Notesy pliki do pobrania oprogramowania

Abidia Wireless eBay for Palm 3.0.1
Abidia Wireless zwiększa eBay i witrynę eBay z wysiłku, zawsze i wszędzie, dostęp za pośrednictwem bezprzewodowych przenośnych i urządzeń mobilnych telefonów wyposażonych konfigurowalny w czasie rzeczywistym, synchronizację z kontem w serwisie eBay.
 
16

Komercyjny
Aquarius Soft PC Checklists 1.2
Chcesz zawsze upewnij się, że masz w pełni przygotować się do każdej wycieczki lub wakacje Chcesz wiedzieć, co się przygotować do ślubu lub przeprowadzki Potrzeba zapewnienia, że twoje codzienne / tygodniowe / miesięczne procedury są wykonywane.
 
16

Do darmowego wypróbowania
hott notes 4
Notatki Hott jest bezpłatna sticky przypomnienia notatki program pulpicie. Nie tylko można zamieszczać lepkie przypomnienia notatki, można zrobić listy kontrolne, ustawiać alarmy, korzystać z notatek i archiwum. Inne funkcje obejmują notebooka do
 
16

Demo
Be Punctual 2.0
Punktualnie to proste narzędzie, które zawiera budzik, przypomnienia i Human Teller czas głosową (zarówno mężczyzn jak i kobiet).
 
16

Demo
Command Address Book 1.1
Książka adresowa Komenda 1.1 zapewnia obsługę zarządzania książkę adresową i zrobić funkcji listy zbudowany przy użyciu plików wsadowych. Wszystkie dane do kontaktu są archiwizowane z darmową kopię 7-zip. Łatwy w użyciu interfejs oraz szybką
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Transport Booking System 4.2
To oprogramowanie pozwala na niezależne firmy do wdrożenia systemu rezerwacji online za pośrednictwem strony internetowej, bez znaczących inwestycji w dużego, skomplikowanego systemu dopasowanego.
 
16

Demo
GroupCalendar 1.6.85
Do tej pory było to prawie niemożliwe, aby uzyskać dobry przegląd współpracownik kalendarzy i terminy zintegrowane z programem Outlook.
 
15

Demo
EasyEx Projectplanner 1.05
Ilustrują projekt graficzny z programu MS Excel. Jesteś w stanie wskazać poprawek okres lub z formułami jak [= dziś () -14] epoki zmienna. Administrować wyraźnie dane z zasobów. Ruchomych świąt lub innych specjalnych dni może być utrzymany i
 
15

Demo
PerfectTablePlan 5.2.1
PerfectTablePlan to szybki i łatwy sposób na stworzenie planu siedzenia tabeli dla Twojego wesela, przyjęcia lub event.
 
15

Komercyjny
Coin Organizer Deluxe 4.1
Coin Organizer Deluxe jest oprogramowanie Windows dla kolekcjonerów, hobbystów, dealerów i kluby.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Spb Time 2.1.5
Time Spb to zaawansowane narzędzie skinnable czas ustawiane trybie wygaszacza ekranu.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Kalasms 1.0
1 - wysyłanie wiadomości z obu rachunku internetowej lub aplikacji mobilnych, z dowolnego telefonu komórkowego na świecie (obejmujące ponad 170 krajów) 2 - wysyłanie masowych wiadomości (do 10000 na grupę) z aplikacji mobilnej (oprócz sieci) 3 -.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Metriclock 1.0.4
Można przynieść czas na pulpicie przy użyciu tej prostej aplikacji Metric blokadę.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Calendarscope 8.0.2.2
Calendarscope jest w pełni funkcjonalny programu kalendarza do planowania, zarządzania i planowania spotkań, spotkania, urodziny, wakacje, ważnych dat, wydarzeń specjalnych i zadań.
 
14

Do darmowego wypróbowania
TaskPrompt 2.2.1.4
Ukończ wszystkie swoje codzienne i zaplanowane zadania na czas. TaskPrompt jest jednym z najlepszych narzędzi przypominających zadania! Możesz dodać zadania i priorytety lub ich kategoryzacji. Ustaw zadanie jest wystąpienie do natychmiastowego,
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
InventoryBuilder 1.2
InventoryBuilder jest potężnym, łatwym w użyciu menedżer inwentaryzacji zaprojektowany, aby pomóc Ci zorganizować kosztowności i ważnych dokumentów.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Customer Manager for Workgroup 3.8
Mocny, łatwy w obsłudze system oprogramowania do przechowywania i zarządzania rekordami klientów, lokalizacji usług i historia serwisu z dodatkowej możliwości udostępniania danych w czasie rzeczywistym przez sieć.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Desktop Countdown 1.0
 Teraz możesz pamiętać, ważnych dat za pomocą tego małego Pulpit Countdown aplikacji. Znajduje się na pulpicie i odliczanie na specjalne imprezy.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Caller Toy 1.0
Trzymaj przyjaciół Adres i numery telefonów zorganizowane numer jest z komputera w dowolnym czasie. Wymaga modemu. Bardzo przyjazny dla użytkownika.
 
14

Do darmowego wypróbowania
AdiumBook 1.3.1
Wolne Mac OS X aplikacji pomost między Adium i książki adresowej, używane do wyszukiwania, zarządzania i utrzymania kontaktów zsynchronizowane.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware