Różne pliki do pobrania oprogramowania

ADManager Plus Free Tools 5.2
ADManager Plus to proste, łatwe w użyciu zarządzanie Windows Active Directory i rozwiązania do raportowania, które pozwala administratorom AD i pomoc techników biurko z ich z dnia na dzień activities.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
AgileCC 2008 for AdeptTracker 2.1
AgileCC jest single-project/multi-project oprogramowania CCPM. Z AgileCC można tyłu zaplanować plan identyfikacji łańcucha krytycznego, rozmiar i miejsce zarówno projekt i Buffer Karmienie, obliczyć i wyświetlić penetrację bufora, dodawać zasoby
 
33

Do darmowego wypróbowania
ALEIR 1.0.0041
Zautomatyzowany ścigania raport incydentu (ALEIR) pakiet oprogramowania to kompletne system Windows Policja komputerowej bazie zarządzania rekordami i policji system dyspozytorski przeznaczony dla organów ścigania.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
ARCHline.XP 2010 Manufacturers Module 1.0.0.10
ARCHLine.XP Producenci (od ARCHLine.XP 2010 Release 2 lub nowszy) polecenie jest rozszerzalna baza modeli obiektów. Obecnie najnowsze produkty na całym świecie znanych niemieckich producentów akcesoriów saniter, grzejniki i klimatyzatory są dostępne
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
CircuitLogix Student 7.04.0001
CircuitLogix to program, który konwertuje z komputera osobistego do w pełni funkcjonującego laboratorium elektroniki z tysięcy komponentów i urządzeń, które są łatwo połączonych.
 
33

Demo
CompTIA A+ 220-702 Practical Application SE 1.0.0.8
Ten egzaminu jest kompletnym rozwiązaniem, które oferuje Gwarancję Hasło do egzaminu CompTIA A Practical Application (220-702).
 
33

Do darmowego wypróbowania
Cyberoam Transparent Authentication Suite 1.0 beta
To wymaga instalacji klienta na komputerze użytkownika `s. W każdym dzienniku na próbę, SSCyberoamSetup.exe jest wykonywana automatycznie i instaluje klienta SSO Cyberoam, jeśli Klient nie jest dostępny na komputerze użytkownika. Działa z systemami
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
ENCX SDK 1.8
ENCX UDE jest idealny dla NOAA wykresów ENC, wprowadzenie morskich wyświetlaczy wykresów do systemu.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
EXPERT Stitch Manager 3.2
Menedżer Stitch EXPERT zapewnia integrację zarówno biblioteki projektowania i Twojej hafciarki lub sieci hafciarki, aby zapewnić maksymalną wydajność w wielu aspektach biznesowych krytycznych funkcji.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
ExpressShipper 1.05.500
ExpressShipper jest łatwe w użyciu rozwiązanie wysyłki zaprojektowany przez TNT Express do wykorzystania przez małych i średnich przedsiębiorstw.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
For Rent 2.0.0
Do wynajęcia jest wynajem nieruchomości, że system zarządzania zajmie mieszkanie i wynajem domu rodzinnym, jedno dla każdej nieruchomości wynajmu rozmiar.
 
33

Do darmowego wypróbowania
MELAview2 DEMO 23.03.2010
MELAview2 został opracowany w celu daje program, którego można użyć, aby zapisać i wyświetlić dzienniki sterylizacji i grafiki bezpośrednio z autoklawów premii-plus-klasy, MELAtherm, Box MELAnet lub z MELAflash CF-Card w Praktyka PC (Windows XP lub.
 
33

Demo
Microsoft ISA Server 2004 Service Pack 3 4.0.2167
Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004 SP3 zawiera najnowsze aktualizacje do ISA 2004 Server Standard Edition, z większego bezpieczeństwa, lepszych narzędzi rozwiązywania problemów i poprawy funkcjonalności przeglądarki dziennika.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
mrbayes32 3.2.1
MrBayes to program do Bayesa wnioskowania i wybór modelu w szerokim zakresie filogenetycznego i modeli ewolucyjnych.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
PDFXplorer 1.0.30
PDFXplorer to niewielka aplikacja, która pozwala odkrywać wewnętrzne z dowolnego pliku PDF.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Process IT ZCalc Service 1.0
ZCalc Obsługa jest aplikacja klienta OPC, który działa jako usługa systemu Windows NT.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Suspension Analyzer 2.4
Analyzer Zawieszenie to program komputerowy dla 3-D Double A-Arm (wahacze) cechy Analysis.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Synaptris Widget Viewer 5.2.1
Synaptris Widget Viewer to interaktywne oprogramowanie viewing widget umożliwiający przeglądanie i udostępnianie widgetów (wykresy, tabele przestawne, tabele) utworzonych za pomocą Intelliview lub IntelliPRINT.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
TdsPac 4.51
TdsPac jest kompletne oprogramowanie do zarządzania TDS. Mając wiedzę domeny pomogło nam stworzyć rozwiązanie, które nadąża za ciągle zmieniających się wymogów prawa i oczekiwania ponad 5000 użytkowników. TdsPac pomóc przestrzegania prawa,
 
33

Demo
TiAxoluteStation 2.0.0012
TiAxoluteStation jest oprogramowanie interakcji dla Axolute Station (konfiguracja i aktualizacje oprogramowania).
 
33

Oprogramowanie typu Freeware