Notesy pliki do pobrania oprogramowania

Tree Notes 2.602
Notatki Drzewo to organizator, który pozwala na zarządzanie wszystkie swoje notatki w hierarchiczną strukturę drzewa z ikonami.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Pagico 2.0.0524
Pagico pozwala zapisać notatki, a także obrazy, hiperłącza i inne treści - w istocie, scentralizowanego, prywatnego bazy wiedzy , który przechwytuje wszystkie skrawki informacji, które wchodzą w kontakt ze w swoim codziennym życiu, a to pozwala.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Business-in-a-Box 1.0
Business-in-a-Box jest ostatecznym narzędzie do pisania dokumentu. W tym ponad 1200 szablonów istotnych umów, porozumień, listów, rezolucje, plany, board, polityki, propozycje listy kontrolne i arkusze kalkulacyjne, Business-in-a-Box upraszcza i
 
38

Demo
Task Coach Portable 0.78.4
Task Coach Portable 0.78.4is przydatna aplikacja, która pozwala zabrać ze sobą listę czynności do wykonania i menedżer zadań z tobą, więc zawsze się na rzeczy. Możesz umieścić go na dysku flash USB, iPod, przenośny dysk twardy lub CD i używać na
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
EssentialPIM Pro Portable Version 3.5
EssentialPIM Pro Portable Version 3.5is znane jako zaawansowanego i wygodne wersji EPIM który stanowi narzędzie do łatwego i skutecznego organizowania ofpersonal i biznesowych livesfor wiele tysięcy użytkowników na całym world.EssentialPIM Pro
 
38

Do darmowego wypróbowania
QLogin Secure Personal Data manager 3.5
QLogin Bezpieczne osobistych danych 3.5 jest skuteczny program służący do szyfrowania i ochrony wszystkich haseł i danych osobowych z jednego hasła głównego do zmartwień darmo Qlogin bezpiecznym access.Install w domu, biurze lub laptopa do
 
38

Do darmowego wypróbowania
CompanionLink 3
CompanionLink 3 zapewnia najlepszy i najprostszy sposób na synchronizację kontaktów, kalendarza i listy danych z programu Outlook, ACT, Goldmine, Lotus Notes i Palm Desktop do telefonu lub PDA.
 
38

Do darmowego wypróbowania
PrintAGlucoseDiary 1.0
Nagrywanie i śledzić ważne wyniki badania cukru we krwi ze starannie wydrukowane dziennego lub tygodniowego arkuszy dziennika glukozy we krwi dla swoich ręcznie prowadzonej ewidencji cukru we krwi.
 
38

Do darmowego wypróbowania
AptiStock - Free Stock Analysis Software 1.06
 AptiStock to najbardziej ekskluzywny i pomocne oprogramowanie do analizy rynku akcji opracowana dla każdego poziomu przedsiębiorcy.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Midnight Inbox 1.4.4
Midnight Inbox pozwala pracować mądrzej i mniej stresu, automatyzacji wprowadzanych danych i organizowania zadań, plików i informacji, dzięki czemu można zawsze mieć kontrolę.
 
38

Do darmowego wypróbowania
AgendaMax 4.2.0.11104
Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego twoje życie jest tak chaotyczna Czy terminy są pominięte Cóż, zastanawiam się nie więcej i pobierz AgendaMax , menadżer informacji osobistych, na sterydach, więcej funkcji niż większość kalendarzy.
 
37

Do darmowego wypróbowania
ShopNCook Shopping List & Recipe Manager for Windows 3.4.3
Kochasz gotować ... po prostu nie lubię wszystkie administracyjne zamieszanie, które jest zaangażowany! Edytowanie i formatowanie receptury można pobrać ... dopasowując swoje przepisy do listy zakupów ... a potem zastanawianie się, jak Twoje ulubione
 
37

Do darmowego wypróbowania
AssistZone 3.2
AssistZone zawiera kompletne drzewo stylu menedżera kontaktów, pełny kalendarz i zaawansowany system planowania dla swoich spotkaniach i wydarzeniach.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Remote Dialer 4.1
Remote Dialer dodaje możliwości wybierania do każdego zastosowania. Może być również stosowany jako samodzielny komunikator. Kiedy Dialer jest załadowany pojawi się w zasobniku systemowym. Zaznacz numer telefonu w dokumencie, na stronie HTML lub w
 
37

Do darmowego wypróbowania
BlueServer 1.00
BlueServer jest łatwy w użyciu program do monitorowania urządzeń Bluetooth może wykryć i śledzić z dowolnego urządzenia Bluetooth i otrzymywać żadnych plików z wszelkich funkcji oferowanych deviceMain Bluetooth: Łatwy w użyciu, prosty, intuicyjny i.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Amazing Stock Trend Signal Software 2.5.1
Invest4y.com jest uznawany za wiodący dostawca oprogramowania do analizy technicznej stanie. Amazing Trend Zdjęcie Software Signal łapie sygnał zmiany trendu Zdjęcie w bardzo wczesnym stadium i taboru alerty kupić sprzedać sygnał, gdy tendencja
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Home or Away League Scheduler 10.0
Gospodarze lub Goście League Scheduler tworzy round-robin uczciwych harmonogramy dla każdego w lidze sportowej rywalizacji, z maksymalnie 100 drużyn w każdej dywizji.
 
36

Do darmowego wypróbowania
RLT Personal Inventory 1.0.5.
Osobiste Inventory jest mocny i bardzo przydatny program dla tych, którzy często zapomina gdzie jego zapasów i zapasów, które podjęło się od innych ludzi.
 
36

Do darmowego wypróbowania
PS Bombay 5.0
Organizowanie czasopisma, artykuły, autorów i wydawców łatwego w górę pulpitu wycięcie informacji manager Organizator Magazine program.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Synconizer 1.4
Integracja rozkładów, notatki i kontakty w jednym wszechstronnym pakiecie. Wielokrotny import / export, zapisać i możliwości drukowania zrobić Synconizer prosta, szybka i bezpieczna PIM. Synconizer oferuje zaawansowane, a jednocześnie łatwe do
 
36

Do darmowego wypróbowania