Notesy pliki do pobrania oprogramowania

Brown aTime 2.5.1
Brown aczas 2.5.1is wykonane, aby zapewnić użytkownikom ciekawe i wygodne usetimer dla desktop.Everybody, w pewnym momencie w ich życiu, jest potrzebny dobry stoper. Na takie rzeczy jak odmierzanie się na jak długo to trwa, aby uruchomić wokół
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Fund Manager 3.3
Pełna wersja aplikacji zarządzania portfelem dla indywidualnego inwestora. Fund Manager ma pomóc inwestorom monitorować i analizować ich akcje, fundusze inwestycyjne i inne inwestycje z szeroką gamą łatwych w użyciu wykresów i raportów. Fund
 
43

Do darmowego wypróbowania
RFC868 Time Protocol Server 1.11
 BTT Oprogramowanie zapewnia RFC 868 razy protokół, który wyświetla czas w GMT, ale umożliwia aplikacjom, aby przekształcić go GMT względnego czasu lokalnego.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Tray Timer 1.0
 Tray Timer jest programem zwiększenia stoper, który pomaga zaoszczędzić czas pewnych zdarzeń na komputerze, lub pomoże Ci śledzić, ile czasu spędzasz na konkretnym zadaniu.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Weddles Auto Maintenance Tracker 1.0
Tracker Weddle Konserwacja Auto jest łatwy w użyciu program, który pozwala przechowywać informacje o swoich samochodów, części samochodowych, kiedy ostatnio zmienił swój olej, skąd masz serwisowane ostatni i wiele więcej.
 
42

Demo
ReadyToPrint Organizer 4.82
Organizator ReadyToPrint jest oprogramowanie Windows, który zarządza kontaktów i kalendarza.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Desktop Clock Widget with Roman Numerals 1.0
Przydatne i stylowe Desktop Clock clockDesktop Widget z godzinę, ręce minut i cyframi rzymskimi. Mały zegar wybił zegarem sekundy. Zobacz czas w stylu za pomocą desktop widget zegar z rzymskimi cyframi Wymagania application.System: - Adobe AIR
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Fighters Clock 1.5
Możesz zrobić swój pulpit i jasne pracy za pomocą Fighters Clock. To jest zegar analogowy, który zawiera osiem skórek myśliwskich oraz przypomnienia i synchronizacji czasu. Można go używać jako wygaszacz ekranu, kiedy opuszczasz system dla ochłody.
 
42

Do darmowego wypróbowania
HS Staff Manager 2.1
Menedżer Personel HS 2.1 to oprogramowanie, które pozwala użytkownikowi przedsiębiorstw na bardziej wydajne przechowywanie, sortowanie, wyszukiwanie i pobieranie informacji pracowników, śledzenie zużycie roczne wakacje przez każdego pracownika,
 
42

Do darmowego wypróbowania
DiaryPlus 1.00
Kompletna Organizator z 4 różnych rodzajów Diaries, Zaplanuj swoją pracę z listy rzeczy do zrobienia.
 
41

Do darmowego wypróbowania
! TreePad X Enterprise (256 Gb, single-user) 7.17
Następna generacja bazy danych osobowych, Word Processor, a Organizator z unikalną możliwość dostępu, edytowanie, zapisywanie i baz danych wyszukiwania do 384 gigabajtów.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Notesbrowser Freeware 1.8.6
Notesbrowser jest pomocny, szybki dostęp tray systemy Freeform Organizator do tworzenia i przechowywania szybkie notatki i organizowanie dat.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Info Angel Pro 1.8
Info Anioł Pro jest popularnym organizer (PIM), która łączy laptopa, książki kontaktów, organizator i menedżer zakładek w jednym interfejsie.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Alarm Health Care 2.01
Pomoc w znalezieniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Większość osób pracujących długie godziny na komputerach każdego dnia może wystąpić jeden lub więcej objawów, takich jak: (1) górna lub dolna pleców; (2), ból szyi i barku, (3), przedramiona,
 
41

Do darmowego wypróbowania
024h Lucky Reminder 1.83
024h szczęście Reminder jest wielokrotnie nagradzane oprogramowanie przypomnienie dla domu i biura.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Little Black Book 1.01
Little Black Book to system zarządzania kontaktami, który pozwala na przechowywanie wszystkich ulubiona kontaktów. Przechowuj wszystkie swoje ulubione kontakty, w tym jednym, prostym w użyciu menedżera kontaktów.
 
41

Do darmowego wypróbowania
miHome Manager 1.1.
Menedżer MiHome jest oparte na systemie Windows oprogramowanie do wszystkich informacji osobistych należy zachować.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Intellisys Project Desktop 3.90
Intellisys Projekt Pulpit jest intuicyjne wizualne narzędzie do zarządzania firmy lub domu projektów.
 
41

Do darmowego wypróbowania
CountDown 8.01
Czas ma 4 różne indywidualne liczniki, który odlicza czas w dół do określonego zadania, a następnie wyświetla komunikat i alarm dźwiękowy (plik WAV).
 
41

Demo
Apex SQL Audit Viewer 2008.01
Widz Audyt ApexSQL to samodzielna aplikacja do raportowania dla ApexSQL Audytu. Może być dostarczane członkom zespołu i użytkowników końcowych, którzy tylko trzeba przeglądać raporty audytu i nie potrzebują dostępu do funkcji administracyjnych
 
41

Do darmowego wypróbowania