Notesy pliki do pobrania oprogramowania

ServiceBuilder 4.41202
Cechy ServiceBuilder zostały opracowane i poprawione z faktycznego wykorzystania. Pierwszy powstał w 1995 r. w programie Microsoft Access 2.0, baza danych obsługiwane 6 lat intensywnego rozwoju i wykorzystania. To jest teraz kompatybilny z Office97
 
26

Demo
Random Clock# Generator 5.4
Pierwotnie stworzony dla losowo wybierając pracowników do testowania leków, Random Clock # Generator ma mnóstwo zastosowań z rysunkami i Lotto do use.
 
26

Do darmowego wypróbowania
The Collectors Crown SE 5.2.71
Baza danych dla wymagających kolekcjonerów Antyki, Sztuka, Książki, ceramika, Carnival Szkło, monety, mapy, notatki, etykiety, kolekcje specjalistycznych, filmy, płyty CD, DVD lub zdjęcia, które ma bardzo atrakcyjny interfejs graficzny, który może.
 
26

Komercyjny
BizPBX - free Phone System for windows 1.4
BizPBX jest Free System telefoniczna (PBX) z Skype Trunk i Messenger połączeń, BizPBX PBX jest Unified Communication z Directory (Status), sale konferencyjne, Messenger zapis rozmowy, poczta głosowa, CRM, Miękkie faks, SMS, Internal EMail i Instant.
 
26

Demo
aSc TimeTables 2014
Plan Lekcji jest zbudowany jako jedyne rozwiązanie rozkładu jazdy, które mogą generować planu lekcji do ostatniej karty Plan Lekcji jest zbudowany jako jedyne rozwiązanie rozkładu jazdy, które mogą generować planu lekcji do ostatnich cech.
 
26

Do darmowego wypróbowania
PS-Timer 1.04
Z pomocą poręcznego PS-Timer narzędzia, można zapamiętać ważne spotkania i nigdy nie może dostać się do późna.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
iPlanner by LutherSoft 2.5
iPlanner to potężne narzędzie do wypełnienia luki między oprogramowaniem Apple iCal `s i popularnych systemów planowania w formie papierowej, jak Franklin / Covey i Day-Timer.
 
26

Do darmowego wypróbowania
BitFaster Express 6.0
BitFaster jest potężnym, łatwym w użyciu zarządzanie kontaktami, e-mail marketingu i marketingu oprogramowania SMS.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Idea Tracker 2.10
Idea Tracker oferuje skuteczne rozwiązanie dla pisarzy i innych osób, które chcą śledzić ich pomysłów, myśli i notatki.
 
25

Do darmowego wypróbowania
AFXContact Versión en Español 2.1
AFXContact le permite almacenar en un Mismo lugar los nombres personas de, Compa As, n Meros de tarjetas y sus Claves, Cuentas bancarias, direcciones de sitio web, Su Nombre de usuario y Claves, Claves yn Meros de serie de paquetes de software.
 
25

Do darmowego wypróbowania
My eDiary 1.62
Doskonałe narzędzie zarówno dla domu i pracy biurowej. Można go używać do śledzenia informacji osobistych i równie łatwo użyć go do danych biznesowych. MyeDiary pozwala zachować prywatny dziennik, lub inne osobiste lub biznesowe notatki. Wpisy są
 
25

Do darmowego wypróbowania
A-book 3.1
-Book to poręczne cyfrowe książki adresowej. To oprogramowanie oferuje wiele wspaniałych możliwości, które czynią -book niezbędnym narzędziem dla biznesu i życia osobistego. Podobnie jak koperty i umożliwia drukowanie etykiet, które pozwala
 
25

Do darmowego wypróbowania
Weddles Contact Handler 1.0
Organizator, który przechowuje adresy, kierunki jazdy, zdjęcia, adresy e-mail, numery telefonów, liczne notatki, nazwiska dziecka, itp.
 
25

Demo
My Stuff Deluxe 4.2
MyStuff Deluxe jest bezpieczne, zabawa, łatwy w obsłudze i profesjonalny sposób, aby utworzyć spis domu, który będzie śledzić wszystkie swoje rzeczy.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Robo Organizer 1.1
Organizator Robo 1,1 doszła jako idealne rozwiązanie dla Ciebie, z którym można pozbyć się obaw o zapominając swoje spotkania, urodziny, płatności za rachunki.
 
25

Do darmowego wypróbowania
LS Countdown Timer 1.0
Wszechstronny i elastyczny wielofunkcyjne cyfrowe odliczanie Odliczanie timer.The została designbed być wszechstronny i elastyczny wielofunkcyjny cyfrowy minutnik. Zegar obsługuje tryb pełnoekranowy, trybie zminimalizowanym i resizable normalnym
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
PHP Generator for MySQL 7.10
Generator PHP dla MySQL 7,10 ułatwia generowanie wysokiej jakości MySQL skrypty PHP dla wybranych tabel, widoków i kwerend do dalszej pracy z tych obiektów poprzez web.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
aCalendarForge 1.0
ACalendarForge tworzy strony HTML, aby pokazać wydarzenia w wielu formatach, w tym kalendarze, porządek obrad oraz pliki logs.
 
25

Do darmowego wypróbowania
TennisManager 5.4
pełna wersja aplikacji do zarządzania w tenisa lub squashcenter, Cechy: Każda aktualizacja jest bezpłatna dla kupujących.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Pimento 1.0
Personal Information Manager (organizer, PIM) wyposażony w kalendarz, zadania, kontakty, planowanie, jubileusze, koszty i wiele więcej.
 
24

Do darmowego wypróbowania