Różne pliki do pobrania oprogramowania

Canadian Postal Code Database (Premium Edition) May.2011
Baza kodów pocztowych kanadyjski jedna subskrypcja usługi miesięcy. Baza danych zawiera kod pocztowy, nazwę miasta, nazwę województwa, numer kierunkowy telefonu, strefa czasowa, szerokości i długości geograficznej w Kanadzie. Kompletna baza danych
 
29

Demo
C-Traxx Renter 2.0
Program został zaprojektowany jako narzędzie zarządzania dla urządzenia wynajmu / meble firmy leasingowej.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Jitbit Small Business CRM 4.1.0
Jitbit CRM - ASP.NET opartych softwar zarządzania relacjami z klientami to oprogramowanie dla małych firm. Jitbit CRM to prosty internetowych oprogramowania CRM do zarządzania i śledzenia kontaktów. Jest łatwy w instalacji, dostępny z dowolnego
 
29

Demo
M-Files Express (32-bit) 7.0
 Oprogramowanie do zarządzania dokumentami M-Files Express pozwala zarządzać firmą. Jego główne cechy to ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który obsługuje Office, PDF i plików CAD, to oszczędza czas, pozwalając, aby znaleźć dokumenty, wpisując
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
MPSuperShape 2.8
 MPSuperShape jest narzędziem manipulacji kształt Microsoft MapPoint. Może być używany do łączenia wielu kształtów w jeden duży kształt, znaleźć przecięcia / zachodzi między kształtami, znaleźć brzegowe kształty wokół grup pinezki, uproszczenie
 
29

Do darmowego wypróbowania
AFP to TIFF Converter 3.01
Batch convert AFP dokumenty IBM MO: DCA (AFP, IOCA i PTOCA) do całostronicowych obrazów w formacie TIFF na nieograniczoną prędkością na Microsoft Windows.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Automatically Synchronize Folders Software 7.0
Automatycznie synchronizowa dwa foldery podczas pracy. Wszelkie nowo edytowane pliki zostan skierowane w postaci plik w, kt re musz zosta skopiowane do innego folderu. Ta aplikacja siedzi w zasobniku systemowym w prawym dolnym rogu ekranu.
 
29

Do darmowego wypróbowania
BosqMap 1.2
BosqMap oprogramowania. Program mbx dla MapInfo, który umożliwia użytkownikowi dodawać, przeglądać i edytować dane przechowywane w tabelach MapInfo, prosto i łatwo tabeli z linkami do innych tabel i łączenie wielu zdjęć i innych plików do map
 
29

Do darmowego wypróbowania
Convert Pdf to Word 6.9
Konwersja PDF do programu Word jest profesjonalnym narzędziem do konwersji specjalnie przeznaczony do konwersji plików PDF do statycznych przyjaznych edycji dokumentów Word (doc) z niezawodną dokładnością.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Convert Pdf to Xls 6.9
Konwersja PDF do XLS jest wiodącym konwerter PDF, co pozwala konwertować pliki PDF do arkuszy kalkulacyjnych Excel (XLS), łatwo i dokładnie.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Convert Pdf Word Excel Image Pro 6.9
Konwersja PDF Word Excel Image Pro jest łatwy w obsłudze i profesjonalne narzędzie do konwersji.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Copy Files and Folders To Another Folder Software 7.0
Skopiuj konkretnego zestawu plików i folderów do wielu miejsc docelowych folderów. Zachowaj ścieżki podfolderów podczas kopiowania.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Employersafe HR Software 6.3
Nasza wyjątkowa Oprogramowanie HR stanowi krok po kroku do wielu sprawach osobowych, w tym: zarejestruj się więcej pracowników, system ostrzegania pracodawców, gdy umowy są ze względu na odnowienie; prosty przewodnik przeprowadzania dyscypliny i.
 
29

Demo
Extract Paragraphs or Sentences From Text and HTML Files Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą wyodrębnić paragrafy i zdania na stwardnienie HTML, tekst i pliki tekstowe. Wyniki ekstrakcji mogą być zapisywane jako tekst lub Excel.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Google Calendar Search and Save Multiple Events To Text File Software 7.0
Zapisz wiele imprez Kalendarza Google na raz. Zapisz wyniki jako tekst lub Excel.
 
29

Do darmowego wypróbowania
IMDB Save Search Results Software 7.0
Zapisz wyniki imdb.com wyszukiwania i / lub całej strony za każdym wyniku wyszukiwania. Zapisz wyniki jako tekst lub HTML plików.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Lookup Carrier Of Multiple Cell Phone Numbers Software 7.0
Spróbuj pobrać firmę nośną dla wielu numerów telefonów komórkowych. Zapisz wyniki jako tekst lub Excel.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Outstockchecker 2.0.3
Outstockchecker jest aplikacją, która przeznaczona do sprawdzania wielu e-commerce oparte na stronie internetowej, aby uzyskać informacje na temat niektórych pozycji, czy nadal dostępne lub zabrakło w magazynie.
 
29

Demo
pdf to flash docx jpeg emf psd converter 3.0
PDF do Flash Psd Docx Converter Jpeg EMF to aplikacja, która pomoże Ci w konwersji dokumentów PDF do Flash docx plików JPEG psd EMF.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Save Multiple HTML Files As Text Files Software 7.0
Zapisz zawartość jednego lub więcej HTML (lub htm) jako plik tekstowy (s).
 
29

Do darmowego wypróbowania