Notesy pliki do pobrania oprogramowania

CardFile Pegasus 6.0
Ten PIM przetrwała próbę czasu i nadal może obsługiwać potrzeby przechowywania danych.
 
24

Do darmowego wypróbowania
WhizFolders Organizer Pro 5.6.3
Efektywne zarządzanie wszystkie swoje notatki z tego ciężkiego organizator notatek i konturówki.
 
24

Komercyjny
Schedule It 7.8.32
Zaplanować na pulpicie lub oprogramowanie online planowania poprawić efektywność swojego harmonogramu pracowników, klientów, wydarzenia, Sprzęt i planowania pokoju, zmaksymalizować ich wykorzystanie, zminimalizować straty czasu i zmniejszenia.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Vendor Organizer Deluxe 4.1
Vendor Organizer Deluxe jest elastyczny sprzedawca i dostawca oprogramowania do zarządzania dla użytkowników systemu Windows.
 
24

Do darmowego wypróbowania
MindMaster 1.0
Jeśli szukasz najlepszego Business Planner, organizator, zarządzanie oparte na działania informacyjne; co szukasz jest tutaj i będzie stanowić rozwiązanie wszystkich problemów masz z planowaniem.
 
24

Do darmowego wypróbowania
StudyMinder Lite 2.3
StudyMinder Lite free planner Student dla systemu Windows pomaga uczniom się zorganizować i uzyskać lepsze stopnie.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Contact 1.5.2
Kontakt 1.5.2 to narzędzie do monitorowania sieci Kontakt s. Jest mnóstwo technologii, takich jak 'Smart Searching , Inteligentne grup i piękny interfejs użytkownika, jak również synchronizacja. Jest również wyposażony w narzędzia, aby
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Stock Quotes Plus 1.10.1
Notowania Plus to program narzędziowy, który pozwala natychmiast pobrać końca dni historyczne notowania akcji, indeksów i funduszy inwestycyjnych w publicznym obrocie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na rynkach międzynarodowych.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Horas 6.0
Pomaga śledzić czas na całym świecie, umożliwiając stworzenie kilku zegarów odpowiednie do różnych stref czasowych. Horas zawiera także konwerter czas, szybkie narzędzie wyszukiwania czas, i zajmuje bardzo mało miejsca na biurku.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Easy HR Count Down Timer Pro 2.03
Łatwe HR Odliczanie Pro jest wyposażony w szereg wspólnych określony czas, a także funkcję tworzenia własnych niepowtarzalnych skrótów z poziomu aplikacji dla swoich czasów niestandardowych.
 
24

Do darmowego wypróbowania
SpeedResearch Investment Browser 2.0
Przeglądarka SpeedResearch jest przeglądarka internetowa z kolekcją potędze linków giełdzie danych, które pozwoli Ci zaoszczędzić godzin przebadania swoich zasobów online.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Ez OFF PLUS 3.0
 Włącznie i przydatny program Ez OFF umożliwia sterowanie ON / OFF Czas komputera. Można go używać do automatycznego zamykania systemu, a także wylogować się, zablokować lub uruchom ponownie komputer. Jest zdolny do utrzymania systemu zablokowana w
 
24

Do darmowego wypróbowania
Organisation Research 1.5
Organizacja Badań Naukowych daje doskonały szeroki obraz swoich projektów badawczych i przechowywać wszystkie informacje dotyczące każdego projektu, jak również z każdego kontaktu.
 
23

Demo
Computer Admin Pro 5.09
Admin Komputer jest potężnym i łatwym w użyciu zarządzania aktywami i help desk oprogramowanie śledzące.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Office Manager 1.0
Pojedynczego użytkownika single-serwer licencji do korzystania z kierownik biura zintegrowanego menedżera kontaktów i Document Manager, dzięki czemu (i autoryzowanych współpracowników) może uzyskać dostęp do dokumentów szybko i pewnie z miejsca,.
 
23

Do darmowego wypróbowania
VORG Team 1.9
Drużyna VORG - Oprogramowanie Organizator przeznaczony dla zespołów. Zapewnia współpracującego rozwiązanie do zarządzania zadaniami, zarządzania kontaktami, listy Todo, kalendarze, przypomnienia, notatki i dokumenty. Inne funkcje: - Zarządzanie
 
23

Demo
Portable Sunbird 0.9
W pełni funkcjonalny pakiet Sunbird zoptymalizowany do pracy na pamięci USB driveMozilla programu Firefox jest wieloplatformowa aplikacja kalendarza, zbudowany na Mozilla Toolkit.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Clock Player 1.4
Shaped Zegar Desktop to zmienia kształt pulpitu zegar pochodzi z kilkudziesięciu programów, posiada alarmy, post-it i czasu NIST sync.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Do It Tomorrow 3.0.4
Do It Tomorrow to aplikacja pulpitu systemu Windows, oparta na systemie opracowanym przez Marka Forstera, autora książki Do It Tomorrow i inne Sekrety zarządzania czasem .
 
23

Do darmowego wypróbowania
Task Actions 1.3
Akcje zadań jest w pełni funkcjonalny system dla wielu użytkowników sieci do zarządzania projektami i zadaniami.
 
22

Do darmowego wypróbowania