Różne pliki do pobrania oprogramowania

Trade-Ideas Pro 3.1.46
Trade-Pomysły Pro jest wersja aplikacji z wiodących na rynku w czasie rzeczywistym alerty akcji skanera oprogramowanie.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
VIX Bandit 1.0
Bandit VIX zaczął jako wyposażenie dodatkowe w celu wsparcia przedsiębiorców, za pomocą naszego Poziom Opcje 2 Platform.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
NAVA GPS Office 2.0.3
NAVA GPS Biuro jest oprogramowanie opracowane w orfer kontrolować i konfigurować urządzenia GPS.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Protean 1.4.2199
Cechy ogólne:-Keyboard i wsparcie Mouse. Kod Drag-Mouse-Drop wsparcia. -Zaznacz i blokować Tab tiret Zaznacz i Shift Tab zablokować Wysunięcie. - Intellimouse scrolling stylu środkowego przycisku myszy. -Code Folding. -Uchwyt Matching.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
DECAdry Express Publishing 5 - Free Version 5.10
DECAdry ekspresowe Publishing 5 - Free Version 5.1 to program do tworzenia dokumentów, które mają być drukowane przy użyciu DECAdry papers.You może edytować proste dokumenty, w tym tekstu, bloki tekstu, obrazów i rysunków. Program będzie można je
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Pos&Touch (Retail Shop) 2009.3.3
Retail Shop to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie dla branży detalicznej i hurtowej w szybki, prosty i bezpieczny formularz, który jest znany jako narzędzie łatwe w obsłudze, że oferuje natychmiastowe rozwiązania do firm małych i mediany.
 
30

Demo
alloFactor 3.0.15.0
AlloFactor to kompleksowa platforma technologiczna kliniczne w komplecie z pełnej gamy produktów dających klinice bezprecedensowe środki w celu ich klinice do następnego poziomu.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Gannalyst Professional 5.0.1.4
Gannalyst Professional Wniosek ma na celu zarówno analityka nowicjusza który zwiedzania podejście Gann, a także doświadczony analityk Gann, który chce mieć bardziej produktywnego środowiska do prowadzenia swoją analizę.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Centerprise Data Integrator 5.1
Wiarygodne i aktualne dane nie są ładne-to-mieć, to musi-have.You muszą udostępniać informacje z wewnętrznych zespołów i aplikacji, klientów i partnerów biznesowych. Centerprise Data Integrator 5 stanowi potężny, skalowalne, wydajne i niedrogie
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
LiftSet 2.3
Aby ustawić NLLW komunikatora za pomocą komputera osobistego (PC) jest wymagane aby mieć specjalny kabel KAB do portu szeregowego i programu LiftSet , konieczne jest również, aby komunikator NLLW podłączonego do telefonu line.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Khulani Business Server 2.5
KBS jest pakiet oprogramowania, rachunkowość i administracja przeznaczone dla szkół.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Blankrupter Singles 4.8
Blankrupter czyni wprowadzanie danych proste i jednoznaczne. To automatyzuje przetwarzanie rozdziałami 7, 11, 12, i 13 upadłościowego form, podczas wykonywania niezbędnych obliczeń matematycznych i generowania wymaganej listy. Yyou znajdzie
 
30

Demo
Auto Social Bookmarker PRO 1.0.4
Auto Social Bookmarker PRO jest niesamowite narzędzie, które można wykorzystać, aby automatycznie przesłać swoje lub treści swoich klientów do 10 najbardziej popularnych sieci społecznych i zakładki do witryn.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
CalSupport 2012-1.0
Z potężnych arkuszy i raportów, CalSupport pomaga zatrzymać kłócą Ile wsparcia i przenieść się do znacznie łatwiejszego dyskusji Czy przychody i koszty dane poprawne Możesz wykazać prawdziwość danych z dokumentów.
 
30

Demo
Gadwin GeForms 1.8
Formularze są nieocenionym narzędziem do zbierania informacji potrzebnych do uruchomienia dzisiejszych przedsiębiorstw, w niektórych domach, a wiele agencji rządowych.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Parabens Lotto Warrior 1.0
Tor, zarządzania, analizowania i walcz swoje loterii jakość odtwarzania. Zarządzanie danymi i strategii. Analiza częstości wygrywając numery. Wybierz system biletów. Określić i przeanalizować działanie systemu. Oszacować i poprawić prognozowanie
 
30

Do darmowego wypróbowania
Automatically Schedule Your Employees to 3 Shifts with Excel 1.24
Harmonogram ludzi do codziennych zmian i zadań w prosty kalendarz na okres do jednego miesiąca, a następnie e-mail harmonogramu kalendarza dla pracowników za naciśnięciem jednego przycisku.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Bible Collection Plus 1.0
Biblia Collection Plus łączy w sobie dwa nagradzanych programów do jednego taniego pakietu wysokiej wartości.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Secretary Organizer 4.91
Organizator sekretarz pozwala na łatwe zarządzanie swoje codzienne, tygodniowe i miesięczne zadań w łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika aplikacji na pulpicie.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Kampfstoff PalmOS 1.3
Analysiert schnell Ihre Beobachtungen der Einsatzstelle und liefert Ihnen eine schnelle, Wissenschaftlich begr Ndete Annahme, welche Kampfstofftypen diesem Vorfall beteiligt sein k Nnten.
 
29

Do darmowego wypróbowania