Notesy pliki do pobrania oprogramowania

StarPlanner 1.5
Zmęczony za pomocą programu oldfashioned papieru do umawiania spotkań z klientami Pobierz StarPlanner i pozbyć się pracuje ten niezdarny sposób.
 
13

Do darmowego wypróbowania
TreeNotes 1.02
TreeNote Fregata - jest wszechstronny menedżer danych, to jest na tyle elastyczne, aby pomieścić wszelkiego rodzaju danych.
 
13

Do darmowego wypróbowania
DevPlanner 2.3.59
DevPlanner to narzędzie do planowania i hierarchiczna szacowania. Pomaga zarządzania zadaniami i porządek dnia. Pokazuje wczesne i obecnych szacunków, jak i rzeczywisty czas spędzony. Może automatycznie obliczyć i zamówić narzuconego terminów
 
13

Do darmowego wypróbowania
Insight Connector 3.16
Insight Connector jest Microsoft Outlook Operator Storage MAPI plug-in, który umożliwia udostępnianie kalendarza z innymi serwerami poczty IMAP.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Cookie 1.0
Po każdym uruchomieniu systemu Windows użytkownik zostanie przedstawiony w cytacie.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Info Angel 4.2
Menadżer informacji osobistych (PIM), która łączy laptopa, książki adresowej i organizator w jednym interfejsie.
 
12

Do darmowego wypróbowania
TimePunch 2.6.812.1
Udane od 10 lat i ponad 600 sto razy w użyciu: skuteczne narzędzie planowania zasobów dla dział zasobów ludzkich.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Chirp 2.2.0
Ćwierkanie to projekt, grupa zarządzania zadaniami i narzędziem do pracy grupowej. To pomaga utrzymać palec na pracę wykonywaną przez drużyny w jednym lub wielu projektów. Wpisz przydziałem zadań dużych i małych, a następnie użyć deski rozdzielczej
 
12

Demo
EssentialPIM Free 3.2
EssentialPIM Free 3.2 oferuje bezpłatną jeszcze przydatne menadżer informacji osobistych, które pozwala przechowywać, zarządzać i szyfrowania danych: dzień / tydzień / miesiąc / rok spodziewają się, do listy zadań do przechowywania wszystkich zadań
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
First Name e-Directory 2.0
nazwa_opcji e-katalog pozwoli na nowe spojrzenie na znaczeń za nazwiskami znajomych i krewnych, a także własne.
 
12

Do darmowego wypróbowania
CMS CRM 3.07.000
CMS CRM jest Customer Relationship Management (CRM), które pomogą Ci efektywnie zarządzać bazą klientów.
 
11

Do darmowego wypróbowania
! TreePad X Enterprise (8 Gb, single-user) 7.17
Następna generacja bazy danych osobowych, Word Processor, a Organizator z unikalną możliwość dostępu, edytowanie, zapisywanie i baz danych wyszukiwania do 12 gigabajtów.
 
11

Do darmowego wypróbowania
! TreePad Business Edition 8.1
Multi-funkcjonalny Personal Information Manager z wysokiej szyfrowanie, wyszukiwarki, edytora tekstu, sprawdzanie pisowni (20 + języki), Thesaurus, generator stron internetowych (w tym dynamicznego drzewa JavaScript) i wiele więcej.
 
11

Do darmowego wypróbowania
LS-CRM 1.53
LS-CRM jest łatwy w użyciu i potężne oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami dla małych przedsiębiorstw na rynku.
 
11

Do darmowego wypróbowania
mindchart_be.exe 2.3.0.2
Mind Mapping zrobić MindChart , polega na pisaniu dół główną ideę i wymyślać nowe i podobne pomysły, które promieniuje z centrum.
 
11

Komercyjny
Timexam 2.1
Timexam to program dla osobistego śledzenia czasu. Jest absolutnie niezbędne, jeśli chcesz kontrolować czas spędzony i zwiększyć produktywność i efektywność wszystkich działań. Program jest łatwy w obsłudze i skuteczne, więc nie musisz tracić czasu
 
11

Do darmowego wypróbowania
Shaman 2.0
Każdy Nowdays może być Nostradamus. Ten program isbased na starożytnej wiedzy okultystycznej Ukrainy. Itallows aby prognoz bez specialtraining. Program posiada wbudowany Internecie wyszukiwarce szukać interpretacji Shaman odpowiedzi s.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Skillkeeper Desk Top Companion (DTC) 1.0.6
DTC cechy: Codzienny scheduler (blok czasu graficzny wyświetlacz, powtarzające się wydarzenia, alarm / ostrzeżenie z góry).
 
10

Do darmowego wypróbowania
InfoTree 2004 1.40
Informacje Organizer profesjonalne dla osób indywidualnych i grup roboczych. InfoTree 2004 jest dla profesjonalistów i grup roboczych, które chcą budować wspólnych baz wiedzy i / lub innych free-form źródeł informacji. InfoTree 2004 przewiduje
 
10

Do darmowego wypróbowania
MagicSMS Enterprise 3.1
Jest to zaawansowane rozwiązanie biznesowe, które mogą dostać podłączony z wszelkich baz danych biznesowych do wysyłania różnego rodzaju spersonalizowanych wiadomości po odczytaniu danych.
 
10

Demo