Notesy pliki do pobrania oprogramowania

Birthday Calendar Reminder 3.6
Przypomnienie Kalendarz urodzin może przypominać o powołania, e-mail, urodziny, spotkania, rachunek, leków i itp.
 
52

Do darmowego wypróbowania
VodBurner 1.0
VodBurner nagrywa rozmowy Skype video i umożliwia edycję produkować pojedynczy plik wideo odpowiedni do przesyłania do serwisu YouTube i innych usług.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Ham Clock 1.0
 Radioamatorów korzystasz ten poręczny Ham Clock, ponieważ to narzędzie do zarządzania czasem ma możliwość wyświetlania zarówno lokalnym a UTC czasu.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Chronos eStockCard Free Edition 2.1.1
Chronos e-StockCard jest przyjazny dla użytkownika, ale kompaktowe oprogramowanie kontroli zapasów można polegać na zarządzanie zapasami, zmniejszenia dokładności gospodarstwa, powiadomienie nieprawidłowości i elementy torów w.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
WebTimeSync 6.1.0
WebTimeSync - synchronizacja z NIST atomowej czasu. WebTimeSync synchronizator czasu będzie podłączyć do jednego z wielu krajowych serwerów internetowych zegar atomowy (z NIST), to pliki do pobrania czasu do komputera i synchronizować je do NIST
 
52

Do darmowego wypróbowania
ArchiDoc (3035)
Pulpit XML w wersji kompletnej bazie ORACLE system zarządzania dokumentami, które daje każde przedsiębiorstwo rozmiar możliwość szybkiego wyszukiwania, współużytkowanie i dostęp do wszystkich typów dokumentów zarówno skanowane w papier i plików.
 
51

Do darmowego wypróbowania
TimeMAX 1.5.1
Zapraszamy do TimeMAX , program przeznaczony do pracy na Pocket PC, aby pomóc ocenić, przeanalizować swoją integralność i swoje cele, odkryć dla Ciebie najważniejsze i dostroić swoje czyny każdego dnia i na każdym miejscu.
 
51

Do darmowego wypróbowania
DBMACHINE 1.7
DBMACHINE jest osobista systemu bazy danych do przechowywania, manipulowania i hierarchiczne przedstawianie różnych rodzajów informacji w eksploratorze drzewa z ustalonych kategorii.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Info Angel Professional 3.2
Info Anioł Professional to osobisty organizer i wiarygodnym partnerem dla tych, którzy cenią swój czas i informacje.
 
51

Do darmowego wypróbowania
w/Ease Small Business Software 1.5
w / Software Łatwość jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc właścicielom małych firm organizować i zarządzać codziennych czynności, takich jak planowanie zadań, szacowania kosztów, cen, nagrywania zakończonych prac i fakturowania.
 
51

Demo
InfoWonder 2.0.4010
InfoWonder to nowy rodzaj osobisty organizator informacji opiera się na unikalnym plugin-w architekturze.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Efficient Address Book Portable
Efficient Address Book Portable jest przenośna wersja Efficient Address Book, kontakt profesjonalny, elegancki i poręczny i informacji zarządczej klienta oprogramowanie, które obsługuje nieograniczone poziomy grup kontaktowych oraz pomaga zarządzać.
 
51

Do darmowego wypróbowania
AnyTime Organizer Premier 13.0
AnyTime Organizator Premier 13,0 przynosi potężny program, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać porządek, w tym: Day Planner; tydzień, miesiąc, rok, alarmy i przypomnienia; urodziny i rocznice; lista rzeczy do zrobienia;.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Sync-It with Atom 2.2
Sync-It z Atom jest czas klienta sieci protokół kalibruje czas systemowy komputera z serwera czasu w Internecie.
 
51

Do darmowego wypróbowania
L-Personal Assistant 2.0
Z L-osobisty asystent , zajmujących się sprawami osobistymi nigdy nie było łatwiejsze i szybsze.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Address Organizer Deluxe 4.1
Adres oprogramowania dla użytkowników Windows. Nasze oprogramowanie pozwala osobom, małych przedsiębiorstw i korporacji do organizowania i zarządzania wszelkiego rodzaju kontakty i adresy. Dla początkujących bazy danych, intuicyjny interfejs
 
50

Do darmowego wypróbowania
ShopNCook Shopping List & Recipe Manager for Mac 3.4.3
Kochasz gotować ... po prostu nie lubię wszystkie administracyjne zamieszanie, które jest zaangażowany! Edytowanie i formatowanie receptury można pobrać ... dopasowując swoje przepisy do listy zakupów ... a potem zastanawianie się, jak Twoje ulubione
 
50

Do darmowego wypróbowania
FAQ Organizer Deluxe 4.1
FAQ śledzenia oprogramowania dla systemu Windows: system zarządzania bazą danych z gotowych do użycia FAQ-śledzenia rozwiązań bazodanowych.
 
50

Do darmowego wypróbowania
bloo2 Xpress Bluetooth Marketing Software 1.0
* Transmisja kampania marketing Bluetooth za pomocą oprogramowania PC * Podstawowe statystyki kampanii i zalogowaniu włączone * Podstawowe Marketing Bluetooth Creator ogłoszenia zawarte * Zawiera ekspres vCard i Promo Code Generator * nadajnik.
 
50

Demo
Internet Time Converter 1.6
Można łatwo przekonwertować czasu między czasem lokalnym i Internetu za pomocą tego wygodnego programu Internet Czas Converter.
 
50

Do darmowego wypróbowania