Różne pliki do pobrania oprogramowania

ajmGeocode PE 2.4
ajmScout będzie monitorować serwery, aby zapewnić, że pobyt i działa. Otrzymać informację, gdy serwery są w dół, dzięki czemu można szybko reagować na każdej przerwy. Generowanie raportów za przestoje w miejscu trendy i podkreślają obszary
 
32

Do darmowego wypróbowania
M-Files 4.0
M-Files umożliwia organizacji do rozwoju i wzrostu. Będziesz w stanie poprawić obsługę klienta, a M-Files zajmuje się zarządzaniem dokumentami. Efektywne zarządzanie dokumentami pozwala reagować na potrzeby klientów szybciej i wyeliminować
 
32

Komercyjny
Dispatch Anywhere 2.0
Internet oparty profesjonalnej wysyłka i oprogramowania do zarządzania transportem szeroko stosowane w holowania, transport samochodowy, lokautu i innych gałęzi przemysłu.
 
32

Komercyjny
BarbusLab MobiDB 2.3.1
BarbusLab MobiDB przeznaczony jest do tworzenia aplikacji Java dla urządzeń mobilnych.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Powerbacks Basic Sampler 2006
30 darmowych pełni licencjonowanych podstawowych szablonów z uznaniem kolekcji Powerbacks. 1024 x 768 pikseli w obu pot i jpg, zgodny z PowerPoint 2000-2004. Powerbacks oferuje różne gradienty, tekstury i fraktale w celu wzmocnienia prezentacji.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
TEXT and WORD Joiner 1.0
Z tekst i WORD Joiner można dołączyć tekst i słowo Obsługiwane pliki szybko i łatwo.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Filter Wiz PRO 5.53
Aktywny filtr dolnoprzepustowy oprogramowanie do projektowania, highpass, bandpass oraz bandstop filtry elektroniczne za pomocą rezystorów, kondensatorów i wzmacniaczy operacyjnych.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Brother's Keeper 6.5.0
Z Brother Keeper wniosek wasa zaprojektowany jako program genealogiczny, który pomoże Ci wejście i organizowania informacji o historii rodziny i pozwala drukować wiele różnych wykresów i raportów.
 
32

Do darmowego wypróbowania
1DNest: 1D Cutting Optimizer 3.5.3.53
1D-Nest liniowy optymalizator cięcia jest najbardziej skuteczny, przyjazny i potężny optymalizator do cięcia materiałów zawartych w standardowych długościach, jak prętów, rur, profili metalowych, profile, rolki papieru, itp.
 
32

Do darmowego wypróbowania
AFP2PS Transform Server 2.01
AFP2PS Transform Server pozwala użytkownikom na konwertowanie dokumentów AFP IBM MO: DCA (AFP, IOCA i PTOCA) PS (PostScript) i EPS (Encapsulated PostScript) za pośrednictwem gorącej folderze.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Business Process Outsourcing Profit Book 1.1
Średnia perspektywy narodu, który jest outsourcing usług: Oni kradną nasze miejsca pracy We don `t chcą outsourcingu, gdyż prowadzi do mniejszych miejsc pracy w naszym kraju.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Cadent Wine Cellar 2.19
Cadent winecellar zapewnia wyjątkową aplikację na przechowywanie, przeglądanie i pobieranie informacji o swojej kolekcji win.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Convert Multiple CSV Files To Text Files Software 7.0
Konwersja jednej z wielu CSV (oddzielone przecinkami) plików do plików tekstowych. Wymień przecinkami lub przecinkami przestrzeni z innymi postaciami.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Entire Screen Capture Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą tworzyć zrzuty ekranu z wszystkim, co jest wyświetlane na ekranie.
 
32

Do darmowego wypróbowania
EQMS 2010 My Edition 5.1.0
EQMS Mój Edition został zaprojektowany z podejścia modułowego, stąd pochodzi z wszystkich funkcji podstawowych, które są niezbędne dla każdej umowy sprzedaży lub dyrektor ds.
 
32

Do darmowego wypróbowania
MobiMonster Weather Forecast 2.0.0
Prognoza pogody (5 dni na całym świecie prognoza) jest łatwy w użyciu aplikacja mobilna, która zapewnia dokładne pięć dni prognoza pogody w światowym świecie lokalizacja dowolnego / miejski.
 
32

Do darmowego wypróbowania
pdf to psd jpeg tiff flash to converter 3.0
PDF do PSD Jpeg Tiff Flash Converter jest jednym z najpotężniejszych i najbardziej wydajne oprogramowanie, które służy do konwersji plików PDF do dokumentów psd jpeg tiff błyskowych.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Portable Bank2QFX 2.0.0.2
Konwersja wyciągu bankowego, rachunku karty kredytowej (QIF, OFX, OFC, QBO) do formatu QFX przegląd wszystkich transakcji przed konwersją.
 
32

Demo
Random Sentence Generator Using Text Files Software 7.0
Wygenerowania określonej ilości przypadkowych zdań na podstawie zawartości wielu plików tekstowych. Zapisz wyniki w pliku tekstowym.
 
32

Do darmowego wypróbowania
SmartShopper 1.0
SmartShopper jest zaprojektowany, aby zakupy online były prostsze i łatwiejsze. Dzięki współpracy z Amazon.com, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dużą szerokość produktu w rozsądnych cenach. Wszystkie transakcje sprzedaży są właściwie
 
32

Oprogramowanie typu Freeware