Różne pliki do pobrania oprogramowania

UBS Time Attendance System 9.2
 Teraz możesz śledzić i zarządzać listy obecności swoich pracowników, studentów oraz pracowników lub pracę w godzinach nadliczbowych, czas pracy, zmiany, pozostawiając przed czasem, itp.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
VAFS5 5.1.1.18
VAFS5 jest symulator lotu, które pomogą Ci mieć pełną kontrolę nad swoim wirtualnym lotniczą.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Windsor MT5 5.0.0.687
Najważniejsze funkcje-jeden z najnowszych, najbardziej rozwiniętych platform obrotu o zwiększonej wydajności i szybkości pracy - Multi-rynkowe możliwości handlowe:.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
WinSwim Workout Manager 2.0.0
WinSwim Workout Menedżer to nowa aplikacja trening dostosowany do trenera lub administratora klinik lub treningów.
 
33

Demo
laserDESK 1.0.3
Scanlab za LaserDESK Oprogramowanie umożliwia łatwe tworzenie i wykonywanie profesjonalnego laserowego znakowania i programów przetwarzających materiał (laser miejsc pracy).
 
33

Do darmowego wypróbowania
PlaceAccess - Trial 1.0.0
PlaceAccess Home Control System obsługuje urządzenia Z-Wave i używa Aeon Labs Z-Wave pendrive jako nadajnik Master Control i odbiornika.
 
33

Demo
HelpSTAR 9.0
Dzięki łatwym w użyciu interfejs, HelpSTAR może zautomatyzować obieg kontrolowane, czasy SLA obserwować odpowiedź i wysłać konfigurowalne powiadomienia użytkownika końcowego.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Phyton Project-96 3.10.04
Phyton Project-96 zintegrowane środowisko programistyczne to kompletny system projekt, który łatwo pozwala użytkownikom na dostęp do wszystkich narzędzi do pisania, edycji, kompilacji i debugowania programów dla praktycznie wszystkich 80C196.
 
33

Demo
KRAUSE Imposition Manager 6.1
KIM 6.1 jest nowoczesnym JDF rozwiązania sieciowe zgodne nałożenie. Poprzez podłączenia do systemu MIS lub upstream kalkulacji i dostosowanej interfejs użytkownika możliwe jest generowanie kompletnych szablonów impozycji głównie automatycznych.
 
33

Do darmowego wypróbowania
BeerStockExchangeDemo 1.52.0013
Piwo Stock Exchange to nazwa chłodnym nowej partii niemieckiej idea.Based sprawie systemu giełdowego, Beer Stock Exchange została opracowana, aby dodać interaktywną rozrywkę w małych barów, domów publicznych, klubów i dyskotek wszystkich sizes.The
 
33

Do darmowego wypróbowania
HWPipe 3.02
HWPipe jest Hazen Williams Hydraulic Projektowanie oprogramowania. Hazen-Williams wzór został opracowany w 1902 roku i jest prawdopodobnie najczęściej stosowane równanie do obliczania przepływu wody w przewodach zamkniętych. Zastosowanie tego
 
33

Demo
InstantMessageCash 1.0
Incredible Software, które mogą Ci mnóstwo gotówki podczas snu! Wszystko, co musisz wiedzieć, jak korzystać it.Features: -. Samochodowe Obciążenie wielu kont z Yahoo (MSN / Gtalk i ICQ wkrótce) - Automatyczne łączenie i rozłączanie do wielu osób w
 
33

Do darmowego wypróbowania
ShipRush for USPS 9.6.0.49709
ShipRush USPS: Znaczki, Meter pocztowy lub wizyta w okienku urzędu jest potrzebna, aby dodać koszt przesyłki do parcel.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
For Chiropractors Only 11.2.1
Dla Kręgarze Only jest pełny pakiet oprogramowania, który umożliwia z biura, wszystko czego potrzebujesz, aby Twoja firma zrobić szybko i łatwo.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Ambtrans Light 1.99.3
Ambtrans Światło jest najbardziej wiarygodny, multi-user (sieć) oraz oprogramowanie dla branży medycznej Transport.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
SellFolio Basic 4.0
SellFolio 4,0 Podstawowy obejmuje 4 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Prześlij swoje projekty na serwer, lub skorzystać z hostingu ViewWork, lub nagrać na płytę CD. SellFolio 4.0 Podstawowe zawiera ograniczony zestaw cech (SellFolio 4,0
 
33

Do darmowego wypróbowania
Fimarks Family Reunion Planner 2.5
Nagradzanych Reunion Organizer - planowania rodziny Family reunion impreza oprogramowanie organizator planowanie linii czasu planowania, Checklist szablonów MS Word za zaproszeniami druku, ulotki, listy powitalne, broszury pamiątkę łączenia rodzin,.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Feedback Server Build 5.1.1070.
Server Feedback to program badania i formularz, który pozwala tworzyć i wdrażać bez żadnych badań technicznych internetowych opartych na wiedzy, aby zebrać ważne informacje od swoich klientów, pracowników i odwiedzających.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Real Estate Agency 13.0.1
Agencja Nieruchomości to program wspomagający pracę każdej wielkości agencji nieruchomości.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Zip Code Companion 4.14
Zip Code Companion jest przydatna baza danych, która pozwala szybko znaleźć lub sprawdzić kody pocztowe, miast, państw i numery kierunkowe w USA.
 
32

Do darmowego wypróbowania