Notatki pliki do pobrania oprogramowania

MemoDate 1.1.3
Ten program pozwala na poszukiwania urodzin daty w książce adresowej. Można także analizować plik tekstowy cię ostrzec wydarzenia, które zostały wyznaczone tam.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
SKANDIA-NAVIGATOR-FRAMEWORK-SOFTWARE 4.2
SKANDIA-NAVIGATOR-ramowa w sprawie strategii Software Development modelu Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, biznes
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
DeskPad 1.8.13
Siedzisz przy komputerze cały dzień, ale nadal postu Przyklejony żółte notatki na całym ekranie, aby pamiętać o ważnych terminach itp.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Basic Note Tagger 1.0 Release 201
Basic Tagger Uwaga oszczędza ten wysiłek. Basic Tagger Uwaga tworzy tag w schowku tekstu, a następnie za pomocą jednego kliknięcia i jednej naciśnięcie klawisza, tag jest umieszczony w dokumencie notatki. Ta metoda działa z prawie wszystkich
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Indexo 1.8
Zmień pliki lub nazwę Foldery mieć rosnąco Sortuj nazwisko. Cechy: * Zastosowanie litery lub cyfry w indeksie. * Zmiana nazwy plików do indeksowanego nazwie. * Fix stare nazwy przez: znaki zastępują usunąć numery, usuwanie znaków i zmienić literami.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
mStickyNotes 1.0
MStickyNotes jest prosty i wygodny program, aby utrzymać swoje myśli, uwagi, zdjęcia na biurku.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Notes Keeper 1.0
Notatki Keeper jest prywatnym menedżer informacji. Może pomieścić haseł, numerów kart plastikowych, numery seryjne i inne ważne informacje. Trzeba tylko pamiętać tylko jedno hasło z konta. Notes Keeper jest bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Bills Calendar 2.1.8
Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że harmonogram jest coraz coraz mocniej, i trzeba mieć dobry sposób, aby pomóc Ci dobrze zarządzać rzeczy.
 
6

Do darmowego wypróbowania
WinNotes 1.0b2
Zgrabny, szybki mały program, który znajduje się w zasobniku paska zadań. To po prostu udaje się lepkie notatek na pulpicie, w przeciwieństwie do nich jest całym swoim prawdziwym biurku. Działki offeatures - zobacz stronę internetową, aby zobaczyć
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
DeskNotes 2.2.3 Build 30
DeskNotes jest pulpit systemu Windows aplikacji do przechowywania notatek na pulpicie systemu Windows, jak Sticky Notes.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
LabelEase 3.0.0
Features1 . LabelEase jest aplikacją, która sprawia, zajmujących koperty, etykiety, karty pocztowe i ulotki praktyczne, łatwe i fast.It jest oprogramowanie, które jest idealne dla użytkowników domowych i małych firm person.2 . LabelEase import
 
4

Do darmowego wypróbowania