Różne pliki do pobrania oprogramowania

1st Spanish ExamCram 4.0.0.0
1st hiszpański ExamCram jest hiszpański aplikacji nauczania, które uczą, jak mówić po hiszpańsku.
 
36

Do darmowego wypróbowania
The Lease Maker 1.0
Ekspres Leasing to oprogramowanie, które zarządza zadań leasingowe i sprawami i działa najlepiej dla tych, którzy zajmują się sprawami własności.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
EVDO Dormant Killer 1.0
Aplikacja przydatna dla wszystkich tych, którzy są przy użyciu Verizons Szerokopasmowy dostęp do Internetu jest EVDO Nieaktywny Killer, ponieważ utrzymuje ich połączenie z będzie w stanie uśpienia.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Google Shadow v 1.0
Google shadow Software jest zaawansowanym Marketing PC Drużyna Narzędzie które odbyło się spotkanie szansę na spotkania prywatne milionera `s październiku ubiegłego roku Chris X do odkrycia, ale dziś zespół Day Job killer udało się łącząc najwyższy.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Personal Diary (Personal Finance) 1.0.0.0
Jest to wyjątkowa cecha, ponieważ żadne inne oprogramowanie dziennik jest zdolny do prowadzenia księgi kasowej Advance w jednym pliku bazy danych.
 
36

Do darmowego wypróbowania
AN627-IC Virtual Keyboard - SVGA w/ Close Button
DescriptionAN627-xx Wirtualna klawiatura alfanumeryczna jest emulacja, które ma zastąpić fizycznej klawiatury, gdy konwencjonalne klawiatury nie ma zastosowania w zakładach pracy.
 
36

Komercyjny
CHANGE-PROJECT-MANAGEMENT-Software 3.2
ZMIANA-Strategia zarządzania projektem modelu Software Development Framework, zarządzanie strategiczne, modele MBA i ram, wymagania businessSystem: 16MB RAM spaceEnhancements HD 10Mb: Associated Modele Dodane
 
36

Do darmowego wypróbowania
Simple Reminder 1.0
Simple Reminder 1.0 pokazuje wybraną wiadomość na wybranej daty i godziny i będzie odgrywać dźwięk również wybraną przez funkcje you.Major: Każdy przypomnienia może mieć różne sound.You mogą korzystać przypomnienia, które muszą pojawić się Roczne
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Efficiency Rate 1.1.0.101
Ocena skuteczności - klasy korporacyjnej do śledzenia czasu. Ocena skuteczności jest klasy korporacyjnej czas system.We śledzenia zrozumieć, że dla Ciebie czas manager jest najcenniejszą rzeczą, i że jest to prawie niemożliwe, aby kontrolować
 
36

Do darmowego wypróbowania
Simple TimeClock Single Edition 2.04
Łatwy i niedrogi sposób na śledzenie godzin pracownika na komputerze osobistym. W prostych zegar czasu rekordy oprogramowania i raporty obecności swoich pracowników, bez konieczności kosztownego specjalistycznego sprzętu. Proste logowanie w procesie,
 
36

Do darmowego wypróbowania
QL Time 1.0.8.33
Time QL - potężny Multilanguage rozwiązanie zarządzanie personelem. Zaplanuj i zaplanować twoje prawa pracowników, biorąc pod uwagę, koszt państwa, zadania pracy i umiejętności pracowników. QL Time daje precyzyjną kalkulację kosztów na bieżąco
 
36

Do darmowego wypróbowania
PDF-to-Text 1.5
PDF-to-Text to program do konwersji dokumentów Adobe PDF w formacie tekstowym ASCII z minimalną utratą formatowania informacji.
 
36

Do darmowego wypróbowania
GUNS GIRLS LAWYERS SPIES - Spy Wars Edition 1.10
Zbuduj swoją własną prywatną agencję szpiegowską. Podróżuj po świecie, handlu z tajemnic państwowych, systemów uzbrojenia, kody szpieg, broni masowego rażenia, sekretarki wynajem, agentów, prawników, śmigłowców i żołnierzy, ustanowienie agencji
 
36

Do darmowego wypróbowania
Time Billing Utility - TimeStamper 2.1
TimeStamper został zaprojektowany jako narzędzie wsparcia dla pracowników wszelkiego rodzaju, którzy rachunek za swój czas, zwłaszcza tych, którzy przeżywają wiele przerw w ciągu dnia.
 
36

Do darmowego wypróbowania
A-PDF Text Replace 3 2
A-PDF Zamień tekst jest bardzo prosty, błyskawicznym desktop program narzędziowy, który pozwala partii zastąpić, zmienić lub usunąć tekst wielokrotności w Acrobat PDF automatycznie.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Agenda MSD 11.2.0.154
Agenda MSD - zorganizować książki telefonicznej, zarządzanie zadaniami i działania, uzyskać alarmy kilku imprez i urodzin, utrzymania prywatnego dziennika, zarządzanie informacjami i zarządzanie nieruchomości budżetów.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
CIB Image
Obraz CIB to bezpłatna przeglądarka plików PDF, który pozwala wypełnić formularze PDF i zapisywać dane formularza.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Compatibility Pack For The 2007 Office
Po zainstalowaniu pakietu zgodności w dodatku do pakietu Microsoft Office 2000, Office XP lub Office 2003, będzie można otwierać, edytować i zapisywać pliki przy użyciu formatów plików, w nowszych wersjach programu Word, Excel i PowerPoint.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Download Photo Sorter 8.16
Sorter Pobierz zdjęcie , Sorter Picture Download, Sorter Image - sortowanie zdjęć Now.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Tablet Enhancements For Outlook
Ulepszenia tablet dla programu Outlook jest dodatek do Microsoft Outlook 2003 i 2007, które zamienia popularny menadżer informacji osobistych w pełni aplikacja obsługująca pen na komputerze typu Tablet, UMPC lub urządzeniu Origami.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware