Różne pliki do pobrania oprogramowania

NexRemote 1.7.15
NexRemote powiela wszystkie funkcje i cechy oprogramowania NexStar na standardowej ręcznego sterowania NexStar oraz wiele Cech more.
 
34

Do darmowego wypróbowania
BayesBuilder 2.0
BayesBuilder jest narzędziem do budowy i testowania sieci Bayesa. W BayesBuilder , następujące funkcje są obsługiwane. Definiowanie kilka opinii na temat części sieci, która jest niezbędna do budowy dużych sieci. Discretized Gaussians i skutecznie
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Easy CompuDiary 1.01
CompuDiary pozwala przechowywać szczegółowe informacje o codziennych wydarzeniach, przypomnienia i elementów pracy z załącznikami.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
ASCII to ADIF 1.0.5
Niniejszy program rozpowszechniany jest jak jest, jako freeware. Zainstalować i używać na własne ryzyko. Ten program konwertuje pliki ASCII, rozdzielanych przecinkami do formatu ADIF do importu do programu logującego obsługującej ADIF import. Program
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Handy Patients Desktop 4.3 Professiona
Ten potężny wersja pulpitu ma także kilka optymalizowalny funkcje na pulpicie doświadczenie.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Tax-D 2011 1.0.1
Tax-D 2011 przekształca forma 8949 z formatu CSV do formatu TXF. Pomaga przedsiębiorcom złożyć podatków przy pomocy oprogramowania podatkowego, takich jak TurboxTax i TaxCut. TurboTax lub TaxCut może importować sformatowany TXF formularza 8949
 
34

Demo
TCB VMRADS tcbShare 4.02.0.0
Tworzenie własnych rozwiązań informatycznych bez konieczności programowania. Okazuje paradygmatu bazy danych SQLite w na rozwoju aplikacji potęgą. Pochodzi z dokumentacją oraz przykładami. Tworzenie systemów rachunkowości z raportami (próbek
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
RoomSpace Planner 2.0
Planner RoomSpace robi dokładnie to co mówi - to pomoże Ci zaplanować pokój, i decyduje, jak zorganizować wszystkie rzeczy, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą mamy.
 
33

Komercyjny
ZIP Code Distance Wizard 2.00
Kod pocztowy Kreator Distance umożliwia zlokalizowanie kodów pocztowych, które są w bliskiej odległości od określonego ZIP Code.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Google Base Vehicles Lister 1.0
Teraz możesz wykorzystać wszystkie bazy Google ma do zaoferowania. Nie więcej arkuszy kalkulacyjnych lub programów FTP. Absolutnie najprostszy sposób przedstawić swoje przedmioty do bazy Google. Wystarczy wypełnić pola i kliknij przycisk. Darmowe
 
33

Do darmowego wypróbowania
MapMaker for PalmaryClock 1.0
Mapmaker Dla PalmaryClock jest specjalnym łatwe w obsłudze wizualne narzędzie do tworzenia map.
 
33

Demo
Kijiji Bot Pro 2.3
Gumtree Bot Pro pozwala zautomatyzować osobistych i biznesowych reklamy online. Za pomocą kilku kliknięć można po wielu reklam szybko i następnie zarządzać dzień po dniu. Pozwól nam pomóc podjąć pracę i bóle głowy z oddanie się reklam online.If
 
33

Do darmowego wypróbowania
CSV File Spliter 1.0
Produkt opracowany przez goleads. GoLeads zapewnić amerykańskie potencjalnych klientów i listy mailingowej biznesu i consumers.This produkt używany do dzielenia pojedynczego pliku na więcej files.only w *. CSV.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Automatically Press or Type Keys Repeatedly Software 7.0
  Ten program ma możliwość automatycznego naciśnij klawisze kółko w określonych odstępach czasu podczas pracy. Można ustawić naciśnięć przycisków, aby pojawić się po raz drugi, 5 sekund, 10 sekund, 60 sekund, itd.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Actual Site Promotion Assistant 1.1
Zakup back-linków jest najlepszym sposobem na poprawę oceny i poprawy strony internetowej organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie użytkowników.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Bond Candy 1.6.12
Cukierki Bond to zaawansowana aplikacja przeznaczona do rentowności obligacji do wykupu (YTM) i obliczenia czasu trwania.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Contract Manager DiTu 2.6.0.0
Najważniejsze cechy: - umowy-rezerwacji na pojedynczym kliknięciem myszy - narzędzie przypominania Rozwiązanie umowy uruchamia przez uruchomienie w systemie Windows - tworzenie list odwołania lub prosty list (MS Word oder OpenOffice.
 
33

Do darmowego wypróbowania
E Power Wrap Ebook Compiler Software 1.2.1.15
E Moc Wrap jest marketingu oprogramowania, aby pomóc w budynku listy, co łatwe dla nikogo do tworzenia własnych exe plików e-book do pobrania jako zachęta, aby ludzie opt-in na swojej stronie budynku listę.
 
33

Demo
Fascinated Backlinks Marketing Toolkit 1.1
Kupowanie linków jest najlepszym sposobem na zwiększenie ratingu i zwiększyć stronie organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie klientów.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Insert Lines In Multiple Text Files Software 7.0
Wstaw wiersz (e) w wielu plikach tekstowych jednocześnie. Wstaw wiersz (s) jako pierwsza linia, ostatni wiersz lub przed / po miejscu określonym przez użytkownika.
 
33

Do darmowego wypróbowania