Notesy pliki do pobrania oprogramowania

Qnotes 1.1.10
notatki jest osobista baza danych, która umożliwia organizowanie notatek i bezpieczny poufne informacje.
 
55

Do darmowego wypróbowania
PC SMS Bulk Sender 1.5
Bardzo prosty i potężny SMS narzędzi marketingowych. To może być bardzo przydatne do zarządzania wysłać / otrzymać do 10.000 SMS / 24 godziny tylko z wykorzystaniem telefonu GSM / modem podłączony do komputera, bardzo przydatne do celów ostatecznie o
 
55

Demo
Excel MySQL converter 3.1
Excel MySQL Converter 3.1 jest narzędziem do ekstrakcji plików Excel do bazy danych MySQL i MySQL do programu Excel, która oferuje również inne przydatne funkcje, w tym wierszu poleceń, planowania zadań, arkusze i wyboru kolumn, możliwość
 
55

Do darmowego wypróbowania
Max2k Clock 1.02
 Prosty i przyjazny użytkownikowi pulpitu budzik Max2k Zegar obsługuje dwie opcje tj. analogowy lub cyfrowy zegar. Można wyświetlić kliknij zarówno jako analogowy lub cyfrowy zegar i wyświetlania, można wybrać opcję z menu po prawej stronie kliknąć.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Jumbo Timer 1.0
Jumbo Zegar 1.0 oferuje wspaniały pulpitu timera programMajor Features1. Nieograniczone instancje timer - włączone klonowanie function2. Zmiana rozmiaru okna interfejsu - od małych do pełnego ekranu - tylko rozmiar ekranu jest limit 3!. Różne
 
55

Do darmowego wypróbowania
DigitAlarmClock 1.1
DigitAlarmClock jest w stanie począwszy różne typy alarmów tj. MP3, płyt audio CD, DVD, VCD, internetowych stacji radiowych, wiadomości tekstowe i sieci wiadomości. To jest budzik z systemem Windows, który automatycznie łączy się z Internet Radio
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
AgendaMaker 6.1 6.1
AgendaMaker łączy wszystkie planowania, przeglądanie stron internetowych i zapamiętywania, notowania i skontaktuj potrzeb zarządzania w jednym, aplikacji bez szwu.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Virtuoso Organizer 2.2
Korzystanie z Virtuoso organizator będzie można do: organizowania osobistych lub biznesowych, klientów, dostawców i innych kontaktów w książce adresowej.
 
54

Do darmowego wypróbowania
EssentialPIM Pro Portable 4.24
EssentialPIM Pro Portable jest menadżer informacji osobistych, które ułatwia kontrolę terminów, listy rzeczy do zrobienia, notatki, wpisy hasło i kontaktów.
 
54

Do darmowego wypróbowania
SPA Call Manager 3.1
Call Manager SPA to program narzędziowy, który zajmuje się Linksys SPA serii telefonów VoIP. Jest on przeznaczony głównie dla replikacji katalogów, ale obsługuje wiele innych funkcji komórkowych.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Binary Alarm Clock 2
 Możesz użyć wygodne narzędzie do oprogramowania Binary Clock Alarm na poznanie o czasie, ale trzeba nauczyć się czytać jego wyświetlacz, ponieważ jest za pomocą oryginalnego i innowacyjnego sposobu wyświetlania czasu na pulpicie.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
GeekClock 1.0
GeekClock służy do wyświetlania daty i czasu aktualizowany na pulpicie. to pokazuje czas tylko w formacie binarnym i szesnastkowym.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Personal Assistant 1.0
Jak zorganizować dzień naszego życia Spróbuj osobisty asystent - potężny menadżer informacji osobistych i terminarz.
 
53

Do darmowego wypróbowania
! TreePad Lite for Linux 4.2
Darmowy oparty na drzewie Personal Information Manager z obsługą Unicode. Zaprojektowany specjalnie dla systemu Linux, jest wyposażony w wiele funkcji, w tym zwykły tekst hiperłącza, wyszukiwarki, różnego rodzaju wyszukiwania, wyszukiwania
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
MyInfo 2.6
MyInfo jest łatwy w użyciu i potężny darmowy menedżer informacji formą. Można go używać do organizowania wszelkich hierarchii informacji. Bez względu na to, czy go używać do zarządzania projektami, co listy rzeczy do zrobienia lub po prostu
 
53

Do darmowego wypróbowania
Desktop Calendar XP 4.00b
Kalendarz na pulpicie XP jest lekki i prosty w obsłudze kalendarz, który zapewnia łatwy w interfejsie oczu dla wspólnych potrzeb kalendarzowych od użytkownika systemu Windows.
 
53

Demo
BlueSearch 1.00
BlueSearch jest łatwy w użyciu program do wykrywania i monitorowania urządzeń Bluetooth może odkryć i śledzenia wszystkich urządzeń Bluetooth i wyświetla podstawowe informacje o każdym urządzeniu wykrywany Ponadto można wysyłać i odbierać.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Photo Drag for Mac OSX 3.0
Zestaw ikon do Gmaila książki adresowej tylko przeciągnij i upuść z przeglądarek / Explorer / Finder.The najprostszy menedżer zdjęć na adres Gmail book.Photo Drag jest dostępny dla Aplikacji Google, too.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Maple Professional 8.35
Maple Professional jest flagowym menedżerów zarys drzewa dla zaawansowanych użytkowników.
 
52

Do darmowego wypróbowania
TrakSoft PDM 4.0
Dane osobowe Pro jest kompletny, łatwy w obsłudze i intuicyjny osobistych danych dla zwykłych ludzi, którzy chcą zarządzać codziennych czynności.
 
52

Komercyjny