Notesy pliki do pobrania oprogramowania

project planner tutor 4.5
Tutor Project Planner 4.5, wprowadza koncepcje zarządzania projektami do początkujących kierowników projektów, a także obejmuje różne funkcje dostępne w Project Planner Smartworks 4,5. Daje to stopniowe wprowadzenie do różnych funkcji dostępnych w
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Mouse Navigator 4.20
Mysz Navigator Professional jest w pełni automatyczny program do rozpoznawania mowy, który porusza się kursor myszy komputerów z ponad 100 werbalnej przykład commands.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Sarbyx TrayClock 1.1
Sarbyx TrayClock - zaawansowanym zamiennik standardowego systemu Windows zegar tacy Sarbyx TrayClock może zastąpić standardowy zegar Windows, buduje się w prawo na pasku zadań i nie jeść żadnego miejsca na biurku.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
XemiCo Address Book 1.0
Książka adresowa XemiCo jest menedżer kontaktów do codziennego użytku. Program jest tak proste i jednoznaczne, jak można być. To pozwala przechowywać wszystkie ważne informacje na temat kontaktów w jednym miejscu. Główny widok listy można
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Power Phone Book Enterprise Edition 1.6.0.11
Moc komórkowe Książka przedstawia nowe organizatorów generationof. To wraz z standardem dla współczesnych organizatorów, możliwości, dodatkowo pozwala właścicielowi, w pragnieniu, regulować dostęp do danych za pośrednictwem intranetu, z dowolnego
 
29

Do darmowego wypróbowania
MemoBase 4.2.0
MBase32 jest free-form bazy danych, która będzie posiadać lub link do wszelkiego rodzaju informacji i pozwala na proste lub złożone wyszukiwanie na dowolne słowo, frazę lub postaci w każdej dziedzinie.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Love Quotes 1.0
Cytaty Miłość to łatwy w obsłudze program, który zawiera dużą kolekcję cytatów o miłości, romansu i przyjaźni.
 
29

Do darmowego wypróbowania
MyAllMovies 4.0
Internetowe milionów dolarów jest oprogramowanie generujące pieniądze. To poprowadzi Cię krok po kroku i opowiada, jak zrobić duże pieniądze tylko za pomocą Internetu.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
PDF Split Merge Page Box 1.0
Scalanie dwóch lub więcej dokumentów PDF, aby utworzyć nowy dokument PDF Merge wybrane strony z dwóch lub więcej plików PDF do tworzenia nowego dokumentu PDF.
 
29

Do darmowego wypróbowania
LookupGadget 1.0
LookupGadget ma być absolutnie najszybszy i najprostszy sposób, aby przeszukać Active Directory dla danych kontaktowych pracowników.
 
29

Do darmowego wypróbowania
FreeWatch 1.1
FreeWatch jest bardzo prosta aplikacja stoper. Będzie ona działać w systemie Windows 95, Windows 98, Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows Vista. Heck, może nawet pracować pod Windows 3.11. Możesz zacząć w wielu przypadkach FreeWatch jak
 
29

Demo
Excel Export to CSV and text from Excel Files 9.0
Export Excel do pliku CSV i tekst z plików Excela 9.0 jest zaawansowanym i potężnym narzędziem, które zapewnia wydajne rozwiązanie wybrać wiele plików Microsoft Excel eksportu do CSV Cechy files.Major: Przydatne, jeśli masz kilka plików programu
 
29

Do darmowego wypróbowania
Flash Clock Wallpaper 1.0
 Piękne Flash Zegar Tapety wyświetla dynamiczne Flash zegar na pulpicie. Tylko wyświetla dokładny czas i nie przeszkadzać w pracy.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
Ejobs Reporter 1.5
Reporter Ejobs rozwiązuje problem pobyt na szczycie poszukiwania pracy z wykorzystaniem internetu.
 
28

Do darmowego wypróbowania
NotesImp 1.5.0
NotesImp jest poręczny i niska zużywa zasobów organizator z drzewa jak hierarchiczną strukturę notatek i zdolność do ochrony danych przy użyciu algorytmu szyfrowania.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Contact Organizer Deluxe 4.1
Contact Organizer Deluxe jest elastyczne oprogramowanie do zarządzania kontaktami dla użytkowników systemu Windows.
 
28

Do darmowego wypróbowania
The Collectors Crown 6.2.77
Baza danych dla wymagających kolekcjonerów Antyki, Sztuka, Książki, ceramika, Carnival szkła, monety, klejnoty, genealogiczne, mapy, notatki, etykiety, zbiorów specjalnych, oprogramowanie, filmy, płyty CD, DVD lub zdjęcia, które ma bardzo atrakcyjny.
 
28

Komercyjny
AddressBook for Windows 7.02
Adresy mogą być drukowane jako etykiety (wszystkie formaty), list lub bezpośrednio na Couvert.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Contact Organizer Pro 3.2
Kontakt Organizer Pro przez PC PrimaSoft jest elastyczne oprogramowanie do zarządzania kontaktami dla użytkowników systemu Windows.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Liva Notes 1.0.3.0
Notatki Liva jest pulpit sticky notatki. To pozwala na zapisanie notatek szybko i łatwo, pozwala umieścić stcikers na pulpicie w stanach rozszerzonymi lub zwężone, mają ładny design (tam jest 12 ekskluzywnych tematy dla Ciebie!) I bezpiecznego
 
28

Do darmowego wypróbowania