Różne pliki do pobrania oprogramowania

Sage Instant Payroll 12.01.022
Sage Payroll razu jest mały biznes oprogramowanie płac, która umożliwia płacić ludziom szybko i dokładnie, pozostawiając więcej czasu, aby skoncentrować się na prowadzeniu firmy.
 
58

Do darmowego wypróbowania
GR-55 Librarian 1.0.1002
GR-55 Bibliotekarz to aplikacja, która pozwala korzystać z komputera do zarządzania GR-55 ustawienia poprawki użytkowników jako Bibliotek.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Hupro MetaTrader 4.0.0.406
Hupro MetaTrader została stworzona w celu zapewnienia operacji handlowych i analizy techniczne w trybie czasu rzeczywistego, w przypadku pracy na rynku Forex, CFD, Futures rynkach finansowych.
 
58

Demo
InstantHMI LaunchPad 6.1.15.4001
LaunchPad służy jako centrum dowodzenia i kontroli, z którego można uzyskać dostęp do głównych elementów programu o InstantHMI.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Producteev For Windows 1.0.3
Organizowanie zadań i projektów, aby uzyskać więcej done.From prostych funkcji, takich jak etykiety i przypomnienia, do potężnymi możliwościami wymiany plików w czasie rzeczywistym oraz narzędzia do śledzenia, nasza aplikacja umożliwia zarządzanie
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Satlink 7.20
Satlink jest Sutron S multi-satelita rejestrator danych i nadajnik, który może być stosowany do przekazywania danych przez środowisko satellites.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Tengwar Mode Editor 1.5
Tryb Tengwar Editor pozwala na edycję istniejących trybów, lub edytować wszystkie nowe modes.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Farm Biz Evaluation 5.3
Farm Biz to skrót do skomputeryzowanego Farm Accounting.Farm Biz jest zaprojektowany specjalnie dla rolników i farmerzy. Farm i specjalistów zarządzania rancho poleca program jako jeden z najprostszych i najbardziej opłacalnych programów dostępnych
 
58

Do darmowego wypróbowania
Ecava IntegraXor 3.20.0420
Wizualizacja zakładu i procesów przy użyciu standardowego browser.It internetowej jest powszechnie wiadomo, że HMI / SCADA systemy, które nie są przez Internet, mają trudności z wysłaniem ich dużych plików graficznych w Internecie. IntegraXor używa
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
IPPON Judo Timer 3.0
Zegar Judo jest wynik i programu czasowego w turniejach judo. Jest łatwy w obsłudze i wspiera drugiego monitora, aby pokazać wynik dla widzów. Zegar Judo również może pracować na innym komputerze z systemem Menedżera Turnieju Judo, który pomaga
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Package: PipClub ProCharts 6.0
PipClub ProCharts to zaawansowane, interaktywne narzędzie analiza techniczna wykresów. Wykresów jest dawna narzędzie wykorzystywane przez przedsiębiorców, którzy chcą analizować rynki. Możesz skorzystać z wykresów obserwować rynek, szukać trendów i
 
58

Do darmowego wypróbowania
Visual Navigation Suite 9.3.2240
Visual Navigation Suite (VNS) ustanawia standard dla potężnego, ale proste oprogramowanie do nawigacji.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Room Manager 2003 2.0
Room Manager 2003 robi dokładnie to co mówi - to pomoże Ci zaplanować pokój, i decyduje, jak zorganizować wszystkie rzeczy w celu optymalnego wykorzystania przestrzeni masz.
 
57

Komercyjny
Database to Clipboard 1.3
Przeglądanie, edycja, filtrowanie, kopiowanie bazy danych (DB, DBF, TXT) do schowka na przyszłość za pomocą innych programów.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
EZOutlookSync 3.02
EZOutlookSync jest prostą, ale wszechstronne rozwiązanie do synchronizacji plików MS Outlook i folderów pomiędzy dwoma lub więcej komputerów.
 
57

Do darmowego wypróbowania
LINK2BEST - unique website marketing 1.0.
Korzystać z najbardziej popularnych filmów z YouTube na swojej stronie internetowej lub marketingu blog Teraz można korzystać z popularnych filmów na YouTube news, polityka, muzyka, sport, .
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
FoxPro Display Table Structure Software 7.0
Pokaż strukturę tabeli (nazwa pola, typ danych, opis, itp.) dla wielu tabel FoxPro.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Adarian Money 5.0 Build 2527
Kompletny program do zarz dzania osobiste finanse, kt re pozwala uzyska kontrol nad swoimi pieni dzmi.
 
57

Demo
Find Root Of Multiple Words (Stemming) Software 7.0
Znajdź słowo źródłem wielu słów. Na przykład, wynikające zmniejsza słowa morze , wyłowione , morze i morze do słowa głównego, ryba .
 
57

Do darmowego wypróbowania
Ra Workshop Standard 3.2.2.25365
Ra Workshop Standard został zaprojektowany jako odpowiadającej wersji produkcyjnej Ra Workshop Ultra Lite.
 
57

Demo