Notesy pliki do pobrania oprogramowania

StatTrak Address Manager 3.1
Menedżer Adres jest prosty, łatwy w użyciu program do zarządzania adres. Idealne do wysyłania kartki świąteczne lub innej korespondencji. Łatwo dodać nazwiska, adresy, numery telefonów i daty urodzenia. Wybierz etykietę lub rozmiaru kopert i adresów
 
32

Demo
Document Organizer Deluxe 4.1
Dokument Organizer Deluxe jest elastyczne zarządzanie dokumentami Oprogramowanie do zarządzania dla użytkowników systemu Windows.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Disk Organizer 1.57
Oprogramowanie organizator DVD jest najlepszym narzędziem do zarządzania multimedialną kolekcję, w tym wideo, audio, gry i zbiorów zdefiniowanych przez użytkownika.
 
32

Do darmowego wypróbowania
NextPatientPlease 1.1
NextPatientPlease jest aplikacją Windows, która umożliwia lekarzom (lub innych specjalistów) poinformować recepcję, że są one wolne do następnego pacjenta (klienta).
 
32

Do darmowego wypróbowania
Desktop Alarm Clock Widget 1.0
Jest to przydatne narzędzie, które łączy w sobie zegar na pulpicie i program przypomnienia alarmu Alarm Desktop Clock Widget wariacja na stary zegar na pulpicie - dyskretny alarm można ustawić do dostarczenia wiadomości.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
My Call Register 8.1
Moje rozmowy Rejestracja 8.1 jest zaspokoić swoje potrzeby, aby dodawać i przeglądać różne dane na temat połączeń można zrobić. Można nagrywać rozmowy, drukowania i e-mail Records, zapisać rekordy w programie Excel lub wywozów w innych
 
32

Do darmowego wypróbowania
Chimer 1.0
Można wybrać różne pliki wave na każdy dzwonek: na godziny, Miniony kwartał, pół przeszłości, a czwarta do hour.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Office-agenda (calendario en su red) 1.3
Harmonogramy jest ważnym zadaniem w każdym biurze na całym świecie. Ta agenda oprogramowanie organizuje personel i nominacje klientów w harmonogramach, które mogą być skonfigurowane elastycznie. Może on być stosowany jako osobisty asystent (PIM) lub
 
32

Do darmowego wypróbowania
Plaxo 3.12.2
Plaxo for Mac pozwala na synchronizację istniejący Plaxo Książka adresowa do Apple Address Book. Gdziekolwiek zainstalować pasek narzędzi Twój Plaxo książka adresowa będzie spójne i na bieżąco aktualizowane automatycznie.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
AFXContact English Version 2.1
AFXContact pozwala przechowywać w tych samych nazw miejscowych ludzi, firm, numery kart i numery PIN, numery kont bankowych, strony internetowe adresy i nazwy użytkownika, hasła i numery seryjne oprogramowania.
 
31

Do darmowego wypróbowania
X2Net Smart Address 5.6.0.641
X2Net Inteligentne Adres zapewnia wydajne zarządzanie kontaktami dla jednego lub wielu użytkowników na całym lokalnych i sieci rozległych.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Viapoint Smart Organizer 1.2.3
Znajdź informacje szybciej podczas pracy nad projektami, w tym sprzedaży, rekrutacji, badań i publikowania.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Full Contact Calendar 2.0.58
Full Contact jest multi-user, multi-location kalendarz / contact manager. Zarówno kolory czcionki i tła są definiowalne dla użytkowników i zasobów. Contact Manager wykorzystuje nieograniczone definiowalnych kategorii plusy szybkie i łatwe wyszukiwań.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Check In/Out Organizer Pro 3.2
Check In / Out Organizer Pro jest elastyczny transakcji zameldowania i wymeldowania oprogramowanie do zarządzania, które można łatwo dostosować do Państwa wymagań.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Promo Screen Calendar 2.1
Szukasz nowej metody reklamy i chcą zaskoczyć swoich klientów biznesowych Spróbuj Promo Kalendarz ekranu - oprogramowanie, które tworzy aktywny kalendarz na pulpicie z firmy s logo, informacji i zdjęć produktów ustawić jako tapetę pulpitu .
 
31

Demo
Click N Speak 2007Q1
Wychodzące oprogramowanie call center dla osób fizycznych i call center zlokalizowanych w dowolnym miejscu na świecie, które muszą wykonywać połączenia telefoniczne do Kanady mieszkańców i przedsiębiorstw.
 
31

Do darmowego wypróbowania
VB Timer 1.1
VB Zegar to mały program przeznaczony jest jak posiadanie własnego stoper na komputerze VB Zegar to mały program przeznaczony jest jak posiadanie własnego stoper na computerIt jest wygodny mały zegar, a najlepsze jest to jego wolny !
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Portfolio 1.0
Portfolio automatycznie wyszukuje darmowe online źródeł danych do wiadomości, wiadomości i notowania własnej liście magazynie i powiadamia o nowych danych zostanie znaleziony.
 
31

Do darmowego wypróbowania
WH WorldClock 3.1.26
Możesz użyć wygodne narzędzie do oprogramowania WH Worldclock dla następujących dwóch celach: do synchronizacji czasu z zegarem atomowym, do oglądania czas w różnych miejscach na świecie.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Password Organizer 2.1
W dzisiejszym świecie, pojawiają się nowe nazwy użytkownika i hasła potrzebne na każdym kroku.
 
30

Do darmowego wypróbowania