ... Rich Edycja tekstu, pełna edycja ekranu i wiele projektów obsługiwane. Języki: angielski i francuski.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Ragham 1.5.14.19
Przelicz ceny na słowo w języku perskim języku Cechy: * Liczby wejściowe za pomocą przycisków numerycznych, przycisków klawiatury oraz menu liczby kopii * i * Zapisz numery Wklej słowa wyjściowego do pliku tekstowego i html * wyjście Show w rial i.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
SpinnerChief 4.75
Tylko mamy rewolucyjny system Exchange Tezaurus, który dostarcza wysokiej jakości słowniki stworzone przez ekspertów, dla języków obcych i nisze specjalistycznych.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
IBM Content Harvester 1.0
Dokument stworzony z edytorów tekstu jest zbiorem sekwencji znaków i obiektów wbudowanych przeplatane formatowania informacji.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
MARKERMAN 4.0
MARKERMAN to kolejny komiks-book styl czcionki. Może być pogrubione lub pochylone skutecznie. Zawiera 5 przydatnych symboli animowany, zbierana z Leksykonu Mort Walkera z Comicana i ABC Etcetera: Life & Times of alfabetu łacińskiego przez A.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
PyTextSearch 0.7
Program do wyszukiwania za pomocą zestawu plików tekstowych, które są w strukturze hierarchicznej, tj.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Gold Diamond Calculator Suite 4.21
To wszystko w jednym apartament posiada wszystkie nasze Kalkulatory połączone w jeden.
 
46

Do darmowego wypróbowania
GetPDF Page Numberer 2.05
Numeracja stron w formacie PDF z funkcji, w tym przedrostkiem ustawień i sufiksu numer strony, ustalając zakres stron do przetwarzania, określające start i stop liczników stron dla grup stron, cofania numerowanie, etykietowanie, wytłaczanie własny.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Mail Merge for Microsoft Access 1.0
4TOPS Korespondencji seryjnej programu Microsoft Access jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz tworzyć dokumenty programu Microsoft Word przy użyciu danych w bazie danych programu Microsoft Access.
 
46

Demo