Notesy pliki do pobrania oprogramowania

Whistlers List 1.050526
Gwizd Krowa ogłasza premierę swojego drugiego narzędzia oprogramowanie biurowe: Whistler `s List River Edge, NJ 26 maj 2005: Cow Gwizd rozpoczyna drugi w swojej linii zaawansowanych narzędzi programowych wydajności: Lista Whistler` s.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Aml View 2.02
Lister Plugin programu Total Commander do widzenia AML stron dokumentu z dekompresji danych i widoku drzewa. Dołącz polecenia kopiowania i podglądu.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
ProSMDR 2.00
Wreszcie SMDR dane pobiera z szafy sprzęt i na pulpit z ProSMDR 'S Mocny Web oparte raportowania.
 
47

Demo
Copy2Contact 2.11.3
Copy2Contact 2.11.3 jest poręczne i pomocne narzędzie, które zmniejsza naciśnięcia klawiszy i eliminuje uciążliwe ponowne wpisywanie i cięcie / wklejanie, oszczędzając cenny czas i frustrację z codziennych zadań. Z Copy2Contact można tam zdobyć
 
47

Do darmowego wypróbowania
DTM Data Scrubber 1.00.15
DTM Data Scrubber 1.00.15 daje pozytywne odbicie Twojej firmy. Jest to zestaw inteligentnych narzędzi do weryfikacji danych i szorowanie. W zależności od zdefiniowanych przez użytkownika reguł i właściwości danych, program albo tworzy raport na
 
47

Do darmowego wypróbowania
! TreePad SAFE 8.0.1
O wysokim poziomie bezpieczeństwa Personal Information Manager z ochrony hasłem, szyfrowanie zaawansowanej wyszukiwarki, edytora tekstu, generator WWW i wiele więcej.
 
46

Do darmowego wypróbowania
BigBossLan 1.03
Pracownicy działu sprzedaży i marketingu potrzebuje BigBossLan . BigBossLan to kompleksowa aplikacja sieciowa, która integruje zarządzanie relacjami z klientami (CRM), Personal Information Manager (PIM), harmonogram imprezy i zadania modułów
 
46

Do darmowego wypróbowania
Project-Eo Multi Diary - Day Edition 1.0.2
Wielu Diary jest dużo więcej niż tylko dziennika lub PIM - jest to nieocenione narzędzie biznesowe, może być używany do tworzenia i zarządzania spotkań dla wielu osób (lekarze, Fryzjer, garaże, fachowcy, IT Support, sprzedawców usług logistycznych,.
 
46

Do darmowego wypróbowania
The Address Manager 6.5
Address Manager umożliwia przechowywanie firmy i nazwiska, adresy, numery telefonów, adresy e-mail, strony internetowe, notatek, rocznic i grupy te rekordy w każdej kategorii pragnienie.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Spreadsys Ticker System 1.3
Spreadsys Ticker jest silny system z prostym podejściem do pomocy nadawania wiadomości, zarządzanie linki i coraz uwagi użytkowników z tekstem w ruchu, mrugnięcia wygląd lub okienko dialogowe.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Life Organizer 1.0
Organizator Życie umożliwia osobom i rodzinom, aby zorganizować swoje życie w sposób, który jest łatwy i zajmuje bardzo mało czasu.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Telist 6.0.22
Telist to oprogramowanie menedżera kontaktów i informacji, w którym można zapisywać dane, takie jak telefon, faks, telefon komórkowy, e-mail, strona internetowa, adres, uwagi, rocznicę i charakterystyki photo.
 
45

Demo
Achieve Planner 1.1.9
Osiągnięcie Planner jest zarządzanie czasem system oprogramowania, który pomaga się zorganizować, zwiększenia produktywności i lepsze wykorzystanie czasu.
 
45

Do darmowego wypróbowania
ProjectTrack - Personal Edition 2007.4.1
Planowanie jest początek. ProjectTrack Personal Edition to all-inclusive, które pomogą Ci zrealizować plan. Zaprojektowany przez i dla kierowników projektów, ProjectTrack jest silnie zintegrowane narzędzie do zarządzania, które przechowuje wszystkie
 
45

Do darmowego wypróbowania
Alwact Clock 1.2
Alwact Clock jest przydatne i wolne analogowy zegar na pulpicie, który pochodzi ze skórkami, przejrzystości i zoom Alwact Clock jest przydatne i wolne analogowy zegar na pulpicie, który jest wyposażony w skóry, przejrzystości i zoom.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
MA Clock 3.00.0001
Prosty zegar na pulpicie, który pokaże czas i datę. Aplikacja Zegar został zaprojektowany jako prosty zegar na pulpicie, który pokaże czas i datę.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Address Ex 4.72
Adres Ex przechowuje kontakty w oknie eksploratora stylu, drukuje etykiety i koperty, wyświetla skróty styl Internetu na numery telefonów, adresy e-mail i www sites.
 
45

Do darmowego wypróbowania
ADDA(Advanced Data Dictionary Architect) 1.0.5
ADDA (Advanced Data Architect Dictionary) 1.0.5 oferuje skuteczne narzędzie, które pomoże Ci designe, createand utrzymać warstwę bazy danych w całej aplikacji, narzędzi lifecycle.Classic rozwojowe specjalizujące się w aplikacjach bazodanowych,
 
45

Do darmowego wypróbowania
What To Do 1.04
Co robić to lista zadań, które dostosowuje się do sposobu organizowania. Wprowadź zadań, dodać wiedzę o tym, gdzie można robić rzeczy, i co robić pokaże wszystko, co można załatwić w miejscu docelowym. Albo użyć co robić , aby znaleźć najlepsze
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Site Journal 2004-6
Site Journal dla Windows (95/98/2000/ME/NT/XP) ma pomóc site-nadzór architektów, inżynierów i firm budowlanych inspekcji dokumentów miejscu.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware